Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 24, 2021

Хендикап Лига - Май - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Deyan Simeonov
6 (6/0) 63 (40/23)
63%
550
2 Stanimir Ruslanov
6 (5/1) 66 (39/27)
59%
480
3 Kalin Stefanov
5 (4/1) 54 (28/26)
52%
420
3 Dilian Tiklev
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
420
5 Andrei Izrantcev
4 (3/1) 47 (24/23)
51%
370
5 Ionut Grigorov
5 (3/2) 49 (28/21)
57%
370
5 Vasil Pezis
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
370
5 Borislav Bosev
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
370
9 Martin Savov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
330
9 Ivan Velinov
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
330
9 Kristiyan Spasov
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
330
9 Martin Cachev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Павел Стойнов
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
330
9 Иво Стефанов
3 (2/1) 30 (14/16)
47%
330
9 Kiril Dinev
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
330
17 Ivaylo Cherkezov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
300
17 Ognyan Kolev
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
300
17 Yordan Kirkov
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
300
17 Borislav Cholakov
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
300
17 Stanislav Milev
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
300
17 Valentin Ivanov
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
300
17 Georgi Chomovski
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
300
25 Dimityr Petrovski
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts May 24, 2021, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Май
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Martin Savov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Ghost 1
 
3   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 12:45  Table 9
4   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 12:33  Table 1
5   
Bulgaria
Martin Cachev
Walk Over
 
6   
Romania
Ionut Grigorov
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 12:33  Table 2
7   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Deyan Simeonov
Mon 12:33  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
9   
Bulgaria
Borislav Bosev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 13:23  Table 8
11   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 12:34  Table 4
12   
Walk Over
Bulgaria
Kiril Dinev
 
13   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 12:34  Table 5
15   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 12:33  Table 8
16   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 

Winners qualification

Race to 7
17   
Bulgaria
Martin Savov
A
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 13:13  Table 6
18   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 13:39  Table 9
19   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Romania
Ionut Grigorov
B
Mon 14:12  Table 2
20   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 13:24  Table 3
21   
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 14:15  Table 8
22   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Kiril Dinev
Mon 13:37  Table 4
23   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 13:55  Table 5
24   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 13:36  Table 1

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 1
 
26   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
27   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
28   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
29   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
30   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
31   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
32   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 7
33   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Павел Стойнов
C
 
34   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 15:15  Table 5
35   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Kiril Dinev
Mon 14:48  Table 4
36   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
R1
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 14:49  Table 8
37   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 14:22  Table 3
38   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Romania
Ionut Grigorov
B
Mon 15:34  Table 6
39   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 14:26  Table 9
40   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 14:34  Table 6

Last sixteen

Race to 7
41   
Bulgaria
Martin Savov
A
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 16:48  Table 1
42   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 16:48  Table 2
43   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 16:49  Table 3
44   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 16:49  Table 4
45   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Kiril Dinev
Mon 16:50  Table 8
46   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Romania
Ionut Grigorov
B
Mon 16:50  Table 6
47   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 16:50  Table 5
48   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 16:50  Table 9

Quarter final

Race to 7
49   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 18:20  Table 9
50   
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Bulgaria
Deyan Simeonov
Mon 17:51  Table 3
51   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Romania
Ionut Grigorov
B
Mon 17:52  Table 8
52   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 18:08  Table 5

Semi final

Race to 7
53   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Deyan Simeonov
Mon 19:30  Table 9
54   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 19:12  Table 8

Final

Race to 7
55   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 20:25  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants