Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 21, 2019

4. A Turnir Zvezne Lige Finalni del

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Matjaž Erčulj
4 (4/0) 40 (30/10)
75%
2 Miha Šinkovec
4 (3/1) 43 (27/16)
63%
3 Mitja Gradišnik
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
3 Denis Godeša
3 (2/1) 26 (15/11)
58%
5 Damjan Kerep
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
5 Miha Zajc Zile
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
5 Nino Porić
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
5 Matej Dakol
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
9 Blaz Kolenc
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
9 Kristijan Nikl
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
9 Robert Rednak
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
9 Tomaz Varvaris
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
9 Franci Čučnik
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
9 Bojan Uljan
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
9 Marijan Bratić
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
9 Francesca Garlatti
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
Entry deadline Sep 20, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 21, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Blaz Kolenc (blaz.kolenc@gmail.com, +38640654412) and Tina Zdešar Kolenc
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Italy
Francesca Garlatti
Sat 10:07  Table 17
2   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 10:07  Table 16
3   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 10:07  Table 14
4   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 10:07  Table 12
5   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 10:07  Table 11
6   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Matej Dakol
Sat 10:07  Table 10
7   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 10:07  Table 9
8   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 10:07  Table 4

Quarter final

Race to 7
9   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 11:55  Table 17
10   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 12:11  Table 11
11   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Matej Dakol
Sat 11:55  Table 16
12   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 11:55  Table 10

Semi final

Race to 8
13   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Denis Godeša
Sat 13:39  Table 10
14   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 13:39  Table 17

Final

Race to 8
15   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Miha Šinkovec
Sat 14:54  Table 17

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment