Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 5, 2020

BC Relax CUP 01 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kubinko Jamriška
7 (7/0) 30 (24/6)
80%
250
2 Johny Kovalčik
8 (6/2) 31 (20/11)
65%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (6/1) 30 (21/9)
70%
0
3 Jan Furjesz
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
200
5 Vladimír Tomečko
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
180
5 Miroslav Cibere
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
180
5 Petrík Szabó
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
180
5 Milos Ondejka
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
180
9 Radovan Kovalčik
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
160
Show more
9 Jozef Čekan
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
160
9 Adorjan Matyi Matyas
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
160
9 Ebrar Recepi
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
160
13 František Sýkora
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
140
13 Peter Varhoľák
5 (2/3) 16 (7/9)
44%
140
13 Rasťo Tel
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
140
13 Samuel Szunyog
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
140
17 Paťo Čabala
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
130
17 Tomas Klobusnik
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
130
17 Adorjan Roka Robert
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
130
17 Adam Škulec
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
130
21 Samuel Palko
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
120
Starts Jan 5, 2020, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vladimír Tomečko 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Petrík Szabó 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Ebrar Recepi 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Rasťo Tel 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Tomas Klobusnik 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 5 0 0 15 5 10 0 0 0 0.75 5
2 Johny Kovalčik 5 4 0 1 12 4 8 1 0 0 0.75 4
3 Radovan Kovalčik 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
4 Peter Varhoľák 5 2 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Paťo Čabala 5 1 0 4 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
6 Samuel Palko 5 0 0 5 5 15 -10 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Miroslav Cibere 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Jan Furjesz 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Jozef Čekan 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Samuel Szunyog 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Adam Škulec 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kubinko Jamriška 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Milos Ondejka 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
3 Adorjan Matyi Matyas 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 František Sýkora 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
5 Adorjan Roka Robert 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Petrík Szabó
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:36  Table 1
2-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 15:01  Table 2
3-B   
Samuel Palko
Paťo Čabala
Sun 15:01  Table 3
4-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Radovan Kovalčik
Sun 15:01  Table 4
5-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:01  Table 5
6-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 15:01  Table 6
7-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:05  Table 1
8-D   
Adorjan Matyi Matyas
Slovakia
František Sýkora
Sun 15:31  Table 5
9-D   
Milos Ondejka
Adorjan Roka Robert
Sun 15:37  Table 2

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 16:28  Table 1
11-A   
Slovakia
Petrík Szabó
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 16:35  Table 5
12-B   
Samuel Palko
Slovakia
Radovan Kovalčik
Sun 15:52  Table 4
13-B   
Paťo Čabala
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:48  Table 6
14-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 16:19  Table 2
15-C   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:49  Table 3
16-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 16:20  Table 3
17-D   
Slovakia
František Sýkora
Adorjan Roka Robert
Sun 16:21  Table 6
18-D   
Adorjan Matyi Matyas
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 16:09  Table 5

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 17:53  Table 5
20-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 16:56  Table 1
21-B   
Samuel Palko
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:45  Table 4
22-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 16:57  Table 6
23-B   
Paťo Čabala
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:37  Table 2
24-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 17:20  Table 1
25-C   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 17:05  Table 2
26-D   
Adorjan Roka Robert
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 17:17 
27-D   
Slovakia
František Sýkora
Milos Ondejka
Sun 17:25  Table 6

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 18:29  Table 6
29-A   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Petrík Szabó
Sun 18:30  Table 5
30-B   
Samuel Palko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:38  Table 2
31-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:38  Table 4
32-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Paťo Čabala
Sun 17:55  Table 2
33-C   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 18:18  Table 1
34-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:26  Table 4
35-D   
Philippines
Kubinko Jamriška
Milos Ondejka
Sun 18:40  Table 2
36-D   
Adorjan Roka Robert
Adorjan Matyi Matyas
Sun 17:59  Table 4

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Petrík Szabó
Sun 19:09  Table 6
38-A   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 19:09  Table 2
39-B   
Samuel Palko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:52  Table 1
40-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Paťo Čabala
Sun 19:05  Table 4
41-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Radovan Kovalčik
Sun 19:05  Table 5
42-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:24  Table 4
43-C   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 19:24  Table 1
44-D   
Milos Ondejka
Adorjan Matyi Matyas
Sun 19:40  Table 2
45-D   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
František Sýkora
Sun 19:54  Table 1

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 20:18  Table 1
47   
Philippines
Kubinko Jamriška
R1
Slovakia
Petrík Szabó
Sun 20:18  Table 2
48   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 20:18  Table 4
49   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Milos Ondejka
Sun 20:18  Table 5

Semi final

Race to 4
50   
Slovakia
Jan Furjesz
Philippines
Kubinko Jamriška
R1
Sun 20:59  Table 2
51   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 21:04  Table 4

Final

Race to 4
52   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 21:32  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment