Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 25, 2022

-BE Pooltour-

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mika van Berkel
9 (8/1) 72 (44/28)
61%
2 Aziz Moussati
8 (6/2) 60 (39/21)
65%
3 Gijs van Westenbrugge
6 (4/2) 46 (24/22)
52%
3 Moritz Lauwereyns
9 (7/2) 60 (37/23)
62%
5 Noël Bruynooghe
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
5 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 33 (18/15)
55%
5 Kristof Van Den Berge
5 (4/1) 37 (23/14)
62%
5 Piotr Haraszczuk
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
9 Davy Colman
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
Show more
9 Erdal Sari
4 (2/2) 30 (13/17)
43%
9 Wai Hin Chu
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
9 Sam Wetzel
5 (3/2) 38 (22/16)
58%
13 Sonny Haegmans
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
13 Daan van der Eerden
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
13 Nassos Drouvis
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
13 Hassan Osman
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
17 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
17 Bruno Teixeira
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
17 Roy Gerards
3 (1/2) 22 (12/10)
55%
17 Joeri van den Broeck
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
17 Rachid Lamhasni
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
17 Mihai Szabo
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
17 Ufuk Baygünes
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
17 Ziad Jwad
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
25 Adam Kiernicki
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
25 Mario D'Haeseleer
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
25 Yves Beckers
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
25 Tom Byloos
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
25 Michiel Yperman
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
25 Anouar Jamal
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 John Roels
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
25 Phuntsok Jaegers
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
33 Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
33 Nicky Van Calsteren
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
33 Ludo de Kerf
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
33 Ottman Dahman
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
33 Kevin Van den broeck
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
33 Hasan Shono
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
Starts Jun 25, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (38 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub)Polo - nette broek - nette schoenen

Inschrijvingen zijn nu OPEN!
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
More info
Bal-enzo organiseert elke laatste zaterdag van de maand " BE POOLTOUR "

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / Vorm / Motivatie!

indien vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 20 euro
Betaling gaat op rekening bij aankomst/aanmelding.

DKO 48/16
Bij vol veld 1.25K prijzenpot te verdelen onder de eerste acht finalisten van het toernooi.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier.

Side event voor de speler die niet bij de laatste 16 zijn start rond 18h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour

De BE POOLTOUR start steeds om 10h
de deuren gaan open om 9h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheidsuur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten.
No shows worden beboet met 50€ bij een volgende inschrijving en indien meermaals niet meer toegelaten op de toernooien.
1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijden de wedstrijd.
Eigen drank of voeding is verboden in en rond de zaak.

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5

Iedereen welkom, leden en niet leden voor een gezellige poolbiljart event!
We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 09:29  Table 1
2   
Netherlands
Sonny Haegmans
Walk Over
 
3   
Walk Over
Belgium
Tom Byloos
 
4   
Sudan
Hassan Osman
Walk Over
 
5   
Poland
Adam Kiernicki
Belgium
Nicky Van Calsteren
Sat 09:29  Table 2
6   
Greece
Nassos Drouvis
Walk Over
 
7   
Walk Over
Philippines
John Roels
 
8   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 09:29  Table 3
9   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Morocco
Rachid Lamhasni
Sat 09:29  Table 4
10   
Netherlands
Yannick Pongers
Walk Over
 
11   
Walk Over
Belgium
Michiel Yperman
 
12   
Belgium
Ottman Dahman
Iraq
Ziad Jwad
Sat 10:51  Table 6
13   
Walk Over
Romania
Mihai Szabo
 
14   
Turkey
Erdal Sari
Walk Over
 
15   
Walk Over
Morocco
Aziz Moussati
 
16   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 09:29  Table 6

Winner round 1

Race to 5
17   
Belgium
Mario D'haeseleer
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 11:36  Table 3
18   
Netherlands
Sonny Haegmans
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 09:29  Table 7
19   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Belgium
Tom Byloos
Sat 09:29  Table 8
20   
Sudan
Hassan Osman
Luxembourg
Sam Wetzel
Sat 09:54  Table 5
21   
Belgium
Ufuk Baygünes
Poland
Adam Kiernicki
Sat 11:25  Table 6
22   
Greece
Nassos Drouvis
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 10:58  Table 2
23   
Poland
Piotr Haraszczuk
Philippines
John Roels
Sat 10:52  Table 7
24   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Hasan Shono
Sat 11:40  Table 7
25   
Netherlands
Roy Gerards
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 12:04  Table 1
26   
Netherlands
Yannick Pongers
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 10:54  Table 8
27   
Netherlands
Davy Colman
Belgium
Michiel Yperman
Sat 11:01  Table 3
28   
Iraq
Ziad Jwad
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 11:51  Table 8
29   
Belgium
Yves Beckers
Romania
Mihai Szabo
Sat 11:02  Table 1
30   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Daan van der Eerden
Sat 11:13  Table 5
31   
Morocco
Anouar Jamal
Morocco
Aziz Moussati
Sat 11:11  Table 4
32   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 12:01  Table 4

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 13:39  Table 3
34   
Walk Over
Morocco
Anouar Jamal
 
35   
Walk Over
Netherlands
Daan van der Eerden
 
36   
Walk Over
Belgium
Yves Beckers
 
37   
Belgium
Nicky Van Calsteren
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 13:14  Table 5
38   
Walk Over
Belgium
Michiel Yperman
 
39   
Walk Over
Nepal
Phuntsok Jaegers
 
40   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 13:51  Table 4
41   
Morocco
Rachid Lamhasni
Belgium
Hasan Shono
Sat 13:35  Table 8
42   
Walk Over
Philippines
John Roels
 
43   
Walk Over
Greece
Nassos Drouvis
 
44   
Belgium
Ottman Dahman
Poland
Adam Kiernicki
Sat 12:46  Table 8
45   
Walk Over
Luxembourg
Sam Wetzel
 
46   
Walk Over
Belgium
Tom Byloos
 
47   
Walk Over
Netherlands
Sonny Haegmans
 
48   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Mario D'haeseleer
Sat 12:37  Table 6

Winner round 2

Race to 5
49   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 13:01  Table 2
50   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sudan
Hassan Osman
Sat 12:08  Table 2
51   
Belgium
Ufuk Baygünes
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 12:51  Table 1
52   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 13:45  Table 1
53   
Netherlands
Roy Gerards
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 13:04  Table 4
54   
Netherlands
Davy Colman
R1
Iraq
Ziad Jwad
Sat 13:02  Table 7
55   
Romania
Mihai Szabo
Turkey
Erdal Sari
Sat 12:32  Table 3
56   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 13:45  Table 7

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Mika van Berkel
Morocco
Anouar Jamal
Sat 14:23  Table 3
58   
Netherlands
Daan van der Eerden
Belgium
Yves Beckers
Sat 13:37  Table 6
59   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Michiel Yperman
Sat 14:25  Table 8
60   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 15:04  Table 1
61   
Morocco
Rachid Lamhasni
Philippines
John Roels
Sat 14:30  Table 1
62   
Greece
Nassos Drouvis
Poland
Adam Kiernicki
Sat 14:05  Table 2
63   
Luxembourg
Sam Wetzel
R1
Belgium
Tom Byloos
Sat 12:24  Table 5
64   
Netherlands
Sonny Haegmans
Belgium
Mario D'haeseleer
Sat 14:23  Table 5

Loser round 3

Race to 5
65   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 15:08  Table 7
66   
Netherlands
Daan van der Eerden
Belgium
Ufuk Baygünes
Sat 15:00  Table 3
67   
Portugal
Bruno Teixeira
Sudan
Hassan Osman
Sat 15:23  Table 6
68   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 16:46  Table 5
69   
Morocco
Rachid Lamhasni
Morocco
Aziz Moussati
Sat 15:20  Table 5
70   
Greece
Nassos Drouvis
Romania
Mihai Szabo
Sat 15:17  Table 8
71   
Luxembourg
Sam Wetzel
Iraq
Ziad Jwad
Sat 15:15  Table 2
72   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Roy Gerards
Sat 15:57  Table 5

Winners qualification

Race to 5
73   
Belgium
Noël Bruynooghe
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sat 14:54  Table 4
74   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Poland
Piotr Haraszczuk
Sat 14:36  Table 6
75   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Davy Colman
Sat 15:58  Table 7
76   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 16:04  Table 2

Loser round 4

Race to 5
77   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Daan van der Eerden
Sat 16:07  Table 3
78   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 17:43  Table 5
79   
Morocco
Aziz Moussati
Greece
Nassos Drouvis
Sat 16:16  Table 4
80   
Luxembourg
Sam Wetzel
Netherlands
Sonny Haegmans
Sat 16:49  Table 6

Losers qualification

Race to 5
81   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Davy Colman
Sat 17:15  Table 7
82   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Turkey
Erdal Sari
Sat 18:31  Table 5
83   
Morocco
Aziz Moussati
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sat 17:17  Table 4
84   
Luxembourg
Sam Wetzel
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 17:52  Table 6

Quarter final

Race to 5
85   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 19:37  Table 5
86   
Poland
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 18:29  Table 4
87   
Netherlands
Yannick Pongers
Morocco
Aziz Moussati
Sat 18:30  Table 7
88   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 19:32  Table 4

Semi final

Race to 6
89   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 21:07  Table 4
90   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 21:07  Table 5

Final

Race to 6
91   
Netherlands
Mika van Berkel
Morocco
Aziz Moussati
Sat 22:27  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants