Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 16, 2021

9-Ball Podujeva open

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Valdrin Bllaca
Remi's Billiards & Sports bar
6 (6/0) 51 (36/15)
71%
550
2 Don Hajra
8 (6/2) 62 (38/24)
61%
480
3 Faton Bajgora
6 (4/2) 46 (25/21)
54%
420
3 shpetim espana
5 (4/1) 47 (28/19)
60%
420
5 Valon Gashi
4 (3/1) 43 (22/21)
51%
370
5 Labinot Markaj
6 (4/2) 49 (30/19)
61%
370
5 Mirsad Zeqiri
4 (3/1) 32 (19/13)
59%
370
5 Hekuran Sadiku
6 (4/2) 48 (27/21)
56%
370
9 Bedri Sijarina
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
330
Show more
9 Ibro Sadiki
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
330
9 Jasin Mediu
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
330
9 Rezak Medija Rizo
6 (4/2) 50 (27/23)
54%
330
13 leotrim bllaca
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
330
13 Shkelqim Bllaca
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
330
13 Ramadan Sada
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
330
13 Premtim Memedi
4 (2/2) 32 (19/13)
59%
330
17 Islam Kutleshi
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
300
17 Ylber Hyseni
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
300
17 Rinor Berisha
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
300
17 Gani Ahmeti
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
300
17 Florim Memedi
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
300
17 Fatlum Kaçiu
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
300
17 Din Kraja
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
300
17 liridon krasniqi
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
300
25 Reshat Dedia
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
300
25 Milot Mujku
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
300
25 Arton Bellopoja
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
300
25 Gazmend Latifi
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
300
25 Visar Qitaku
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
300
25 Leonit Restelica
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
300
25 Samir Abduramani
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
300
25 Egzon Gashi
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
300
33 Burim Podvorica
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
235
33 orhan emini
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Burhan Brahimi
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
235
Entry deadline May 15, 2021, 9:00 PM (local time)
Starts May 16, 2021, 10:30 PM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Remi's Billiards & Sports bar
Contact Valdrin Bllaca (valdrinibllaca@hotmail.com, +37745283793)
More info
9-Ball Podujeva open

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Kosovo
liridon krasniqi
Sun 11:57 
2   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Walk Over
 
3   
Walk Over
Kosovo
Egzon Gashi
 
4   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Walk Over
 
5   
Walk Over
Kosovo
Din Kraja
 
6   
Kosovo
Milot Mujku
Walk Over
 
7   
Walk Over
Kosovo
Fatlum Kaçiu
 
8   
Kosovo
Burhan Brahimi
Walk Over
 
9   
Kosovo
Arton Bellopoja
Kosovo
Reshat Dedia
Sun 11:17 
10   
Macedonia (FYROM)
Florim Memedi
Walk Over
 
11   
Walk Over
Macedonia (FYROM)
Ibro Sadiki
 
12   
Kosovo
Rinor Berisha
Walk Over
 
13   
Walk Over
Kosovo
Don Hajra
 
14   
Kosovo
Faton Bajgora
Walk Over
 
15   
Walk Over
Kosovo
Valdrin Bllaca
 
16   
Kosovo
Burim Podvorica
Kosovo
orhan emini
Sun 09:57 

Winner round 1

Race to 6
17   
Kosovo
Islam Kutleshi
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 12:46 
18   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Macedonia (FYROM)
Samir Abduramani
Sun 12:57 
19   
Kosovo
Bedri Sijarina
Kosovo
Egzon Gashi
Sun 11:48 
20   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Macedonia (FYROM)
Premtim Memedi
Sun 13:23 
21   
Kosovo
Ylber Hyseni
Kosovo
Din Kraja
Sun 11:45 
22   
Kosovo
Milot Mujku
Macedonia (FYROM)
Jasin Mediu
Sun 13:28 
23   
Kosovo
Ramadan Sada
Kosovo
Fatlum Kaçiu
Sun 10:50 
24   
Kosovo
Burhan Brahimi
Kosovo
shpetim espana
Sun 13:54 
25   
Kosovo
Valon Gashi
Kosovo
Reshat Dedia
Sun 14:23 
26   
Macedonia (FYROM)
Florim Memedi
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 13:34 
27   
Kosovo
Gani Ahmeti
Macedonia (FYROM)
Ibro Sadiki
Sun 14:08 
28   
Kosovo
Rinor Berisha
Macedonia (FYROM)
Gazmend Latifi
Sun 12:45 
29   
Kosovo
leotrim bllaca
Kosovo
Don Hajra
Sun 12:33 
30   
Kosovo
Faton Bajgora
Kosovo
Visar Qitaku
Sun 12:28 
31   
Kosovo
Leonit Restelica
Kosovo
Valdrin Bllaca
Sun 10:39 
32   
Kosovo
Burim Podvorica
Kosovo
Hekuran Sadiku
Sun 14:08 

Loser round 1

Race to 5
33   
Kosovo
liridon krasniqi
Kosovo
Burim Podvorica
Sun 15:04 
34   
Walk Over
Kosovo
Leonit Restelica
 
35   
Walk Over
Kosovo
Visar Qitaku
 
36   
Walk Over
Kosovo
Don Hajra
 
37   
Walk Over
Macedonia (FYROM)
Gazmend Latifi
 
38   
Walk Over
Kosovo
Gani Ahmeti
 
39   
Walk Over
Macedonia (FYROM)
Florim Memedi
 
40   
Walk Over
Kosovo
Reshat Dedia
 
41   
Kosovo
Arton Bellopoja
Kosovo
Burhan Brahimi
Sun 14:51 
42   
Walk Over
Kosovo
Fatlum Kaçiu
 
43   
Walk Over
Kosovo
Milot Mujku
 
44   
Walk Over
Kosovo
Din Kraja
 
45   
Walk Over
Kosovo
Shkelqim Bllaca
 
46   
Walk Over
Kosovo
Egzon Gashi
 
47   
Walk Over
Macedonia (FYROM)
Samir Abduramani
 
48   
Kosovo
orhan emini
Kosovo
Islam Kutleshi
 

Winner round 2

Race to 6
49   
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Sun 15:26 
50   
Kosovo
Bedri Sijarina
Macedonia (FYROM)
Premtim Memedi
Sun 15:43 
51   
Kosovo
Ylber Hyseni
Macedonia (FYROM)
Jasin Mediu
Sun 15:50 
52   
Kosovo
Ramadan Sada
Kosovo
shpetim espana
Sun 16:27 
53   
Kosovo
Valon Gashi
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 15:54 
54   
Macedonia (FYROM)
Ibro Sadiki
Kosovo
Rinor Berisha
Sun 16:49 
55   
Kosovo
leotrim bllaca
Kosovo
Faton Bajgora
Sun 16:59 
56   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Hekuran Sadiku
Sun 17:02 

Loser round 2

Race to 5
57   
Kosovo
liridon krasniqi
Kosovo
Leonit Restelica
Sun 17:10 
58   
Kosovo
Visar Qitaku
Kosovo
Don Hajra
Sun 17:42 
59   
Macedonia (FYROM)
Gazmend Latifi
Kosovo
Gani Ahmeti
Sun 17:58 
60   
Macedonia (FYROM)
Florim Memedi
Kosovo
Reshat Dedia
Sun 17:59 
61   
Kosovo
Arton Bellopoja
Kosovo
Fatlum Kaçiu
Sun 18:07 
62   
Kosovo
Milot Mujku
Kosovo
Din Kraja
Sun 18:28 
63   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Kosovo
Egzon Gashi
Sun 18:31 
64   
Macedonia (FYROM)
Samir Abduramani
Kosovo
Islam Kutleshi
Sun 18:56 

Loser round 3

Race to 5
65   
Kosovo
liridon krasniqi
Kosovo
Ramadan Sada
Sun 19:15 
66   
Kosovo
Don Hajra
Kosovo
Ylber Hyseni
Sun 19:02 
67   
Kosovo
Gani Ahmeti
Macedonia (FYROM)
Premtim Memedi
Sun 19:02 
68   
Macedonia (FYROM)
Florim Memedi
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 19:29 
69   
Kosovo
Fatlum Kaçiu
Kosovo
Hekuran Sadiku
Sun 19:39 
70   
Kosovo
Din Kraja
Kosovo
leotrim bllaca
Sun 19:44 
71   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Kosovo
Rinor Berisha
Sun 19:47 
72   
Kosovo
Islam Kutleshi
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 20:10 

Winners qualification

Race to 6
73   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Bedri Sijarina
Sun 20:28 
74   
Macedonia (FYROM)
Jasin Mediu
Kosovo
shpetim espana
Sun 20:28 
75   
Kosovo
Valon Gashi
Macedonia (FYROM)
Ibro Sadiki
Sun 20:28 
76   
Kosovo
Faton Bajgora
Kosovo
Valdrin Bllaca
Sun 20:32 

Loser round 4

Race to 5
77   
Kosovo
Ramadan Sada
Kosovo
Don Hajra
Sun 20:51 
78   
Macedonia (FYROM)
Premtim Memedi
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 21:12 
79   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Kosovo
leotrim bllaca
Sun 21:27 
80   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 21:37 

Losers qualification

Race to 5
81   
Kosovo
Don Hajra
Macedonia (FYROM)
Ibro Sadiki
Sun 22:35 
82   
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Kosovo
Faton Bajgora
Sun 22:15 
83   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Kosovo
Bedri Sijarina
Sun 22:25 
84   
Kosovo
Labinot Markaj
Macedonia (FYROM)
Jasin Mediu
Sun 22:35 

Quarter final

Race to 6
85   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Don Hajra
Sun 23:08 
86   
Kosovo
shpetim espana
Kosovo
Hekuran Sadiku
Sun 23:08 
87   
Kosovo
Valon Gashi
Kosovo
Faton Bajgora
Sun 23:08 
88   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 23:08 

Semi final

Race to 6
89   
Kosovo
Don Hajra
Kosovo
shpetim espana
Mon 00:39 
90   
Kosovo
Faton Bajgora
Kosovo
Valdrin Bllaca
Mon 00:39 

Final

Race to 6
91   
Kosovo
Don Hajra
Kosovo
Valdrin Bllaca
Mon 01:46 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants