Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 23, 2018

2018/2019 Regionale Ranking #1 - KNBB Regio 1 - 9-ball

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marc Bijsterbosch
3 (3/0) 23 (18/5)
78%
250
2 Eddie Lutjes
3 (3/0) 25 (18/7)
72%
180
3 Zadrach Singadji
3 (3/0) 23 (18/5)
78%
140
3 Johan Koops
5 (4/1) 33 (22/11)
67%
140
5 Michel Drenth
4 (3/1) 29 (19/10)
66%
100
5 Gerrie Kuik
4 (3/1) 37 (21/16)
57%
100
5 Erwin de Roo
2 (2/0) 18 (12/6)
67%
100
5 Timothy Voortman
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
100
9 Richard Klein
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
60
Show more
9 Martijn Meijerink
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
60
9 Schelte Tiems
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
60
9 Ralf Zigahn
5 (3/2) 39 (23/16)
59%
60
13 Erwin Okken
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
55
13 Richard Diphoorn
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
55
13 Sanne Tuinenbreyer
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
55
13 Nick Pigounakis
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
55
17 Peter de Boer
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Richard Brandsma
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
50
17 Jeroen Stoker
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
50
17 Dylan ten Brinke
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
50
17 Gregor Badzwol
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
50
17 Erik Oppedijk
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
50
17 Johanna Jansen
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
50
17 Rianne Lubberink
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
50
25 Harald Borst
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
40
25 Ewout van Asselt
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
40
25 Erik van der Schaaf
N-Joy Drachten
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
40
25 Wia Swijgman
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
40
25 Judah Ritmeester
N-Joy Drachten
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
40
25 Jens Maas
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
40
25 Bette van den Hof
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
40
Entry deadline Sep 23, 2018, 1:30 PM (local time)
Starts Sep 23, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-Q8 (31 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and 2018/2019 Pool Ranking Regio 1
Organizer Pool Regio 1
Contact Richard Brandsma (pool@richardbrandsma.nl, +31 06-55161699)
More info
Regionale ranking 9-ball.
Zondag 23 september.

De Regionale ranking (voorheen Regiotoernooi Pool Noord) is verbonden aan de landelijke ranking en toegankelijk voor alle KNBB leden.
Dus kom gezellig meedoen met de de Regionale ranking van Regio 1 !

Meet jezelf met andere poolspelers en strijd om de titel en je plek op de regionale en nationale ranking!

Per toernooi maakt men kans op een KNBB-beker van de desbetreffende editie.
Ook maakt men kans op geldprijzen.
Dit bestaat uit 70% van het inschrijfgeld inclusief een gegarandeerde extra 100,- per toernooi aangeboden door hoofdsponsor: partnerslaapsystemen.nl !

De beste 16 spelers aan het einde vh seizoen plaatsen zich voor de Masters.
En de winnaar vd eindranking zal het gezicht worden van de poster voor het seizoen 2019/20 en wint een gratis ticket voor het Open Groningen 2019.

Locatie: SPC Emmen
Datum: zondag 23 september
Editie: 9-ball

Zaal open: 12.00
Inschrijving sluit 12.30
Aanvang toernooi: 13.00
Inschrijfgeld: 10,-

Format tot en met 31 spelers:
Poulesysteem + SKO

Format vanaf 32 spelers:
DKO tot laatste 8.

Kom gezellig naar Emmen om er gezamenlijk een leuke,spannende,competatieve en sportieve dag van te maken :)

Graag tot ziens bij de:

Regionale ranking 2018/19 !


Regio 1 bedankt zijn sponsoren:

Partner Slaapsystemen
www.partnerslaapsystemen.nl
Hardenberg, 0523-760 109
"Uw nachtrust...Daar liggen wij nou wakker van! "

Go Customs
www.goshafts.com

Pom Service Pool Noord

Masseur@work
www.masseuratwork.nl
"Samen werken aan verzuimpreventie"

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1
Netherlands
Erwin de Roo
Walk Over
    
2
Netherlands
Johanna Jansen
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 13:13  Table 2   
3
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 13:13  Table 4   
4
Netherlands
Judah Ritmeester
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 13:13  Table 5   
5
Netherlands
Ewout van Asselt
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 13:13  Table 6   
6
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Erwin Okken
Sun 13:13  Table 7   
7
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Wia Swijgman
Sun 13:13  Table 8   
8
Netherlands
Gregor Badzwol
Netherlands
Rianne Lubberink
Sun 13:13  Table 9   
9
Netherlands
Sanne Tuinenbreyer
Netherlands
Michel Drenth
Sun 13:13  Table 13   
10
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Bette van den Hof
Sun 13:13  Table 10   
11
Netherlands
Erik Oppedijk
Netherlands
Jens Maas
Sun 13:13  Table 12   
12
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 13:13  Table 14   
13
Netherlands
Harald Borst
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 13:13  Table 15   
14
Netherlands
Gerrie Kuik
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 13:13  Table 11   
15
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Richard Klein
Sun 13:13  Table 16   
16
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 13:13  Table 18   

Winner round 1

Race to 6
17
Netherlands
Erwin de Roo
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 14:02  Table 7   
18
Netherlands
Schelte Tiems
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 14:48  Table 18   
19
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 14:10  Table 8   
20
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Rianne Lubberink
Sun 14:13  Table 10   
21
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Johan Koops
Sun 14:03  Table 2   
22
Netherlands
Erik Oppedijk
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 14:45  Table 4   
23
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Gerrie Kuik
Sun 14:28  Table 9   
24
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 14:22  Table 11   

Loser round 1

Race to 5
25
Walk Over
Netherlands
Johanna Jansen
    
26
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Judah Ritmeester
Sun 14:48  Table 12   
27
Netherlands
Ewout van Asselt
Netherlands
Erwin Okken
Sun 14:54  Table 8   
28
Netherlands
Wia Swijgman
Netherlands
Gregor Badzwol
Sun 14:17  Table 6   
29
Netherlands
Sanne Tuinenbreyer
Netherlands
Bette van den Hof
Sun 14:18  Table 14   
30
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 14:38  Table 15   
31
Netherlands
Harald Borst
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 14:28  Table 16   
32
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sun 14:21  Table 13   

Loser round 2

Race to 5
33
Netherlands
Johanna Jansen
Netherlands
Richard Klein
Sun 15:09    
34
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 15:24  Table 10   
35
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Erik Oppedijk
Sun 15:23  Table 8   
36
Netherlands
Gregor Badzwol
Netherlands
Johan Koops
Sun 15:36  Table 14   
37
Netherlands
Sanne Tuinenbreyer
Netherlands
Rianne Lubberink
Sun 15:27  Table 7   
38
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 15:32  Table 9   
39
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 15:47  Table 12   
40
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 15:01  Table 4   

Winners qualification

Race to 6
41
Netherlands
Erwin de Roo
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 16:18  Table 10   
42
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 16:17  Table 14   
43
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 16:16  Table 8   
44
Netherlands
Gerrie Kuik
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 16:15  Table 13   

Loser round 3

Race to 5
45
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 16:20  Table 9   
46
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Johan Koops
Sun 16:14  Table 7   
47
Netherlands
Sanne Tuinenbreyer
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 16:14  Table 6   
48
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 16:29  Table 11   

Losers qualification

Race to 5
49
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 17:10  Table 6   
50
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 17:31  Table 8   
51
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Gerrie Kuik
Sun 17:10  Table 7   
52
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Michel Drenth
Sun 17:43  Table 10   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment