Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 2, 2020

Хендикап Лига - Ноември - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 49 (35/14)
71%
550
2 Radoslav Atanasov
5 (4/1) 43 (26/17)
60%
480
3 Diliyan Tiklev
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
420
3 Ivan Velinov
4 (3/1) 39 (22/17)
56%
420
5 Tsvetan Tsvetanov
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
370
5 Ognyan Kolev
3 (2/1) 34 (17/17)
50%
370
5 Viktor Iliev
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
370
5 Николай Узунов
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
370
9 Stanimir Ruslanov
2 (1/1) 23 (11/12)
48%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
9 Martina Draganova
2 (1/1) 16 (11/5)
69%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 16 (10/6)
63%
330
9 Kalin Stefanov
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
330
9 Nikola Kolev
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
330
9 Ivailo Kolev
2 (1/1) 20 (8/12)
40%
330
9 Георги Чаушев
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
330
17 Nikolai Hristov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Денис Маздрашки
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Martin Cachev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Aleksandyr Georgiev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Borislav Cholakov
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
300
17 Stavros Karapiperis
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Borislav Bosev
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
300
17 Марио Георгиев
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Александър Христов
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Дани Хаджиев
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Иво Стефанов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Красимир Панайотов
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
300
17 Иван Михов
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Nov 2, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Ноември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Ранговете на всички състезатели ще се определят от турнирият директор - Георги Георгиев. От 18:45 до 19:00 той ще обясни подробно хендикап системата на всички състезатели.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Николай Узунов
Bulgaria
Ghost 1
 
2   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Красимир Панайотов
Mon 19:03  Table 3
3   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 19:03  Table 2
4   
Bulgaria
Иван Михов
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 19:49  Table 4
5   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 19:04  Table 4
6   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Александър Христов
Mon 19:04  Table 5
7   
Bulgaria
Марио Георгиев
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 19:04  Table 6
8   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Mon 19:20  Table 1
9   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 19:59  Table 1
10   
Bulgaria
Дани Хаджиев
Bulgaria
Ivailo Kolev
Mon 19:07  Table 7
11   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Martina Draganova
Mon 19:15  Table 9
12   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 19:33  Table 3
13   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 19:08  Table 8
14   
Bulgaria
Иво Стефанов
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 19:56  Table 2
15   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 19:52  Table 6
16   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Viktor Iliev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Николай Узунов
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:57  Table 9
18   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 20:36  Table 4
19   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Ivan Velinov
Mon 20:10  Table 5
20   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Mon 20:11  Table 8
21   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Ivailo Kolev
Mon 20:58  Table 1
22   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 20:14  Table 3
23   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 21:06  Table 8
24   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 20:47  Table 6

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Николай Узунов
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 21:22  Table 4
26   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Mon 21:16  Table 8
27   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 21:33  Table 3
28   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 22:25  Table 2

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Ivan Velinov
Mon 22:28  Table 4
30   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 23:08  Table 8

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 23:53  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants