Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 12, 2021

Хендикап Лига - Април - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 42 (29/13)
69%
550
2 Spasian Spasov
5 (4/1) 46 (28/18)
61%
480
3 Aleksandyr Georgiev
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
420
3 Borislav Cholakov
4 (3/1) 45 (23/22)
51%
420
5 Dinko Kotsev
3 (2/1) 29 (18/11)
62%
370
5 Kristiyan Spasov
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
370
5 Adrian Georgiev
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
370
5 Georgi Chomovski
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
370
9 Daniel Todorov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
Show more
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
330
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Martina Draganova
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
330
9 Dilian Tiklev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
9 Valentin Ivanov
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Antonio Nikolov
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
17 Viktor Shishov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Deyan Simeonov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Юмер Рашидов
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Иво Стефанов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Angel Belokonski
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 4
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Apr 12, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Април
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 5,6 или 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

RACE to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - RACE to 7

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:00  Table 1
2   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Ghost 2
 
3   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Mon 19:01  Table 3
4   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 19:01  Table 2
5   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Юмер Рашидов
B
Mon 19:02  Table 4
6   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:01  Table 8
7   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Angel Belokonski
B
Mon 19:02  Table 5
8   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Mon 19:41  Table 5
9   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
 
10   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Viktor Shishov
B
Mon 19:49  Table 9
11   
Bulgaria
Ghost 4
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
 
12   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:03  Table 6
13   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 19:53  Table 4
14   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Deyan Simeonov
Mon 19:03  Table 9
15   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 20:06  Table 1
16   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:55  Table 6

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 20:12  Table 9
18   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 20:18  Table 3
19   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:56  Table 8
20   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 20:59  Table 5
21   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 20:47  Table 4
22   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:56  Table 2
23   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 20:54  Table 6
24   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 21:34  Table 3

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 21:41  Table 1
26   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 21:58  Table 2
27   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R1
Mon 21:41  Table 8
28   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 22:46  Table 1

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 22:47  Table 8
30   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 14:05  Table 8

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 14:05  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants