Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 2, 2022

9-BALL PODUJEVA OPEN

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Labinot Markaj
6 (6/0) 63 (42/21)
67%
2 Hekuran Sadiku
6 (5/1) 66 (38/28)
58%
3 Valdrin Bllaca
Remi's Billiards & Sports bar
5 (4/1) 49 (31/18)
63%
3 Amar Gjyshinca
5 (4/1) 54 (34/20)
63%
5 Islam Kutleshi
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
5 Valon Gashi
4 (3/1) 42 (26/16)
62%
5 leo bllaca
4 (3/1) 41 (27/14)
66%
5 Premtim Memedi
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
9 Veton Bekaj
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
Show more
9 Reshat Dedia
4 (2/2) 44 (20/24)
45%
9 Labinot Berisha
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
9 Don Hajra
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
9 Florim Memedi
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
9 Burimi Podvorica
4 (2/2) 41 (19/22)
46%
9 Bardh Ferati
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
9 Petrit Osmani
4 (2/2) 41 (19/22)
46%
17 Ibro Sadiki
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
17 Fitim Uka
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
17 Labrik Bllaca
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
17 Milot Mujku
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
17 Mirsad Zeqiri
3 (1/2) 30 (17/13)
57%
17 Lah Dodolli
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
17 Samir Abduramani
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
17 Drin Demaj
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
25 Jasin Mediu
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
25 Egzon Metolli
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
25 Besnik Hajdini
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
25 Shkelqim Bllaca
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
25 Ramadan Sada
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
25 Leonit Restelica
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
25 Burhan Brahimi
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
8880 Din Kraja
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Oct 2, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Remi's Billiards & Sports bar

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
North Macedonia
Jasin Mediu
Sun 12:13 
2   
Kosovo
Amar Gjyshinca
Kosovo
Labrik Bllaca
Sun 10:35 
3   
Kosovo
Drin Demaj
North Macedonia
Ibro Sadiki
Sun 11:46 
4   
Kosovo
Valon Gashi
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Sun 10:57 
5   
North Macedonia
Premtim Memedi
Norway
Veton Bekaj
Sun 12:15 
6   
Kosovo
Burimi Podvorica
Kosovo
Ramadan Sada
Sun 10:28 
7   
Kosovo
Labinot Berisha
Kosovo
Burhan Brahimi
Sun 11:49 
8   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Kosovo
Petrit Osmani
Sun 13:06 
9   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Besnik Hajdini
Sun 13:06 
10   
Kosovo
Lah Dodolli
Kosovo
Milot Mujku
Sun 13:17 
11   
Kosovo
leo bllaca
Kosovo
Fitim Uka
Sun 10:28 
12   
Kosovo
Egzon Metolli
North Macedonia
Samir Abduramani
Sun 13:42 
13   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Leonit Restelica
Sun 11:26 
14   
Kosovo
Don Hajra
North Macedonia
Florim Memedi
Sun 13:58 
15   
Bardh Ferati
Kosovo
Reshat Dedia
Sun 14:23 
16   
Kosovo
Islam Kutleshi
Kosovo
Din Kraja
 

Winners qualification

Race to 7
17   
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Amar Gjyshinca
Sun 14:30 
18   
Kosovo
Drin Demaj
Kosovo
Valon Gashi
Sun 15:20 
19   
Norway
Veton Bekaj
Kosovo
Burimi Podvorica
Sun 14:41 
20   
Kosovo
Labinot Berisha
Kosovo
Hekuran Sadiku
Sun 16:02 
21   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Milot Mujku
Sun 16:02 
22   
Kosovo
leo bllaca
North Macedonia
Samir Abduramani
Sun 16:13 
23   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Don Hajra
Sun 16:25 
24   
Kosovo
Reshat Dedia
Kosovo
Islam Kutleshi
Sun 16:59 

Loser round 1

Race to 7
25   
North Macedonia
Jasin Mediu
Kosovo
Labrik Bllaca
Sun 17:08 
26   
North Macedonia
Ibro Sadiki
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Sun 17:20 
27   
North Macedonia
Premtim Memedi
Kosovo
Ramadan Sada
Sun 18:00 
28   
Kosovo
Burhan Brahimi
Kosovo
Petrit Osmani
Sun 18:31 
29   
Kosovo
Besnik Hajdini
Kosovo
Lah Dodolli
Sun 18:16 
30   
Kosovo
Fitim Uka
Kosovo
Egzon Metolli
Sun 18:40 
31   
Kosovo
Leonit Restelica
North Macedonia
Florim Memedi
Sun 18:45 
32   
Bardh Ferati
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
33   
Kosovo
Labrik Bllaca
Kosovo
Reshat Dedia
Sun 19:39 
34   
North Macedonia
Ibro Sadiki
Kosovo
Don Hajra
Sun 19:23 
35   
North Macedonia
Premtim Memedi
North Macedonia
Samir Abduramani
Sun 18:48 
36   
Kosovo
Petrit Osmani
Kosovo
Milot Mujku
Sun 19:39 
37   
Kosovo
Lah Dodolli
Kosovo
Labinot Berisha
Sun 20:20 
38   
Kosovo
Fitim Uka
Kosovo
Burimi Podvorica
Sun 19:42 
39   
North Macedonia
Florim Memedi
Kosovo
Drin Demaj
Sun 21:03 
40   
Bardh Ferati
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
Sun 21:03 

Last sixteen

Race to 7
41   
Kosovo
Amar Gjyshinca
Kosovo
Reshat Dedia
Sun 22:35 
42   
Kosovo
Valon Gashi
Bardh Ferati
Sun 22:35 
43   
Norway
Veton Bekaj
North Macedonia
Premtim Memedi
Sun 22:35 
44   
Kosovo
Hekuran Sadiku
North Macedonia
Florim Memedi
Sun 22:35 
45   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Petrit Osmani
Sun 23:27 
46   
Kosovo
leo bllaca
Kosovo
Labinot Berisha
Sun 23:52 
47   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Burimi Podvorica
Mon 00:15 
48   
Kosovo
Islam Kutleshi
Kosovo
Don Hajra
Mon 00:15 

Quarter final

Race to 7
49   
Kosovo
Amar Gjyshinca
Kosovo
Valon Gashi
Mon 00:26 
50   
North Macedonia
Premtim Memedi
Kosovo
Hekuran Sadiku
Mon 00:50 
51   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
leo bllaca
Mon 01:00 
52   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Islam Kutleshi
Mon 01:32 

Semi final

Race to 7
53   
Kosovo
Amar Gjyshinca
Kosovo
Hekuran Sadiku
Mon 02:39 
54   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Valdrin Bllaca
Mon 03:12 

Final

Race to 7
55   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Kosovo
Labinot Markaj
Mon 03:51 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants