Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 31, 2021

Хендикап Лига - Май - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kristiyan Spasov
5 (5/0) 54 (35/19)
65%
550
2 Oleg Velinov
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
480
3 Georgi Georgiev
4 (3/1) 48 (26/22)
54%
420
3 Valentin Ivanov
4 (3/1) 34 (20/14)
59%
420
5 Ivan Velinov
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
370
5 Ognyan Kolev
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
370
5 Martina Draganova
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
370
5 Martin Cachev
3 (2/1) 29 (15/14)
52%
370
9 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
2 (1/1) 17 (7/10)
41%
330
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
9 Kalin Stefanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Tsveti Minkova
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Aleksandyr Georgiev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Georgi Chomovski
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Ivaylo Gyokov
2 (1/1) 20 (8/12)
40%
330
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Pavel Stoinov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Borislav Cholakov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Atanas Djenkov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Vladimir Kazandjiev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Salim Oti
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
Starts May 31, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (27 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Май
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Tsveti Minkova
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Salim Oti
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:08  Table 4
3   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Vladimir Kazandjiev
D
Mon 19:57  Table 1
4   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:02  Table 3
5   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
B
Mon 19:53  Table 9
7   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:04  Table 4
8   
Walk Over
Bulgaria
Oleg Velinov
 
9   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:04  Table 5
11   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 19:02  Table 1
12   
Bulgaria
Petyr Yordanov
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:05  Table 8
13   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Pavel Stoinov
C
Mon 19:04  Table 6
14   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Mon 19:03  Table 2
15   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Atanas Djenkov
B
Mon 19:05  Table 9
16   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Tsveti Minkova
D
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
  Table 3
18   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 21:01  Table 6
19   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
B
Mon 21:22  Table 2
20   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Oleg Velinov
C
Mon 20:42  Table 4
21   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 20:02  Table 5
22   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 20:25  Table 8
23   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:10  Table 6
24   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:57  Table 2

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Martin Cachev
D
Mon 23:27 
26   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Oleg Velinov
C
Mon 22:20  Table 4
27   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 21:04  Table 1
28   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 21:23  Table 5

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Oleg Velinov
C
Mon 23:41  Table 4
30   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 23:41  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Oleg Velinov
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Tue 01:55 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants