Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25, 2021

Хендикап Лига - Януари - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Spasian Spasov
5 (5/0) 59 (35/24)
59%
550
2 Kristina Zlateva
5 (4/1) 57 (31/26)
54%
480
3 Mario Valchev
4 (3/1) 44 (27/17)
61%
420
3 Иво Стефанов
5 (4/1) 53 (32/21)
60%
420
5 Nikolai Hristov
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
370
5 Tsvetan Tsvetanov
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
370
5 Radostin Gerchev
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
370
5 Georgi Velichkov
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
370
9 Teodor S Petkov
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
9 Nikolay Dinev
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
330
9 Viktor Iliev
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
330
9 Borislav Bosev
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
330
9 Георги Чаушев
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
330
9 Valentin Ivanov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
9 Desislava Bozhilova
2 (1/1) 19 (11/8)
58%
330
17 Georgi Georgiev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Viktor Shishov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Yordan Kirkov
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
300
17 Simeon Dimitrov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Sarkis Topakbashian
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Petyo Krystev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Deyan Merazov
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Georgi Chavanski
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
300
17 Nikolai Cherniradev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
33 Radoslav Atanasov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
235
33 Vasil Pezis
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
235
33 Yavor Nedelchev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
235
33 Павел Стойнов
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
235
33 Dilian Tiklev
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
235
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Jan 25, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (39 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Януари
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Teodor S Petkov
A
 
3   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
5   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
7   
Bulgaria
Borislav Bosev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Petyr Yordanov
 
9   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 18:59  Table 2
11   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
13   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Георги Чаушев
 
15   
Bulgaria
Иво Стефанов
C
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 18:59  Table 1
16   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
17   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Deyan Merazov
C
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 19:00  Table 3
19   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 
21   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Petyo Krystev
 
23   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Mon 19:00  Table 4
24   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
25   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Bulgaria
Georgi Chavanski
B
Mon 19:00  Table 5
27   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Cherniradev
 
29   
Bulgaria
Viktor Shishov
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 
31   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Mon 19:01  Table 6
32   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Bulgaria
Teodor S Petkov
A
Mon 19:31  Table 1
34   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
B
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 19:01  Table 8
35   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:02  Table 9
36   
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 20:02  Table 3
37   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 20:08  Table 4
38   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 19:36  Table 5
39   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Георги Чаушев
B
Mon 20:17  Table 8
40   
Bulgaria
Иво Стефанов
C
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:46  Table 6
41   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Deyan Merazov
C
Mon 20:49  Table 9
42   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Mario Valchev
A+
Mon 19:37  Table 4
43   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Mon 20:51  Table 6
44   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:50  Table 2
45   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Georgi Chavanski
B
Mon 20:51  Table 2
46   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Nikolai Cherniradev
Mon 20:54  Table 4
47   
Bulgaria
Viktor Shishov
B
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 20:55  Table 3
48   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 20:58  Table 5

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Teodor S Petkov
A
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 21:00  Table 1
50   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 21:05  Table 8
51   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 21:18  Table 9
52   
Bulgaria
Георги Чаушев
B
Bulgaria
Иво Стефанов
C
Mon 21:30  Table 2
53   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Mario Valchev
A+
Mon 21:31  Table 3
54   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Mon 22:04  Table 6
55   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 21:53  Table 4
56   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 21:40  Table 5

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Mon 22:17  Table 8
58   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Иво Стефанов
C
Mon 22:30  Table 2
59   
Bulgaria
Mario Valchev
A+
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 23:20  Table 6
60   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 22:41  Table 4

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Иво Стефанов
C
Wed 21:57 
62   
Bulgaria
Mario Valchev
A+
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Wed 21:58 

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Wed 21:58 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants