Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 2, 2020

BC Relax CUP 02 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damir Vrljičak
8 (7/1) 36 (25/11)
69%
250
2 Marek Jakubik
8 (7/1) 37 (26/11)
70%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (6/1) 33 (21/12)
64%
0
3 Miroslav Cibere
7 (5/2) 32 (19/13)
59%
200
5 Johny Kovalčik
6 (4/2) 28 (15/13)
54%
180
5 Janči Satan Palenčár
6 (3/3) 27 (14/13)
52%
180
5 Valér Cejkovský
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
180
5 Adam Škulec
6 (4/2) 27 (14/13)
52%
180
9 Juraj Talian
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
160
Show more
10 Monika Palencarova
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
160
10 Milos Ondejka
5 (2/3) 19 (9/10)
47%
160
10 Ebrar Recepi
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
160
13 František Sýkora
5 (2/3) 19 (8/11)
42%
140
13 Gabriel Bilkei
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
140
13 Marcel Zelvay
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
140
16 Vladimír Tomečko
5 (1/4) 18 (5/13)
28%
140
16 Jozef Čekan
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
140
16 Samuel Szunyog
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
140
Starts Feb 2, 2020, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 5 0 0 15 6 9 0 0 0 0.714 5
2 Adam Škulec 5 4 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 4
3 Janči Satan Palenčár 5 3 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 3
4 Ebrar Recepi 5 2 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
5 Gabriel Bilkei 5 1 0 4 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
6 Samuel Szunyog 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 5 4 0 1 13 5 8 0 0 0 0.722 4
2 Miroslav Cibere 5 4 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 4
3 Juraj Talian 5 3 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 3
4 Milos Ondejka 5 2 0 3 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
5 František Sýkora 5 2 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 2
6 Jozef Čekan 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Jakubik 5 5 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 5
2 Johny Kovalčik 5 4 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 4
3 Valér Cejkovský 5 3 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 3
4 Monika Palencarova 5 1 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
5 Marcel Zelvay 5 1 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
6 Vladimír Tomečko 5 1 0 4 5 13 -8 0 0 0 0.278 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 14:56  Table 1
2-A   
Slovakia
Adam Škulec
Gabriel Bilkei
Sun 14:56  Table 2
3-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:25  Table 2
4-B   
Milos Ondejka
Slovakia
František Sýkora
Sun 14:56  Table 3
5-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 14:56  Table 4
6-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 14:56  Table 5
7-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 14:56  Table 6
8-C   
Slovakia
Marcel Zelvay
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:25  Table 5
9-C   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 15:30  Table 3

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Gabriel Bilkei
Sun 15:49  Table 6
11-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:01  Table 2
12-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 16:18  Table 5
13-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 15:43  Table 4
14-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:50  Table 1
15-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:55  Table 5
16-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:58  Table 3
17-C   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:26  Table 4
18-C   
Slovakia
Marcel Zelvay
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 16:29  Table 3

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:31  Table 6
20-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:27  Table 4
21-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:19  Table 2
22-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 16:30  Table 2
23-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:31  Table 1
24-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:47  Table 4
25-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:55  Table 5
26-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 16:56  Table 6
27-C   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 17:07  Table 1

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 18:09  Table 4
29-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:05  Table 2
30-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 18:09  Table 1
31-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:05  Table 5
32-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Juraj Talian
Sun 17:38  Table 5
33-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:38  Table 1
34-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 18:21  Table 2
35-C   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 18:26  Table 5
36-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 18:37  Table 4

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:45  Table 5
38-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 18:48  Table 1
39-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Gabriel Bilkei
Sun 18:53  Table 2
40-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Juraj Talian
Sun 19:07  Table 4
41-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
František Sýkora
Sun 19:24  Table 5
42-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 19:25  Table 1
43-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 19:27  Table 2
44-C   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 19:44  Table 5
45-C   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:55  Table 4

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Marek Jakubik
Valér Cejkovský
Sun 20:29  Table 1
47   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sun 20:29  Table 2
48   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Adam Škulec
Sun 20:29  Table 4
49   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 20:30  Table 5

Semi final

Race to 4
50   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 21:36  Table 2
51   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 21:12  Table 4

Final

Race to 4
52   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 22:26  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment