Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 25, 2018

2018/2019 Regionale Ranking #3 - KNBB Regio 1 - 10-Ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zadrach Singadji
8 (7/1) 43 (31/12)
72%
250
2 Michel Drenth
8 (6/2) 50 (29/21)
58%
180
3 Jules Dijcks
7 (6/1) 35 (26/9)
74%
140
3 Eddie Lutjes
6 (4/2) 38 (21/17)
55%
140
5 Johan Koops
6 (4/2) 33 (21/12)
64%
100
5 Richard Diphoorn
6 (4/2) 36 (18/18)
50%
100
5 Timothy Voortman
6 (3/3) 31 (14/17)
45%
100
5 Nick Pigounakis
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
100
9 Peter de Boer
4 (3/1) 22 (14/8)
64%
60
Show more
9 Martijn Meijerink
N-Joy Drachten
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
60
9 Mark Ruijtenbeek
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
60
9 Laurens Steernberg
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
60
9 Gregor Badzwol
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
60
9 Ali Abu-Rashed
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
60
9 Georg Stettinger
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
60
9 Mo Al-Refai
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
60
17 Richard Brandsma
4 (1/3) 24 (9/15)
38%
50
17 Hindrik de Haan
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
50
19 Erwin Okken
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
50
19 Christiaan Jansen
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
50
19 Jos Meijer
4 (1/3) 26 (11/15)
42%
50
19 Dylan ten Brinke
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
50
19 Jens Maas
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
50
19 Fadi Charabi
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
50
25 Ewout van Asselt
4 (0/4) 26 (10/16)
38%
40
25 Erik van der Schaaf
N-Joy Drachten
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
40
25 Albert Schrotenboer
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
40
25 Iris-Eline Bakker
4 (0/4) 25 (9/16)
36%
40
Entry deadline Nov 25, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Nov 25, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (30 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings 2018/2019 Pool Ranking Regio 1 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 1
Contact Richard Brandsma (pool@richardbrandsma.nl, +31 06-55161699)
More info
De Regionale Ranking Regio 1 (voorheen Regiotoernooi Pool Noord) is verbonden aan de landelijke ranking en toegankelijk voor alle KNBB leden.
Dus kom gezellig meedoen met de de Regionale Ranking aankomende zondag 25 November in Groningen!

Meet jezelf met andere poolspelers en strijd om de titel en je plek op de regionale en nationale ranking!

Per toernooi maakt men kans op een KNBB-beker van de desbetreffende editie.
Ook maakt men kans op geldprijzen.
Dit bestaat uit 70% van het inschrijfgeld inclusief een gegarandeerde extra 100,- per toernooi aangeboden door hoofdsponsor: www.partnerslaapsystemen.nl

De beste 16 spelers aan het einde vh seizoen plaatsen zich voor de Masters.
En de winnaar vd eindranking zal het gezicht worden van de poster voor het seizoen 2019/20 en wint een gratis ticket voor het Open Groningen 2019.

Locatie: Cue Action Groningen
Datum: zondag 25 November
Editie: 10-ball

Zaal open: 12.00
Inschrijving sluit 12.30
Aanvang toernooi: 13.00
Inschrijfgeld: 10,-

Kom gezellig naar Groningen om er gezamenlijk een leuke, spannende, competatieve en sportieve dag van te maken :)

Graag tot ziens bij de:

Regionale ranking 2018/19 !


Regio 1 bedankt zijn sponsoren:

Partner Slaapsystemen
www.partnerslaapsystemen.nl
Hardenberg, 0523-760 109
"Uw nachtrust...Daar liggen wij nou wakker van! "

Go Customs
www.goshafts.com

Pom Service Pool Noord

Masseur@work
www.masseuratwork.nl
"Samen werken aan verzuimpreventie"

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Gregor Badzwol 3 3 0 0 12 5 7 0 0.706 3
2 Laurens Steernberg 3 1 0 2 8 10 -2 0 0.444 1
3 Nick Pigounakis 3 1 0 2 7 8 -1 0 0.467 1
4 Erwin Okken 3 1 0 2 6 10 -4 0 0.375 1
5 Hilbrand Boschma 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Jules Dijcks 4 4 0 0 16 2 14 0 0.889 4
2 Zadrach Singadji 4 3 0 1 13 7 6 0 0.65 3
3 Richard Brandsma 4 1 0 3 9 15 -6 0 0.375 1
4 Jens Maas 4 1 0 3 7 14 -7 0 0.333 1
5 Erik van der Schaaf 4 1 0 3 7 14 -7 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Martijn Meijerink 4 3 0 1 14 10 4 0 0.583 3
2 Michel Drenth 4 3 0 1 14 10 4 0 0.583 3
3 Richard Diphoorn 4 3 0 1 14 12 2 0 0.538 3
4 Jos Meijer 4 1 0 3 11 15 -4 0 0.423 1
5 Ewout van Asselt 4 0 0 4 10 16 -6 0 0.385 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Peter de Boer 3 3 0 0 12 4 8 0 0.75 3
2 Eddie Lutjes 3 2 0 1 11 8 3 0 0.579 2
3 Hindrik de Haan 3 1 0 2 7 10 -3 0 0.412 1
4 Fadi Charabi 3 0 0 3 4 12 -8 0 0.25 0
5 Arno Brouwer 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Johan Koops 4 3 0 1 14 7 7 0 0.667 3
2 Mark Ruijtenbeek 4 3 0 1 12 8 4 0 0.6 3
3 Timothy Voortman 4 2 0 2 8 11 -3 0 0.421 2
4 Dylan ten Brinke 4 2 0 2 10 11 -1 0 0.476 2
5 Iris-Eline Bakker 4 0 0 4 9 16 -7 0 0.36 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Georg Stettinger 4 3 0 1 15 7 8 0 0.682 3
2 Ali Abu-Rashed 4 3 0 1 13 10 3 0 0.565 3
3 Mo Al-Refai 4 2 0 2 12 13 -1 0 0.48 2
4 Christiaan Jansen 4 1 0 3 8 14 -6 0 0.364 1
5 Albert Schrotenboer 4 1 0 3 9 13 -4 0 0.409 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 13:02  Table 26
2-A   
Netherlands
Gregor Badzwol
Netherlands
Laurens Steernberg
Sun 13:02  Table 11
3-B   
Netherlands
Jules Dijcks
Netherlands
Jens Maas
Sun 13:02  Table 12
4-B   
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sun 13:03  Table 13
5-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 13:03  Table 14
6-C   
Netherlands
Jos Meijer
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 13:03  Table 15
7-D   
Netherlands
Fadi Charabi
Netherlands
Hindrik de Haan
Sun 13:03  Table 16
8-D   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 13:03  Table 17
9-E   
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Iris-Eline Bakker
Sun 13:03  Table 18
10-E   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Johan Koops
Sun 13:03  Table 19
11-F   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Sun 13:03  Table 22
12-F   
Netherlands
Georg Stettinger
Netherlands
Mo Al-Refai
Sun 13:03  Table 23

Round 2

Race to 4
13-A   
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Laurens Steernberg
Sun 13:52  Table 11
14-A   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 13:38  Table 26
15-B   
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sun 13:46  Table 13
16-B   
Netherlands
Jules Dijcks
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 13:46  Table 12
17-C   
Netherlands
Ewout van Asselt
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 14:07  Table 15
18-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Michel Drenth
Sun 13:50  Table 14
19-D   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 14:06  Table 23
20-D   
Netherlands
Fadi Charabi
Netherlands
Peter de Boer
Sun 14:01  Table 16
21-E   
Netherlands
Iris-Eline Bakker
Netherlands
Johan Koops
Sun 13:48 
22-E   
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Sun 13:50  Table 19
23-F   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Mo Al-Refai
Sun 14:04  Table 22
24-F   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Christiaan Jansen
Sun 14:00  Table 17

Round 3

Race to 4
25-A   
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 14:39  Table 11
26-A   
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Gregor Badzwol
Sun 14:39  Table 26
27-B   
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 14:23  Table 12
28-B   
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 14:24  Table 13
29-C   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Michel Drenth
Sun 15:08  Table 16
30-C   
Netherlands
Ewout van Asselt
Netherlands
Jos Meijer
Sun 15:08  Table 22
31-D   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Peter de Boer
Sun 15:01  Table 15
32-D   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 14:50 
33-E   
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Sun 15:02  Table 17
34-E   
Netherlands
Iris-Eline Bakker
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 15:02  Table 14
35-F   
Netherlands
Mo Al-Refai
Netherlands
Christiaan Jansen
Sun 15:02  Table 18
36-F   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 15:02  Table 12

Round 4

Race to 4
37-A   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Gregor Badzwol
Sun 15:19  Table 26
38-A   
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Erwin Okken
Sun 15:19  Table 11
39-B   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 15:39  Table 13
40-B   
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Jules Dijcks
Sun 15:15  Table 23
41-C   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Jos Meijer
Sun 15:48  Table 23
42-C   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 15:48  Table 12
43-D   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Arno Brouwer
 
44-D   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Fadi Charabi
Sun 15:30  Table 15
45-E   
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 15:48  Table 14
46-E   
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Dylan ten Brinke
Sun 15:18  Table 17
47-F   
Netherlands
Christiaan Jansen
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 15:56  Table 18
48-F   
Netherlands
Mo Al-Refai
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 16:00  Table 22

Round 5

Race to 4
49-A   
Netherlands
Gregor Badzwol
Netherlands
Erwin Okken
Sun 16:01  Table 11
50-A   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 15:56  Table 26
51-B   
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Jules Dijcks
Sun 16:15  Table 15
52-B   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Jens Maas
Sun 16:16  Table 13
53-C   
Netherlands
Jos Meijer
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 16:43  Table 23
54-C   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 16:21  Table 19
55-D   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Fadi Charabi
 
56-D   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Hindrik de Haan
Sun 15:50  Table 16
57-E   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Dylan ten Brinke
Sun 16:20  Table 14
58-E   
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Netherlands
Iris-Eline Bakker
Sun 16:20  Table 26
59-F   
Netherlands
Georg Stettinger
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 16:42  Table 12
60-F   
Netherlands
Christiaan Jansen
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Sun 16:43  Table 17

Last sixteen

Race to 4
61   
Netherlands
Gregor Badzwol
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 17:55  Table 11
62   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Sun 17:55  Table 12
63   
Netherlands
Georg Stettinger
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 17:55  Table 13
64   
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 17:55  Table 14
65   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 17:55  Table 15
66   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Jules Dijcks
Sun 17:55  Table 16
67   
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Michel Drenth
Sun 17:55  Table 17
68   
Netherlands
Mo Al-Refai
Netherlands
Johan Koops
Sun 17:55  Table 26

Quarter final

Race to 4
69   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 18:58  Table 11
70   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 18:58  Table 14
71   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Jules Dijcks
Sun 18:58  Table 15
72   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Johan Koops
Sun 18:58  Table 11

Semi final

Race to 5
73   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 19:51  Table 26
74   
Netherlands
Jules Dijcks
Netherlands
Michel Drenth
Sun 19:51  Table 11

Final

Race to 5
75   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Michel Drenth
Sun 20:43  Table 11

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment