Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 22, 2021

Хендикап Лига - Февруари - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 52 (35/17)
67%
550
2 Georgi Velichkov
5 (4/1) 54 (30/24)
56%
480
3 Dilian Tiklev
4 (3/1) 42 (25/17)
60%
420
3 Antonio Nikolov
4 (3/1) 34 (20/14)
59%
420
5 Yordan Kirkov
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
370
5 Kalin Stefanov
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
370
5 Aleksandyr Georgiev
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
370
5 Georgi Chomovski
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
370
9 Martin Savov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
330
9 Ivan Velinov
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
330
9 Martin Cachev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Viktor Iliev
2 (1/1) 21 (9/12)
43%
330
9 Stanislav Milev
3 (2/1) 29 (13/16)
45%
330
9 Иво Стефанов
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
9 Petyr Yordanov
3 (2/1) 30 (18/12)
60%
330
17 Nikolai Hristov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Mario Valchev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Dani Chavanski
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Vasil Pezis
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Stavros Karapiperis
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Stoyan Stoyanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Nikola Filimonov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Ivaylo Tashev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
33 Ognyan Kolev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Nikolay Dinev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
235
33 Valentin Ivanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
235
999 Kristina Zlateva
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Feb 22, 2021, 7:10 PM (local time)
Format Single elimination (35 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Февруари
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:03  Table 5
3   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Dani Chavanski
 
5   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Tashev
 
7   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
9   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Adrian Georgiev
 
11   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Martin Cachev
 
13   
Greece
Stavros Karapiperis
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 
15   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
 
17   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Mon 19:02  Table 3
19   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
21   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
23   
Bulgaria
Martin Savov
Walk Over
 
24   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
25   
Bulgaria
Иво Стефанов
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Filimonov
 
27   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 
29   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
31   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:02  Table 4
32   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 20:03  Table 5
34   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Mon 19:03  Table 1
35   
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Bulgaria
Ivaylo Tashev
D
Mon 19:59  Table 3
36   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:03  Table 2
37   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:04  Table 6
38   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Martin Cachev
D
 
39   
Greece
Stavros Karapiperis
C
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 19:05  Table 8
40   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
C
Mon 20:11  Table 6
41   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 20:18  Table 1
42   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:52  Table 2
43   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 20:21  Table 9
44   
Bulgaria
Martin Savov
A
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 20:05  Table 8
45   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Nikola Filimonov
D
Mon 19:05  Table 9
46   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 20:40  Table 3
47   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:42  Table 5
48   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 20:25  Table 4

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 20:45  Table 2
50   
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 21:08  Table 6
51   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Martin Cachev
D
Mon 21:12  Table 1
52   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 21:24  Table 4
53   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 21:25  Table 9
54   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Martin Savov
A
Mon 21:40  Table 8
55   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 21:33  Table 3
56   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 22:05  Table 2

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 21:51  Table 6
58   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 23:05  Table 1
59   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Tue 17:22  Table 4
60   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 23:05 

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 22:20 
62   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Tue 22:20 

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Tue 22:20  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants