Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 1, 2021

Хендикап Лига - Февруари - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Viktor Iliev
6 (6/0) 65 (42/23)
65%
550
2 Spasian Spasov
5 (4/1) 54 (29/25)
54%
480
3 Petyo Krystev
5 (4/1) 58 (30/28)
52%
420
3 Desislava Bozhilova
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
420
5 Radostin Gerchev
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
370
5 Kristina Zlateva
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
370
5 Dilian Tiklev
3 (2/1) 36 (18/18)
50%
370
5 Valentin Ivanov
4 (3/1) 40 (21/19)
53%
370
9 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
330
9 Ognyan Kolev
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
330
9 Aleksandyr Georgiev
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
330
9 Nikolay Dinev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
330
9 Sarkis Topakbashian
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
330
9 Vasko Avramov
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
330
17 Georgi Georgiev
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
300
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Mario Valchev
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
300
17 Teodor S Petkov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
300
17 Ivan Velinov
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Ghost 1
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
300
17 Жорж Виденов
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
300
17 Deyan Merazov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Georgi Chomovski
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
300
17 Antonio Nikolov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Antoni Djambazov
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
300
17 Kaloyan Angelov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
33 Nikolai Hristov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
235
33 Martina Draganova
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Yordan Kirkov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 Kalin Stefanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
235
33 Martin Cachev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
235
33 Chenk Nguen
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Павел Стойнов
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
235
33 Георги Чаушев
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Иво Стефанов
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 Georgi Velichkov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Stoyan Stoyanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
235
33 Rado Elenkov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
235
33 Petyr Yordanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Feb 1, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (46 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Февруари
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Rado Elenkov
C
Bulgaria
Vasko Avramov
C
Mon 19:04  Table 3
3   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 
5   
Bulgaria
Daniel Todorov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Chenk Nguen
B
Mon 19:03  Table 8
7   
Bulgaria
Георги Чаушев
B
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Mon 19:04  Table 2
8   
Walk Over
Bulgaria
Antoni Djambazov
 
9   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Ghost 2
 
11   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:05  Table 4
12   
Walk Over
Bulgaria
Kaloyan Angelov
 
13   
Bulgaria
Deyan Merazov
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Mon 19:49  Table 5
15   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:05  Table 5
16   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
17   
Bulgaria
Nikolay Dinev
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 19:04  Table 1
19   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:53  Table 6
20   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 
21   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
22   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:57  Table 2
23   
Bulgaria
Teodor S Petkov
A
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 19:06  Table 9
24   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
25   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:05  Table 6
27   
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
C
Bulgaria
Жорж Виденов
C
Mon 20:09  Table 4
28   
Walk Over
Bulgaria
Radoslav Atanasov
 
29   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 1
 
31   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 20:04  Table 8
32   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 

Round 2

Race to 7
33   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Vasko Avramov
C
Mon 20:23  Table 3
34   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 20:15  Table 1
35   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 20:18  Table 9
36   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Bulgaria
Antoni Djambazov
Mon 20:34  Table 6
37   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 20:57  Table 2
38   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Kaloyan Angelov
Mon 21:18  Table 6
39   
Bulgaria
Deyan Merazov
C
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Mon 21:33  Table 3
40   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 21:14  Table 9
41   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 21:16  Table 1
42   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 21:00  Table 8
43   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 21:22  Table 5
44   
Bulgaria
Teodor S Petkov
A
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 21:23  Table 4
45   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 21:52  Table 6
46   
Bulgaria
Жорж Виденов
C
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Mon 22:01  Table 2
47   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Ghost 1
Mon 20:21 
48   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 22:28  Table 3

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Vasko Avramov
C
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Mon 21:58  Table 1
50   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Mon 22:13  Table 9
51   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 22:35  Table 4
52   
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 22:50  Table 5
53   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 22:39  Table 8
54   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 22:56  Table 6
55   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Mon 23:03  Table 2
56   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 23:11  Table 3

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Tue 19:47  Table 8
58   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Tue 19:46 
59   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Tue 19:54 
60   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Tue 16:45 

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Tue 20:41  Table 8
62   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Tue 19:54  Table 2

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Tue 21:19  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants