Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 1, 2021

Хендикап Лига - Март - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 54 (35/19)
65%
550
2 Kristiyan Spasov
5 (4/1) 55 (33/22)
60%
480
3 Kristina Zlateva
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
420
3 Sarkis Topakbashian
5 (4/1) 52 (30/22)
58%
420
5 Radostin Gerchev
3 (2/1) 29 (16/13)
55%
370
5 Martin Cachev
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
370
5 Aleksandyr Georgiev
3 (2/1) 37 (19/18)
51%
370
5 Borislav Bosev
3 (2/1) 25 (16/9)
64%
370
9 Maria Zlateva
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
Show more
9 Dani Chavanski
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
330
9 Ivan Velinov
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
330
9 Martina Draganova
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
330
9 Valentin Ivanov
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
330
9 Antonio Nikolov
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Dinko Kotsev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Simeon Dimitrov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Viktor Iliev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Stanislav Milev
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Иво Стефанов
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
300
17 Dimityr Petrovski
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
33 Daniel Todorov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 Kalin Stefanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
235
33 Vasko Avramov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 nora georgieva
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
235
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Mar 1, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (36 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Март
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Vasko Avramov
C
Mon 18:59  Table 3
3   
Bulgaria
Borislav Bosev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
5   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
7   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
9   
Bulgaria
Martin Cachev
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
11   
Bulgaria
Nikolay Dinev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
13   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
15   
Bulgaria
nora georgieva
D
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:00  Table 4
16   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
17   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Mon 19:34  Table 9
19   
Bulgaria
Dani Chavanski
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Simeon Dimitrov
 
21   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Petyr Yordanov
 
23   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Walk Over
 
24   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
25   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
27   
Bulgaria
Viktor Iliev
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
29   
Bulgaria
Ghost 1
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Maria Zlateva
 
31   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 18:59  Table 1
32   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Mon 20:38  Table 3
34   
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:41  Table 1
35   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:01  Table 2
36   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:01  Table 5
37   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:01  Table 6
38   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 19:02  Table 9
39   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Mon 19:50  Table 5
40   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:39  Table 9
41   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Mon 20:42  Table 1
42   
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Bulgaria
Simeon Dimitrov
B
Mon 19:02  Table 8
43   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 20:09  Table 6
44   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 20:27  Table 2
45   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 19:48  Table 2
46   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 20:28  Table 4
47   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Maria Zlateva
D
 
48   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:33  Table 8

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 21:26  Table 3
50   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:47  Table 5
51   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 21:17  Table 8
52   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 22:24  Table 8
53   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Mon 21:45  Table 1
54   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 21:32  Table 5
55   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 21:01  Table 4
56   
Bulgaria
Maria Zlateva
D
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 21:33  Table 6

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 22:02  Table 3
58   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Tue 19:41 
59   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 23:04  Table 1
60   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 22:15  Table 6

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Tue 19:42  Table 8
62   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 19:42  Table 1

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 23:23  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants