Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 26, 2021

Хендикап Лига - Април - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stanislav Milev
4 (4/0) 33 (22/11)
67%
550
2 Georgi Georgiev
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
480
3 Martina Draganova
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
420
3 Antonio Nikolov
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
420
5 Ivan Velinov
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
370
5 Kalin Stefanov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
370
5 Adrian Georgiev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
370
5 Valentin Ivanov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
370
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Ionut Grigorov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Dinko Kotsev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
330
9 Павел Стойнов
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Иво Стефанов
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Petyr Yordanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
Starts Apr 26, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Април
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 18:59  Table 2
2   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Romania
Ionut Grigorov
B
Mon 19:50  Table 1
3   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 18:59  Table 3
4   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:00  Table 4
5   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 19:00  Table 5
6   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:00  Table 6
7   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:56  Table 4
8   
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 18:59  Table 1

Quarter final

Race to 7
9   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 21:06  Table 1
10   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 20:06  Table 3
11   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:06  Table 6
12   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 20:18  Table 2

Semi final

Race to 7
13   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 22:21  Table 2
14   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R1
Mon 21:07  Table 2

Final

Race to 7
15   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 18:33  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants