Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25 - January 26, 2023

ABW ŚRODOWIEC 8 edycja - 1 turniej

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rafał Kubiak
5 (5/0) 20 (15/5)
75%
20
2 Andrzej Dziobkowski
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
18
3 Marcin Dębosz
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
16
3 Marek Droździel
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
16
5 Jarosław Bernaś
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
14
5 Jakub Pietruszka
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
14
7 Mariusz Rybacki
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
12
7 Mariusz Dzumyk
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
12
9 Marcin Hojka
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
9 Tomasz Wawrzyniak
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Entry deadline Jan 25, 2023, 5:10 PM (local time)
Starts Jan 25, 2023, 5:30 PM (local time)
Format Double to Single elimination (10 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings ABW Środowiec 8 edycja
Organizer ABW Akademia Bilardowa Wodzisław Śl.
More info
START: 17.30 (losowanie: 17:30), najpóźniej można dotrzeć do godz.18.00
ZAPISY DO TURNIEJU DO GODZ. 17:00
WPISOWE: 20 zł

System gry:
drabinka 2KO (od 9 zawodników)- "8","10" do 3 partii, "9"do 4 partii
2 grupy po 4 zawodników+ puchar (7-8 zawodników)- do 4 partii
Każdy z każdym ( do 6 zawodników)- do 4 partii

Gra
Rozbicie naprzemienne
Każdy turniej będzie rozgrywany w jedną odmianę.
Pierwszy turniej w 8-kę, drugi w 9-tkę, trzeci w 10-tkę
Czwarty w 8-kę i tak dalej

Turniej masters:
Termin: 19 turniej tj.02.06.2023
Ilość zawodników: 8
Wymagana frekwencja: min 80%
System gry: 2 grupy KZK + Puchar 4os.
Gra do:
5 wygranych
6 wygranych finał


Jackpot-wymagana frekwencja 30% z ostatnich 10 turniejów
Dobrowolna składka: 10 zł. na każdym turnieju
Próba na wybranym stole w 8bil
20% z puli przechodzi do następnego Jackpota
Na każdym turnieju o godz. 20.00

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Poland
Mariusz Dzumyk
Walk Over
 
2   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Marcin Dębosz
Wed 17:30  Table 1
3   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Marek Droździel
 
5   
Poland
Jarosław Bernaś
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Jakub Pietruszka
 
7   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Rafał Kubiak
  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Mariusz Rybacki
 

Winner round 1

Race to 3
9   
Poland
Mariusz Dzumyk
Poland
Marcin Dębosz
Wed 18:33  Table 1
10   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Marek Droździel
Wed 17:57  Table 4
11   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Jakub Pietruszka
Wed 17:30  Table 3
12   
Poland
Rafał Kubiak
Poland
Mariusz Rybacki
Wed 18:06  Table 2

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Poland
Tomasz Wawrzyniak
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Poland
Marcin Hojka
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
17   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Mariusz Rybacki
Wed 18:36  Table 3
18   
Walk Over
Poland
Jakub Pietruszka
 
19   
Walk Over
Poland
Andrzej Dziobkowski
 
20   
Poland
Marcin Hojka
R1
Poland
Mariusz Dzumyk
R1
Wed 19:03  Table 1

Winners qualification

Race to 3
21   
Poland
Marcin Dębosz
Poland
Marek Droździel
Wed 19:04  Table 2
22   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Rafał Kubiak
R1
Wed 18:37  Table 2

Loser round 3

Race to 3
23   
Poland
Mariusz Rybacki
R1
Poland
Jakub Pietruszka
Wed 19:32  Table 3
24   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Mariusz Dzumyk
Wed 19:31  Table 1

Losers qualification

Race to 3
25   
Poland
Jakub Pietruszka
Poland
Marcin Dębosz
Wed 20:22  Table 3
26   
Poland
Andrzej Dziobkowski
R1
Poland
Jarosław Bernaś
Wed 19:55  Table 1

Semi final

Race to 3
27   
Poland
Marek Droździel
Poland
Andrzej Dziobkowski
Wed 20:21  Table 1
28   
Poland
Rafał Kubiak
Poland
Marcin Dębosz
Wed 20:50  Table 3

Final

Race to 3
29   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Rafał Kubiak
Wed 21:30  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants