Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 7 - August 2, 2016

9-Ball Summerstrokes Pool and Billiards Delft

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Gilliano Smit
8 (8/0) 53 (42/11)
79%
550
2 Adam Kiernicki
7 (6/1) 51 (34/17)
67%
480
3 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (5/1) 34 (24/10)
71%
420
3 Kevin Thierry
6 (4/2) 45 (23/22)
51%
420
5 Billy Kelly
5 (3/2) 31 (15/16)
48%
370
5 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 44 (22/22)
50%
370
5 Micha Beuriot
6 (4/2) 37 (19/18)
51%
370
5 Dennis Mast
6 (4/2) 39 (22/17)
56%
370
9 Mirjam Alfons
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
330
Show more
9 Karan Ramjanamsing
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
330
9 Mario Martokarijo
5 (4/1) 29 (20/9)
69%
330
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
330
9 Rick Wong
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
330
9 Maan Sadal
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
330
9 Ching Lai
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
330
9 Stefan Dijkhuizen
4 (3/1) 25 (14/11)
56%
330
17 Milan Theijs
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
300
17 Sergey Kravchenko
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
300
17 Ivan Labrović
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
300
17 Mirko Reynhoudt
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
300
17 Nathalie Slagboom
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
300
17 Bob van Putten
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
300
17 Howard Holwijn
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
300
17 Crelis Hogchem
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
300
25 Sang Vonk
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
300
25 Karen Steenbergen
4 (1/3) 26 (12/14)
46%
300
25 William Giraldo Orozco
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
300
25 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
300
25 Anand Sjambar
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
300
25 Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
4 (1/3) 17 (5/12)
29%
300
25 Debbie Anthonissen
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
300
25 Leroy Rios Gonzaga
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
300
33 Arno Hartman
4 (1/3) 25 (12/13)
48%
235
33 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
235
33 Randy Macares
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
235
33 Steven Aland
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
235
Entry deadline Aug 7, 2016, 11:00 AM (local time)
Starts Aug 7, 2016, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (36 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode
Contact Jok Tang
More info
Volg de LIVESTREAM via:
http://www.ustream.tv/channel/kXTD3vEb87s

Volg het event op Facebook: https://www.facebook.com/events/1694005987505671/

Summerstrokes in Pool & Billiards Delft!
Locatie: Pool & Billiards Delft, Hendrik Tollenstraat 1, Delft.
Datum: Zondag 7 augustus.
Zaal open: 11:00, meldtijd: 11:30, start toernooi: 12:00.

Spelsoort: 9-ball, WPA-regels.
Format: Starten in poules, daarna verliezers- en winnaarsronde.
Dus gegarandeerd veel speeltijd voor alle poolers!

Break: Alternate break, magic rack, 1-ball op spot.
Minimale racelengte per partij: 4.
Inschrijfgeld: €15.
Deelnemersveld is op dit moment gevuld. Je kunt nog inschrijven voor de reservelijst.

Prijzengeldverdeling bij een deelnemersveld van 40 spelers is als volgt.
Winnaarskant:
#1 €200,
#2 €100,
#3/4 €50,
#5-8 €25.
Verliezerskant:
#1 €45,
#2 €25,
#3/4 €15.

Bonusprijs voor beste dame: fles champagne.
Bonusprijs voor beste beach-style geklede man of vrouw: cocktail naar keuze.
Bonusprijzen gesponsord door Pool and Billiards Delft.

We zullen spelen op 11 Brunswick-tafels, er zijn 2 extra trainingstafels.
De loting is volledig open en zal op de dag zelf plaatsvinden rond 11:30 uur.

In het Facebook-event zal een actuele deelnemerslijst (en een eventuele reservelijst) worden bijgehouden.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Rick Wong 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Howard Holwijn 4 2 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
4 Anand Sjambar 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
5 Randy Macares 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Rempe 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Kevin Thierry 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Ivan Labrović 3 1 0 2 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
4 Sang Vonk 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stefan Dijkhuizen 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Billy Kelly 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Nathalie Slagboom 3 1 0 2 9 11 -2 0 0 0 0.45 1
4 Peter Bron 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Keith Gonesh 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Dennis Mast 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
3 Bob van Putten 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 William Giraldo Orozco 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
5 Patrick Berkenpas 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gilliano Smit 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Karan Ramjanamsing 4 3 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 3
3 Crelis Hogchem 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Martin Sawicki 4 1 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 1
5 Steven Aland 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Ching Lai 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Mirko Reynhoudt 3 1 0 2 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
4 Debbie Anthonissen 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maan Sadal 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Mirjam Alfons 3 2 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 2
3 Milan Theijs 3 1 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 1
4 Leroy Rios Gonzaga 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Niels van Adrichem 4 3 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 3
2 Micha Beuriot 4 3 0 1 14 11 3 0 0 0 0.56 3
3 Sergey Kravchenko 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Karen Steenbergen 4 1 0 3 12 14 -2 0 0 0 0.462 1
5 Arno Hartman 4 1 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Randy Macares
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 12:04  Table 8
2-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Anand Sjambar
Sun 12:04  Table 9
3-B   
France
Kevin Thierry
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:04 
4-B   
Netherlands
Ivan Labrovic
South Korea
Sang Vonk
Sun 12:04  Table 11
5-C   
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Ireland
Billy Kelly
Sun 12:04 
6-C   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 12:04 
7-D   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Dennis Mast
Sun 12:04  Table 15
8-D   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:04  Table 16
9-E   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Karan Ramjanamsing
Sun 12:04  Table 17
10-E   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Steven Aland
Sun 12:04  Table 8
11-F   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
Sun 12:38  Table 15
12-F   
Netherlands
Chinglong Lai
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 12:38  Table 16
13-G   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Milan Theijs
Sun 12:43  Table 8
14-G   
Netherlands
Mirjam Alfons
Philippines
Leroy Arnaldo Gonzaga
Sun 12:43  Table 18
15-H   
Netherlands
Karen Kroon
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 12:38  Table 7
16-H   
Netherlands
Sergey Kravchenko
Netherlands
Arno Hartman
Sun 12:04  Table 7

Round 2

Race to 4
17-A   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Anand Sjambar
Sun 12:59  Table 10
18-A   
Netherlands
Randy Macares
Netherlands
Rick Wong
Sun 12:59 
19-B   
France
Kevin Thierry
South Korea
Sang Vonk
Sun 13:00  Table 16
20-B   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ivan Labrovic
Sun 13:00  Table 11
21-C   
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:17 
22-C   
Ireland
Billy Kelly
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:26 
23-D   
Netherlands
Dennis Mast
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:05  Table 8
24-D   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
William Arles Giraldo Orozco
Sun 13:03  Table 17
25-E   
Netherlands
Karan Ramjanamsing
Netherlands
Steven Aland
Sun 13:08  Table 15
26-E   
Netherlands
Gilliano Smit
Poland
Martin Sawicki
Sun 13:03  Table 9
27-F   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 13:03  Table 17
28-F   
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
Netherlands
Chinglong Lai
Sun 13:33  Table 7
29-G   
Netherlands
Maan Sadal
Philippines
Leroy Arnaldo Gonzaga
Sun 13:44  Table 10
30-G   
Netherlands
Milan Theijs
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:48  Table 16
31-H   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Arno Hartman
Sun 13:34  Table 8
32-H   
Netherlands
Karen Kroon
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 13:49  Table 15

Round 3

Race to 4
33-A   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Rick Wong
Sun 13:52  Table 9
34-A   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:52  Table 11
35-B   
France
Kevin Thierry
Netherlands
Ivan Labrovic
Sun 13:58 
36-B   
South Korea
Sang Vonk
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:01 
37-C   
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:14  Table 8
38-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Ireland
Billy Kelly
Sun 14:18  Table 11
39-D   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
William Arles Giraldo Orozco
Sun 13:42  Table 18
40-D   
Netherlands
Dennis Mast
Netherlands
Bob van Putten
Sun 14:03  Table 17
41-E   
Netherlands
Steven Aland
Poland
Martin Sawicki
Sun 14:11  Table 10
42-E   
Netherlands
Karan Ramjanamsing
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 14:04  Table 7
43-F   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Chinglong Lai
Sun 14:19 
44-F   
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
Sun 14:21  Table 9
45-G   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:11  Table 15
46-G   
Philippines
Leroy Arnaldo Gonzaga
Netherlands
Milan Theijs
Sun 14:35  Table 16
47-H   
Netherlands
Arno Hartman
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 14:34 
48-H   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Sergey Kravchenko
Sun 14:29  Table 18

Round 4

Race to 4
49-A   
Netherlands
Rick Wong
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:31  Table 7
50-A   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Randy Macares
Sun 14:38  Table 17
51-D   
Netherlands
William Arles Giraldo Orozco
Netherlands
Bob van Putten
Sun 14:40  Table 8
52-D   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:40  Table 10
53-E   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 14:51 
54-E   
Netherlands
Steven Aland
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 15:03  Table 9
55-H   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Sergey Kravchenko
Sun 13:43  Table 9
56-H   
Netherlands
Arno Hartman
Netherlands
Karen Kroon
Sun 16:35  Table 7

Round 5

Race to 4
57-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Randy Macares
Sun 15:16  Table 17
58-A   
Netherlands
Rick Wong
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 15:19  Table 8
59-D   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:23 
60-D   
Netherlands
William Arles Giraldo Orozco
Netherlands
Dennis Mast
Sun 15:09 
61-E   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 15:30  Table 9
62-E   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Karan Ramjanamsing
Sun 15:24  Table 11
63-H   
Netherlands
Sergey Kravchenko
Netherlands
Karen Kroon
Sun 15:12  Table 10
64-H   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:16  Table 7

Last sixteen

Race to 5
65   
Netherlands
Mario Martokarijo
France
Kevin Thierry
Sun 16:33  Table 8
66   
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Netherlands
Dennis Mast
Sun 16:33  Table 9
67   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Chinglong Lai
Sun 16:33  Table 10
68   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 16:33  Table 11
69   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 16:33 
70   
Netherlands
Karan Ramjanamsing
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:33 
71   
Ireland
Billy Kelly
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 16:33  Table 15
72   
Netherlands
Rick Wong
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:33  Table 16

Quarter final

Race to 6
73   
France
Kevin Thierry
Netherlands
Dennis Mast
Sun 18:19  Table 8
74   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 18:04  Table 7
75   
Netherlands
Niels van Adrichem
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:21  Table 10
76   
Ireland
Billy Kelly
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:02  Table 9

Semi final

Race to 7
77   
France
Kevin Thierry
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:31  Table 7
78   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:31  Table 8

Final

Race to 8
79   
Netherlands
Gilliano Smit
Poland
Adam Kiernicki
Sun 20:00  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment