Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 17 - April 18, 2021

Републиканско Първенство по Билярд на 9-та топка гр. Пловдив

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
8 (7/1) 84 (56/28)
67%
2 Дилиян Тиклев
7 (6/1) 67 (44/23)
66%
3 Spasian Spasov
6 (5/1) 55 (39/16)
71%
3 Kristiyan Spasov
6 (5/1) 66 (40/26)
61%
5 Stanimir Ruslanov
7 (5/2) 75 (46/29)
61%
5 Radoslav Milkov
6 (4/2) 69 (39/30)
57%
5 Stelian Kukuchev
7 (5/2) 75 (44/31)
59%
5 Ivan Pruvchev
5 (4/1) 52 (29/23)
56%
9 Венцислав Димитров
6 (4/2) 63 (36/27)
57%
Show more
9 Antoniy Kosev
4 (3/1) 47 (27/20)
57%
9 Daniel Todorov
4 (3/1) 45 (24/21)
53%
9 Mario Valchev
4 (3/1) 43 (27/16)
63%
9 Evgeni Genchev
5 (3/2) 44 (25/19)
57%
9 David Penkov
6 (4/2) 63 (33/30)
52%
9 Jivko Petkov
4 (3/1) 49 (26/23)
53%
9 Martin Boichev
6 (4/2) 66 (37/29)
56%
17 Petar Ranchev
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
17 Lyudmil Luchezarov Georgiev
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
17 Денис Маздрашки
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
17 Nikolay Vlashev
5 (3/2) 34 (16/18)
47%
17 Alexander Bunev
5 (3/2) 54 (26/28)
48%
17 Nikolay Lazarov
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
17 Aleksandyr Georgiev
5 (3/2) 56 (32/24)
57%
17 Todor Damyanov
4 (2/2) 46 (21/25)
46%
25 Georgi Furtunov
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
25 Milko Fidanov
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
25 Krasimir Kameshev
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
25 Simeon Dimitrov
4 (2/2) 32 (12/20)
38%
25 Nikola Kolev
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
25 Ivaylo Markov
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
25 Georgi Skrobanski
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
25 Boqn Sopadjiev
4 (2/2) 43 (20/23)
47%
33 Nikolay Zhelev
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
33 Viktor Shishov
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
33 Milcho Makendjiev
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
33 Yoan Papazov
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
33 Tsvetan Tsvetanov
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
33 Iliyan Kiryakov
3 (1/2) 32 (12/20)
38%
33 Dimitar Koichev
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
33 Mario Kucarov
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
33 Valentin Galyov
3 (1/2) 27 (9/18)
33%
33 Ivan Velinov
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
33 Stoyan Cankov
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
33 Rumen Mutov
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
33 Victor Ivanov
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
33 Rad Urukov
3 (1/2) 17 (3/14)
18%
33 Ivan Milenov
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
33 Atanas Djenkov
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
49 Nikolai Hristov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Martina Draganova
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
49 Nikolai Ivanov
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
49 Teodor S Petkov
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
49 Gergana Elinova
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
49 Ralitsa Karaminkova
2 (0/2) 14 (0/14)
0%
49 Georgi Zaverdzhiev
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Sashko Dimitrov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Vasil Sandakchiev
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
49 Nikolai Iliev
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
49 Dinko Kotsev
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
49 Zheliazko Bahchevanov
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
49 Borislav Cholakov
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
49 Nikola Kalaydzhiev
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
49 Georgi Chomovski
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
49 Martin Andonov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
Starts Apr 17, 2021, 9:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (64 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Bulgarian National Billiard Federation
Contact Georgi Bozhkov (georgi.bozhkov@boandbo.club, 00359879557554)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 10:00 
2   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 10:00 
3   
Bulgaria
Boqn Sopadjiev
Bulgaria
Martin Andonov
Sat 10:08 
4   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 10:08 
5   
Bulgaria
Gergana Elinova
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 10:08 
6   
Bulgaria
Ivan Milenov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 10:39 
7   
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Bulgaria
Atanas Djenkov
Fri 23:13 
8   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 10:49 
9   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 10:49 
10   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 10:50 
11   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Alexander Bunev
Sat 11:00 
12   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 11:40 
13   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Bulgaria
Ivaylo Markov
Sat 12:01 
14   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 12:14 
15   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Sat 12:37 
16   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 12:49 
17   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 10:26 
18   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 10:26 
19   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Todor Damyanov
Sat 10:26 
20   
Bulgaria
Milko Fidanov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 10:26 
21   
Bulgaria
Viktor Ivanov
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sat 11:21 
22   
Bulgaria
Georgi Skrobanski
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 10:26 
23   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sat 11:28 
24   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 11:32 
25   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 12:05 
26   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
Sat 12:08 
27   
Bulgaria
Ivan Pruvchev
Bulgaria
Nikolai Ivanov
Sat 12:16 
28   
Bulgaria
Венцислав Димитров
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 12:21 
29   
Bulgaria
Rad Urukov
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sat 12:37 
30   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Teodor S Petkov
Fri 23:16 
31   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Borislav Cholakov
Sat 09:45 
32   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 13:20 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 13:01 
34   
Bulgaria
Boqn Sopadjiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 13:16 
35   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 13:27 
36   
Bulgaria
Atanas Djenkov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 14:11 
37   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 14:14 
38   
Bulgaria
Alexander Bunev
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 14:16 
39   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 14:34 
40   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
David Penkov
Sat 14:35 
41   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 13:21 
42   
Bulgaria
Todor Damyanov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 13:28 
43   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Georgi Skrobanski
Sat 13:34 
44   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 13:47 
45   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
Sat 14:44 
46   
Bulgaria
Ivan Pruvchev
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 14:10 
47   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 14:12 
48   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 15:00 

Loser round 1

Race to 7
49   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 15:20 
50   
Bulgaria
Martin Andonov
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 15:28 
51   
Bulgaria
Gergana Elinova
Bulgaria
Ivan Milenov
Sat 15:35 
52   
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 13:20 
53   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Sat 15:57 
54   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 16:06 
55   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 16:16 
56   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 16:41 
57   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Bulgaria
Yoan Papazov
Sat 15:05 
58   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Milko Fidanov
Sat 15:16 
59   
Bulgaria
Viktor Ivanov
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 15:33 
60   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 15:41 
61   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 15:45 
62   
Bulgaria
Nikolai Ivanov
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 16:09 
63   
Bulgaria
Rad Urukov
Bulgaria
Teodor S Petkov
Sat 13:30 
64   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Sat 14:15 

Loser round 2

Race to 7
65   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
David Penkov
Sat 16:47 
66   
Bulgaria
Valentin Galyov
Bulgaria
Ivaylo Markov
Sat 17:03 
67   
Bulgaria
Ivan Milenov
Bulgaria
Alexander Bunev
Sat 17:11 
68   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 17:16 
69   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Atanas Djenkov
Sat 17:19 
70   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 18:04 
71   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Bulgaria
Boqn Sopadjiev
Sat 17:53 
72   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 18:04 
73   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Sat 16:15 
74   
Bulgaria
Milko Fidanov
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sat 16:35 
75   
Bulgaria
Viktor Ivanov
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 16:56 
76   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
Sat 16:34 
77   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sat 16:35 
78   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Georgi Skrobanski
Sat 17:29 
79   
Bulgaria
Rad Urukov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 17:16 
80   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 17:34 

Winners qualification

Race to 7
81   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 18:07 
82   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 18:07 
83   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 19:00 
84   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 19:08 
85   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Todor Damyanov
Sat 17:51 
86   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 17:54 
87   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Ivan Pruvchev
Sat 17:58 
88   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 18:15 

Loser round 3

Race to 7
89   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Ivaylo Markov
Sat 19:11 
90   
Bulgaria
Alexander Bunev
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 19:25 
91   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 19:58 
92   
Bulgaria
Boqn Sopadjiev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 20:08 
93   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Milko Fidanov
Sat 18:47 
94   
Bulgaria
Венцислав Димитров
Bulgaria
Georgi Furtunov
Sat 18:49 
95   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Georgi Skrobanski
Sat 19:21 
96   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Sat 18:57 

Losers qualification

Race to 7
97   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 20:33 
98   
Bulgaria
Alexander Bunev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 20:32 
99   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 21:04 
100   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 21:20 
101   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sat 19:26 
102   
Bulgaria
Венцислав Димитров
Bulgaria
Todor Damyanov
Sat 19:28 
103   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 20:23 
104   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sat 20:13 

Last sixteen

Race to 7
105   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Martin Boichev
Sun 09:52 
106   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sun 09:52 
107   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sun 09:52 
108   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 09:52 
109   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sun 09:52 
110   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
David Penkov
Sun 10:56 
111   
Bulgaria
Ivan Pruvchev
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sun 11:11 
112   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Evgeni Genchev
 

Quarter final

Race to 7
113   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sun 11:54 
114   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 12:11 
115   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sun 12:28 
116   
Bulgaria
Ivan Pruvchev
Bulgaria
Spasian Spasov
 

Semi final

Race to 7
117   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 14:33 
118   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sun 14:33 

Final

Race to 8
119   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sun 16:59 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants