Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 21, 2018

Amatørturnering 21 mai. Oslo Biljardsenter

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mentor Nuredini
5 (4/1) 12 (8/4)
67%
2 Jamal Malik
5 (4/1) 14 (9/5)
64%
3 Thomas Erichsen
3 (2/1) 7 (5/2)
71%
3 Shakir
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
5 Thomas Bestorp
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
5 Mats Larsen
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
7 Øyvind Stenhaug
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
Starts May 21, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (7 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings Oslo BK Seeding for Amatørturneringa
Organizer Oslo BK
More info
Det blir turnering i mandag 21 mai også kl 18:00 :)
Det spilles akkurat nå LAG NM på Oslo Biljardsenter :)
Flere lag fra Oslo Bk er fremdeles med. Se live stream her eller kom gjerne å se på sluttspillet i morgen :)! Anbefales! :)

Kvartfinaler i morgen kl 10:00
Semifinaler kl 12:00
Finale Lag NM 2018 kl 12:00 !

Amatørturnering kl 18:00 8 Ball
Advancedturnering 18:00 9 Ball eller 8 Ball

Velkommen til biljard moro mandag 21 mai

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Thomas Erichsen 2 2 0 0 4 0 4 0 0 0 1 2
2 Shakir 2 1 0 1 2 2 0 0 0 0 0.5 1
3 Thomas Bestorp 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jamal Malik 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Mentor Nuredini 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Mats Larsen 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Øyvind Stenhaug 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Norway
Shakir
Norway
Thomas Erichsen
Mon 19:15 
2-B   
Mentor Nuredini
Norway
Jamal Malik
Mon 19:12 
3-B   
Norway
Mats Larsen
Norway
Øyvind Stenhaug
Mon 19:16 

Round 2

Race to 2
4-A   
Norway
Thomas Erichsen
Thomas Bestorp
Mon 18:42 
5-B   
Mentor Nuredini
Norway
Øyvind Stenhaug
Mon 18:31 
6-B   
Norway
Jamal Malik
Norway
Mats Larsen
Mon 18:31 

Round 3

Race to 2
7-A   
Thomas Bestorp
Norway
Shakir
Mon 18:31 
8-B   
Mentor Nuredini
Norway
Mats Larsen
Mon 19:17 
9-B   
Norway
Øyvind Stenhaug
Norway
Jamal Malik
Mon 19:46 

Semi final

Race to 2
10   
Norway
Thomas Erichsen
Mentor Nuredini
Mon 19:47 
11   
Norway
Shakir
Norway
Jamal Malik
Mon 19:47 

Final

Race to 2
12   
Mentor Nuredini
Norway
Jamal Malik
Mon 20:14 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment