Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2, 2019

2. A Zvezni turnir - Finalni del

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Matjaž Erčulj
4 (4/0) 39 (32/7)
82%
2 Nino Porić
4 (3/1) 47 (27/20)
57%
3 Mitja Gradišnik
3 (2/1) 37 (22/15)
59%
3 Miha Šinkovec
3 (2/1) 38 (18/20)
47%
5 Ana Gradisnik
Ask BC
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
5 Miha Zajc Zile
2 (1/1) 26 (12/14)
46%
5 Franci Čučnik
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
5 Kristijan Gavez
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
9 Blaz Kolenc
1 (0/1) 8 (0/8)
0%
9 Damjan Kerep
1 (0/1) 14 (6/8)
43%
9 Tomaž Benedičič
1 (0/1) 11 (3/8)
27%
9 Matej Dakol
1 (0/1) 10 (2/8)
20%
9 Klemen Gradišnik
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
9 Peter Fijavž
1 (0/1) 10 (2/8)
20%
9 Simon Tomažič
1 (0/1) 15 (7/8)
47%
9 Marco Pegan
1 (0/1) 11 (3/8)
27%
Entry deadline Mar 2, 2019, 4:55 PM (local time)
Starts Mar 2, 2019, 3:30 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Tim Trampuš
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 15:58  Table 2
2   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Matej Dakol
Sat 15:58  Table 1
3   
Slovenia
Damjan Kerep
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 15:58  Table 3
4   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 15:58  Table 4
5   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 15:58  Table 5
6   
Slovenia
Marco Pegan
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 15:58  Table 6
7   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 15:58  Table 7
8   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Matjaž Erčulj
Sat 16:18  Table 4

Quarter final

Race to 8
9   
Slovenia
Franci Čučnik
Croatia
Nino Porić
Sat 17:58  Table 3
10   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 16:42  Table 7
11   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 16:36  Table 1
12   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Matjaž Erčulj
Sat 16:59  Table 3

Semi final

Race to 8
13   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 18:52  Table 2
14   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Matjaž Erčulj
Sat 18:52  Table 1

Final

Race to 8
15   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Matjaž Erčulj
Sat 20:18  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment