Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 9 - February 10, 2019

2. HBL Sjever – Sezona 2019 – 1. turnir

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ivica Medunić
6 (6/0) 78 (48/30)
62%
2 Florijan Marić
7 (6/1) 87 (55/32)
63%
3 Tomislav Rahle
5 (4/1) 57 (35/22)
61%
3 Tin Petljak
5 (4/1) 63 (39/24)
62%
5 Edin Redžić
4 (3/1) 42 (28/14)
67%
5 Zdenko Bokšić
5 (4/1) 55 (37/18)
67%
5 Dario Škorput
5 (4/1) 50 (32/18)
64%
5 Karlo Salkić
5 (4/1) 65 (39/26)
60%
9 Saša Kušter
4 (2/2) 50 (23/27)
46%
Show more
9 Josip Berišić
5 (3/2) 60 (31/29)
52%
9 Stipan Dolić
6 (4/2) 63 (37/26)
59%
9 Eduard Pintarić
5 (3/2) 57 (24/33)
42%
9 Denis Maretić
5 (3/2) 52 (26/26)
50%
9 Goran Antunović
4 (2/2) 49 (22/27)
45%
9 Jure Šiško
5 (3/2) 66 (32/34)
48%
9 Bruno Kuvek
6 (4/2) 67 (37/30)
55%
17 Nino Porić
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
17 Ervin Radovanović
5 (3/2) 53 (32/21)
60%
17 Maro Marčinko
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
17 Edin Fetahović
5 (3/2) 53 (30/23)
57%
17 Robert Burić
4 (2/2) 46 (25/21)
54%
17 Miroslav Mlinarić
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
17 Matija Verić
4 (2/2) 44 (20/24)
45%
17 Boris Herceg
5 (3/2) 52 (26/26)
50%
25 Mladen Sever
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
25 Igor Jurišić
4 (2/2) 48 (24/24)
50%
25 Denis Budak
4 (2/2) 45 (20/25)
44%
25 Mario Demikeli
4 (2/2) 41 (25/16)
61%
25 Danijel Tot
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
25 Domagoj Tikvić
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
25 Tin Dalipi
4 (2/2) 50 (27/23)
54%
25 Tomislav Herjavic
4 (2/2) 53 (27/26)
51%
33 Tihomir Smolko
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
33 Kristijan Kipson
2 (0/2) 27 (12/15)
44%
33 Ivan Peras
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
33 Ivan Samaržija
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
33 Davorin Meštrić
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
33 Goran Đorđević
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
33 Marijan Rahle
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
33 Marko Mijat
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
33 Darko Gašparović
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
33 Krunoslav Slišković
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
33 Dario Jozić
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
33 Marko Perić
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
33 Andrej Radovanović
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
33 Sanjin Šnjarić
2 (0/2) 25 (10/15)
40%
33 Dario Grgurić
3 (1/2) 32 (12/20)
38%
33 Krunoslav Mišir
3 (1/2) 25 (7/18)
28%
49 Zoran Husul
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
49 Hrvoje Mavrek
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
49 Antonio Dumancic
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
49 Marija Perić
2 (0/2) 19 (4/15)
21%
49 Krešo Ceraj
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
49 Mario Huzjak
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
49 Filip Adžić
2 (0/2) 17 (2/15)
12%
49 Luka Kojić
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
49 Jan Dalipi
2 (0/2) 16 (1/15)
6%
Entry deadline Feb 7, 2019, 8:00 PM (local time)
Starts Feb 9, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (57 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings 2. HBL – Regija Sjever
Organizer 8 Ball Sesvete and Hrvatski biljarski savez
Contact Samir Antunović (samir.antunovic@xnet.hr)
More info
PRAVO NASTUPA, PRIJAVA, ODJAVA I KOTIZACIJA
Na turniru 2. HBL mogu se natjecati svi licencirani natjecatelji HBS-a koji se ne natječu u 1. HBL te je otvoren za prijavu za sve kategorije. Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu sjever@biljar.hr (zadnji rok za prijavu je četvrtak 7. veljače 2019. godine do 20:00 sati):
Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja te godinu rođenja. Molimo kubove da se pridržavaju rokova za prijavu svojih natjecatelja. Sve naknadne prijave neće se uvažavati. Klub može prijaviti samo uredno licencirane natjecatelje.
Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja (petak 8. veljače 2019. do 10:00 sati). Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu u protivnom podliježe kazni. Nakon roka za prijavu i prije roka za odjavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Natjecatelji koji ne nastupe na turniru ne dobivaju bodove za taj turnir.
Ždrijeb turnira biti će objavljen u petak 8. veljače 2019. godine na stranici cuescore.com.
Kotizacija za turnir iznosi 70,00 kn. Uplata kotizacije moguća je i gotovinom prije početka turnira od strane predstavnika kluba za sve natjecatelje iz istog kluba. Licenca za pojedinog natjecatelja iznosi 100,00 kn.

TURNIR
Na turniru se igra disciplina desetka (10-Ball) po dvostrukom knock out sustavu, na 8 dobijenih partija tj. 7 dobijenih partija na lijevoj strani ždrijeba. Nositelji se određuju prema broju prijavljenih natjecatelja, a na osnovu prošlogodišnje rang-liste (prošlogodišnji natjecatelji 1. HBL koji se sada natječu u 2. HBL su više rangirani u odnosu igrače 2. HBL)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Croatia
Saša Kušter
Walk Over
 
2   
Croatia
Sanjin Šnjarić
Croatia
Bruno Kuvek
Sat 12:29  Table 8
3   
Croatia
Florijan Marić
Croatia
Marko Mijat
Sat 10:00  Table 1
4   
Croatia
Filip Adžić
Croatia
Mario Demikeli
Sat 13:03  Table 5
5   
Croatia
Tomislav Herjavić
Croatia
Tihomir Smolko
Sat 10:00  Table 2
6   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Eduard Pintarić
Sat 10:00  Table 3
7   
Croatia
Dario Jozić
Croatia
Stipan Dolić
Sat 10:02  Table 4
8   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Zoran Husul
Sat 10:02  Table 5
9   
Croatia
Tin Petljak
Walk Over
 
10   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Mladen Sever
Sat 10:02  Table 6
11   
Croatia
Marija Perić
Croatia
Matija Verić
Sat 10:02  Table 7
12   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Kristijan Kipson
Sat 10:37  Table 8
13   
Croatia
Tin Dalipi
Croatia
Mario Huzjak
Sat 10:02  Table 9
14   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Jure Šiško
Sat 12:50  Table 6
15   
Croatia
Domagoj Tikvić
Croatia
Boris Herceg
Sat 11:26  Table 5
16   
Walk Over
Croatia
Edin Redžić
 
17   
Croatia
Ivica Medunić
Walk Over
 
18   
Croatia
Darko Gašparović
Croatia
Marijan Rahle
Sat 11:10  Table 2
19   
Croatia
Jan Dalipi
Croatia
Davorin Meštrić
Sat 11:31  Table 4
20   
Croatia
Krunoslav Slišković
Croatia
Robert Burić
Sat 12:39  Table 4
21   
Croatia
Antonio Dumancic
Croatia
Miroslav Mlinarić
Sat 11:29  Table 3
22   
Croatia
Marko Perić
Croatia
Igor Jurišić
Sat 11:32  Table 9
23   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Ivan Peras
Sat 11:34  Table 6
24   
Walk Over
Croatia
Ivan Samaržija
 
25   
Croatia
Maro Marčinko
Walk Over
 
26   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Dario Grgurić
Sat 13:17  Table 7
27   
Croatia
Hrvoje Mavrek
Croatia
Karlo Salkić
Sat 11:25  Table 8
28   
Croatia
Goran Đorđević
Croatia
Danijel Tot
Sat 11:12  Table 7
29   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Krunoslav Mišir
Sat 13:19  Table 1
30   
Croatia
Luka Kojić
Croatia
Denis Maretić
Sat 11:53  Table 2
31   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 12:51  Table 3
32   
Walk Over
Croatia
Tomislav Rahle
 

Winner round 1

Race to 8
33   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Bruno Kuvek
Sat 14:23  Table 2
34   
Croatia
Florijan Marić
Croatia
Mario Demikeli
Sat 14:12  Table 5
35   
Croatia
Tomislav Herjavić
Croatia
Eduard Pintarić
Sat 13:22  Table 9
36   
Croatia
Dario Jozić
Croatia
Dario Škorput
Sat 12:09  Table 1
37   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Josip Berišić
Sat 14:03  Table 8
38   
Croatia
Matija Verić
Croatia
Kristijan Kipson
Sat 13:33  Table 4
39   
Croatia
Tin Dalipi
Croatia
Jure Šiško
Sat 14:34  Table 1
40   
Croatia
Boris Herceg
Croatia
Edin Redžić
Sat 14:37  Table 7
41   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Darko Gašparović
Sat 14:24  Table 3
42   
Croatia
Davorin Meštrić
Croatia
Robert Burić
Sat 15:18  Table 4
43   
Croatia
Miroslav Mlinarić
Croatia
Marko Perić
Sat 14:15  Table 6
44   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 15:39  Table 3
45   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Dario Grgurić
Sat 14:58  Table 6
46   
Croatia
Karlo Salkić
Croatia
Danijel Tot
Sat 15:20  Table 9
47   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Denis Maretić
Sat 15:58  Table 5
48   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Tomislav Rahle
Sat 15:53  Table 7

Loser round 1

Race to 7
49   
Walk Over
Croatia
Sanjin Šnjarić
 
50   
Croatia
Marko Mijat
Croatia
Filip Adžić
Sat 16:00  Table 8
51   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 16:13  Table 2
52   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Zoran Husul
Sat 16:07  Table 6
53   
Walk Over
Croatia
Mladen Sever
 
54   
Croatia
Marija Perić
Croatia
Nino Porić
Sat 16:26  Table 4
55   
Croatia
Mario Huzjak
Croatia
Edin Fetahović
Sat 16:29  Table 9
56   
Croatia
Domagoj Tikvić
Walk Over
 
57   
Walk Over
Croatia
Marijan Rahle
 
58   
Croatia
Jan Dalipi
Croatia
Krunoslav Slišković
Sat 16:43  Table 1
59   
Croatia
Antonio Dumancic
Croatia
Igor Jurišić
Sat 16:54  Table 3
60   
Croatia
Ivan Peras
Walk Over
 
61   
Walk Over
Croatia
Goran Antunović
 
62   
Croatia
Hrvoje Mavrek
Croatia
Goran Đorđević
Sat 17:12  Table 7
63   
Croatia
Krunoslav Mišir
Croatia
Luka Kojić
Sat 17:15  Table 4
64   
Croatia
Andrej Radovanović
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
65   
Croatia
Sanjin Šnjarić
Croatia
Denis Budak
Sat 17:34  Table 2
66   
Croatia
Marko Mijat
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 17:35  Table 9
67   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Danijel Tot
Sat 18:24  Table 3
68   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Dario Grgurić
Sat 18:29  Table 7
69   
Croatia
Mladen Sever
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 18:21  Table 8
70   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Marko Perić
Sat 17:16  Table 8
71   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Davorin Meštrić
Sat 18:40  Table 1
72   
Croatia
Domagoj Tikvić
Croatia
Darko Gašparović
Sat 18:50  Table 9
73   
Croatia
Marijan Rahle
Croatia
Boris Herceg
Sat 17:27  Table 6
74   
Croatia
Krunoslav Slišković
Croatia
Tin Dalipi
Sat 18:52  Table 6
75   
Croatia
Igor Jurišić
Croatia
Kristijan Kipson
Sat 19:15  Table 4
76   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Josip Berišić
Sat 19:17  Table 7
77   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Dario Jozić
Sat 18:19  Table 5
78   
Croatia
Goran Đorđević
Croatia
Tomislav Herjavić
Sat 19:27  Table 3
79   
Croatia
Krunoslav Mišir
Croatia
Mario Demikeli
Sat 19:35  Table 8
80   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Bruno Kuvek
Sat 17:21  Table 5

Winners qualification

Race to 8
81   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Florijan Marić
Sat 20:00  Table 1
82   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Dario Škorput
Sat 20:01  Table 9
83   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Matija Verić
Sat 20:34  Table 8
84   
Croatia
Jure Šiško
Croatia
Edin Redžić
Sat 17:44  Table 1
85   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Robert Burić
Sat 20:06  Table 6
86   
Croatia
Miroslav Mlinarić
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 19:55  Table 5
87   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Karlo Salkić
Sat 21:00  Table 7
88   
Croatia
Denis Maretić
Croatia
Tomislav Rahle
Sat 20:52  Table 5

Loser round 3

Race to 7
89   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 18:57  Table 2
90   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
Stipan Dolić
Sat 21:07  Table 9
91   
Croatia
Mladen Sever
Croatia
Nino Porić
Sat 21:35  Table 2
92   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Domagoj Tikvić
Sat 21:36  Table 4
93   
Croatia
Boris Herceg
Croatia
Tin Dalipi
Sat 21:46  Table 1
94   
Croatia
Igor Jurišić
Croatia
Josip Berišić
Sat 21:42  Table 6
95   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Tomislav Herjavić
Sat 22:17  Table 5
96   
Croatia
Mario Demikeli
Croatia
Bruno Kuvek
Sat 21:04  Table 3

Losers qualification

Race to 7
97   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Jure Šiško
Sat 20:03  Table 2
98   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Matija Verić
Sat 22:42  Table 7
99   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Eduard Pintarić
Sat 22:49  Table 2
100   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Saša Kušter
Sat 22:42  Table 4
101   
Croatia
Boris Herceg
Croatia
Denis Maretić
Sun 00:02  Table 7
102   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Maro Marčinko
Sat 23:29  Table 6
103   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Miroslav Mlinarić
 
104   
Croatia
Bruno Kuvek
Croatia
Robert Burić
Sat 22:42  Table 3

Last sixteen

Race to 8
105   
Croatia
Florijan Marić
Croatia
Denis Maretić
Sun 10:00  Table 1
106   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Stipan Dolić
Sun 10:00  Table 2
107   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Goran Antunović
Sun 10:00  Table 3
108   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Eduard Pintarić
Sun 10:00  Table 4
109   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Josip Berišić
Sun 10:00  Table 7
110   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Saša Kušter
Sun 10:00  Table 6
111   
Croatia
Karlo Salkić
Croatia
Jure Šiško
Sun 10:00  Table 5
112   
Croatia
Tomislav Rahle
Croatia
Bruno Kuvek
Sun 10:00  Table 8

Quarter final

Race to 8
113   
Croatia
Florijan Marić
Croatia
Dario Škorput
Sun 11:42  Table 2
114   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Edin Redžić
Sun 11:42  Table 4
115   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Zdenko Bokšić
Sun 11:42  Table 6
116   
Croatia
Karlo Salkić
Croatia
Tomislav Rahle
Sun 11:42  Table 7

Semi final

Race to 8
117   
Croatia
Florijan Marić
Croatia
Tin Petljak
Sun 13:30  Table 6
118   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Tomislav Rahle
Sun 13:31  Table 7

Final

Race to 8
119   
Croatia
Florijan Marić
Croatia
Ivica Medunić
Sun 15:24  Table 6