Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 27, 2022

-BE Pooltour-

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Moritz Lauwereyns
7 (6/1) 64 (42/22)
66%
1200
2 Quinten Pongers
SPC Woensel
6 (5/1) 55 (34/21)
62%
920
3 Jan van Lierop
5 (4/1) 47 (30/17)
64%
680
3 Sam Wetzel
7 (5/2) 55 (35/20)
64%
680
5 Ivo Aarts
4 (3/1) 37 (22/15)
59%
480
5 Mario D'Haeseleer
5 (3/2) 44 (22/22)
50%
480
5 Rachid Lamhasni
6 (4/2) 40 (27/13)
68%
480
5 Piotr Haraszczuk
4 (3/1) 32 (19/13)
59%
480
9 Roy Gerards
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
320
Show more
9 Nassos Drouvis
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
320
9 Kristof Van Den Berge
3 (2/1) 30 (16/14)
53%
320
9 Alex de Vries
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
320
9 Axel Maes
4 (2/2) 31 (12/19)
39%
320
9 Olivier Vandepitte
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
320
9 Kevin Lannoye
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
320
9 Hasan Shono
6 (4/2) 46 (26/20)
57%
320
17 Bruno Teixeira
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
240
17 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
240
17 Noël Bruynooghe
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
240
17 Yannick Pongers
SPC Woensel
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
240
17 Yves Beckers
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
240
17 Mihai Szabo
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
240
17 Geert Verheyen
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
240
17 Kevin Van den broeck
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
240
25 Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
200
25 Tom Byloos
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
200
25 Hassan Osman
4 (2/2) 33 (20/13)
61%
200
25 Cemil Yilmaz
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
200
25 Anouar Jamal
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
200
25 Kenneth Meyskens
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
200
25 Ziad Jwad
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
200
25 Bob De Pelsmaeker
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
200
33 Niels Willaerts
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
160
33 Djoro De kort
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
160
33 Nils Petit
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
160
33 Erdal Sari
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
160
33 Kristof Bracke
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
160
33 Jet Ogsimer
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
160
33 Swen Renier
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
160
Starts Aug 27, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (39 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub)Polo - nette broek - nette schoenen
Rankings Test PBB (DKO)
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
More info
Bal-enzo organiseert elke laatste zaterdag van de maand " BE POOLTOUR "

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / Vorm / Motivatie!

indien vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 20 euro
Betaling gaat op rekening bij aankomst/aanmelding.

DKO 48/16
(bij minder spelers DKO 32/8)

Bij vol veld 1.25K prijzenpot te verdelen onder de eerste acht finalisten van het toernooi.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier.

Side event voor de spelers die niet bij de laatste 16 zijn start rond 18h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour

De BE POOLTOUR start steeds om 10h
de deuren gaan open om 9h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheidsuur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten/ 2 racks tegen bij 20 minuten en FF bij 30 minuten.

No shows worden beboet met 50€ bij een volgende inschrijving en indien meermaals niet meer toegelaten op de toernooien.

1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijdens de wedstrijd.

Eigen drank of voeding is verboden in en rond de zaak.

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5

Iedereen welkom, leden en niet leden voor een gezellige poolbiljart event!
We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.
Bij zonnige dagen is een short toegelaten.

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Swen Renier
Russia
Hasan Shono
Sat 10:03  Table 1
2   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Walk Over
 
3   
Walk Over
Belgium
Bob De Pelsmaeker
 
4   
Netherlands
Quinten Pongers
Walk Over
 
5   
Belgium
Nils Petit
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 10:03  Table 2
6   
Netherlands
Yannick Pongers
Walk Over
 
7   
Walk Over
Greece
Nassos Drouvis
 
8   
Belgium
Kristof Bracke
Philippines
Jet Ogsimer
Sat 10:03  Table 3
9   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 10:03  Table 4
10   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Walk Over
 
11   
Walk Over
Belgium
Olivier Vandepitte
 
12   
Belgium
Ziad Jwad
Romania
Mihai Szabo
Sat 10:03  Table 5
13   
Luxembourg
Sam Wetzel
Belgium
Geert Verheyen
Sat 10:03  Table 6
14   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
15   
Walk Over
Belgium
Axel Maes
 
16   
Sudan
Hassan Osman
Turkey
Erdal Sari
Sat 10:03  Table 7

Winner round 1

Race to 6
17   
Belgium
Kevin Lannoye
Russia
Hasan Shono
Sat 12:10  Table 4
18   
Netherlands
Cemil Yilmaz
R1
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 10:03  Table 8
19   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 10:52  Table 7
20   
Netherlands
Quinten Pongers
R2
Belgium
Niels Willaerts
Sat 10:58  Table 5
21   
Netherlands
Djoro De kort
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 11:04  Table 8
22   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 11:24  Table 4
23   
Netherlands
Roy Gerards
Greece
Nassos Drouvis
Sat 10:54  Table 1
24   
Belgium
Kristof Bracke
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 11:45  Table 1
25   
Netherlands
Alex de Vries
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 11:57  Table 6
26   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 11:00  Table 2
27   
Belgium
Yves Beckers
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 11:03  Table 6
28   
Romania
Mihai Szabo
Morocco
Anouar Jamal
Sat 12:05  Table 7
29   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Geert Verheyen
R1
Sat 11:38  Table 8
30   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
R1
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 11:16  Table 3
31   
Poland
Piotr Haraszczuk
R1
Belgium
Axel Maes
Sat 11:30  Table 5
32   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 12:16  Table 5

Loser round 1

Race to 5
33   
Belgium
Swen Renier
Sudan
Hassan Osman
Sat 13:40  Table 8
34   
Walk Over
Belgium
Axel Maes
 
35   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 
36   
Walk Over
Belgium
Geert Verheyen
 
37   
Belgium
Nils Petit
Morocco
Anouar Jamal
Sat 13:06  Table 2
38   
Walk Over
Belgium
Yves Beckers
 
39   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
40   
Philippines
Jet Ogsimer
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 12:51  Table 6
41   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Kristof Bracke
Sat 12:49  Table 3
42   
Walk Over
Greece
Nassos Drouvis
 
43   
Walk Over
Netherlands
Yannick Pongers
 
44   
Belgium
Ziad Jwad
Netherlands
Djoro De kort
Sat 12:24  Table 2
45   
Luxembourg
Sam Wetzel
Belgium
Niels Willaerts
Sat 12:20  Table 3
46   
Walk Over
Belgium
Bob De Pelsmaeker
 
47   
Walk Over
Netherlands
Cemil Yilmaz
 
48   
Turkey
Erdal Sari
Russia
Hasan Shono
Sat 13:34  Table 5

Winners qualification

Race to 6
49   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 14:12  Table 8
50   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 12:30  Table 8
51   
Belgium
Rachid Lamhasni
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 13:54  Table 3
52   
Netherlands
Roy Gerards
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 13:21  Table 4
53   
Netherlands
Alex de Vries
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 14:05  Table 5
54   
Belgium
Olivier Vandepitte
Romania
Mihai Szabo
Sat 13:53  Table 2
55   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 13:05  Table 7
56   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 14:50  Table 6

Loser round 2

Race to 5
57   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Axel Maes
Sat 14:54  Table 5
58   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Belgium
Geert Verheyen
Sat 12:37  Table 1
59   
Morocco
Anouar Jamal
Belgium
Yves Beckers
Sat 13:56  Table 6
60   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 14:43  Table 3
61   
Belgium
Tom Byloos
Greece
Nassos Drouvis
Sat 14:14  Table 1
62   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Ziad Jwad
Sat 13:19  Table 1
63   
Luxembourg
Sam Wetzel
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 13:46  Table 1
64   
Netherlands
Cemil Yilmaz
R1
Russia
Hasan Shono
Sat 14:37  Table 4

Losers qualification

Race to 5
65   
Belgium
Axel Maes
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 15:46  Table 5
66   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 14:55  Table 2
67   
Belgium
Yves Beckers
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 15:09  Table 1
68   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Belgium
Kevin Lannoye
Sat 16:19  Table 7
69   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Kevin Van den broeck
R1
Sat 16:02  Table 1
70   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 15:28  Table 4
71   
Luxembourg
Sam Wetzel
Romania
Mihai Szabo
Sat 15:16  Table 7
72   
Russia
Hasan Shono
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 15:40  Table 2

Last sixteen

Race to 6
73   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 16:20  Table 6
74   
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Belgium
Kevin Lannoye
Sat 16:57  Table 7
75   
Netherlands
Ivo Aarts
Greece
Nassos Drouvis
Sat 17:14  Table 1
76   
Netherlands
Roy Gerards
Luxembourg
Sam Wetzel
R1
Sat 16:19  Table 8
77   
Netherlands
Alex de Vries
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 16:37  Table 4
78   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 15:55  Table 3
79   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Axel Maes
Sat 16:56  Table 5
80   
Poland
Piotr Haraszczuk
R1
Russia
Hasan Shono
Sat 16:59  Table 2

Quarter final

Race to 6
81   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Sat 18:33  Table 5
82   
Netherlands
Ivo Aarts
Luxembourg
Sam Wetzel
R1
Sat 17:55  Table 1
83   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 18:23  Table 4
84   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Piotr Haraszczuk
Sat 17:44  Table 4

Semi final

Race to 7
85   
Netherlands
Quinten Pongers
Luxembourg
Sam Wetzel
Sat 19:19  Table 4
86   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 19:19  Table 5

Final

Race to 7
87   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 21:38  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants