Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

October 15, 2018

Amatørturnering Oslo Biljardsenter

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mentor Nuredini
6 (5/1) 56 (34/22)
61%
2 Huan Bao Ngo
6 (5/1) 59 (34/25)
58%
3 Ridvan
4 (2/2) 37 (15/22)
41%
3 Adil Lusjani
4 (3/1) 30 (23/7)
77%
5 Hannes Ragnar Leifsson
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
5 Tommy Martinsen
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
7 Øyvind Stenhaug
4 (1/3) 36 (18/18)
50%
7 Amir Bajrami
3 (0/3) 26 (8/18)
31%
9 Sundaramanikandan K
4 (0/4) 34 (10/24)
29%
Starts Oct 15, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
More info
Det blir 5a9a Ball slik at ALLE har muligheten til å vinne Amatørturneringa Nivå 1 i dag :)
Ball nr 5 gir 1 poeng og ball nr 9 gir 2 poeng :-) Spilles som 9 Ball men da også poeng for Ball nr 5:-)
Det blir da delt ut mange poeng :) Poengfest :)
Gruppe spill for mest mulig spill, poeng og moro i kveld :)

Når man skysser en poeng ball eller brekker dem på brekket (ball nr 5 og 9) får man poeng men de skal opp igjen på spott og man kan få enda flere poeng pr parti!
Først til 6-10 poeng. (vi ser hvor mange vi blir)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Huan Bao Ngo 4 4 0 0 24 16 8 0.6 4
2 Mentor Nuredini 4 3 0 1 22 13 9 0.629 3
3 Tommy Martinsen 4 2 0 2 17 20 -3 0.459 2
4 Øyvind Stenhaug 4 1 0 3 18 18 0 0.5 1
5 Sundaramanikandan K 4 0 0 4 10 24 -14 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Adil Lusjani 3 3 0 0 18 1 17 0.947 3
2 Ridvan 3 2 0 1 12 16 -4 0.429 2
3 Hannes Ragnar Leifsson 3 1 0 2 11 14 -3 0.44 1
4 Amir Bajrami 3 0 0 3 8 18 -10 0.308 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A
Norway
Tommy Martinsen
Norway
Øyvind Stenhaug
Mon 18:26  Table 4   
2-A
India
Sundaramanikandan K
Huan Bao Ngo
Mon 18:26  Table 5   
3-B
Norway
Adil Lusjani
Iceland
Hannes Ragnar Leifsson
Mon 18:26  Table 7   
4-B
Amir Bajrami
Norway
Ridvan
Mon 18:27  Table 8   

Round 2

Race to 6
5-A
Norway
Øyvind Stenhaug
Huan Bao Ngo
Mon 19:04    
6-A
Norway
Tommy Martinsen
Mentor Nuredini
Mon 19:04    
7-B
Norway
Adil Lusjani
Norway
Ridvan
Mon 18:56    
8-B
Iceland
Hannes Ragnar Leifsson
Amir Bajrami
Mon 18:56    

Round 3

Race to 6
9-A
Huan Bao Ngo
Mentor Nuredini
Mon 19:43    
10-A
Norway
Øyvind Stenhaug
India
Sundaramanikandan K
Mon 19:43    
11-B
Norway
Adil Lusjani
Amir Bajrami
Mon 19:18  Table 7   
12-B
Norway
Ridvan
Iceland
Hannes Ragnar Leifsson
Mon 19:18    

Round 4

Race to 6
13-A
Mentor Nuredini
India
Sundaramanikandan K
Mon 20:20    
14-A
Huan Bao Ngo
Norway
Tommy Martinsen
Mon 20:19    

Round 5

Race to 6
15-A
India
Sundaramanikandan K
Norway
Tommy Martinsen
Mon 20:22    
16-A
Mentor Nuredini
Norway
Øyvind Stenhaug
Mon 20:22    

Semi final

Race to 6
17
Huan Bao Ngo
Norway
Ridvan
Mon 21:11    
18
Mentor Nuredini
Norway
Adil Lusjani
Mon 21:11    

Final

Race to 6
19
Huan Bao Ngo
Mentor Nuredini
Mon 21:36    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment