Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 30, 2021

Хендикап Лига - Август - 5 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
4 (4/0) 42 (28/14)
67%
550
2 Nikola Kolev
4 (3/1) 38 (22/16)
58%
480
3 Ognyan Kolev
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
420
3 Павел Стойнов
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
420
5 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
370
5 Ivan Velinov
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
370
5 Nikola Kalaydzhiev
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
370
5 Borislav Tonkov
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
370
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Vasil Pezis
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Bobi Toshev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Darin Dimov
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Иво Стефанов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
Starts Aug 30, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (19 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Август
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
2   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Darin Dimov
B
Mon 19:05  Table 8
3   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Tonkov
 
5   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Bobi Toshev
 
7   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
9   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Иво Стефанов
B
Mon 19:05  Table 1
11   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kolev
 
13   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
15   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:05  Table 2
16   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Darin Dimov
B
Mon 19:55  Table 9
18   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Borislav Tonkov
B
Mon 19:07  Table 6
19   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Bobi Toshev
B
Mon 19:51  Table 8
20   
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Mon 19:05  Table 3
21   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 20:10  Table 3
22   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Nikola Kolev
B
  Table 9
23   
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 20:16  Table 5
24   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 20:24  Table 2

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Borislav Tonkov
B
Mon 20:57  Table 9
26   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Mon 20:57  Table 8
27   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Mon 21:28 
28   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 22:19  Table 3

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 22:20  Table 4
30   
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Tue 00:51 

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Tue 00:52 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants