Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 7, 2020

Лига по билярд - "Академията" - 5 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Stanimir Ruslanov
6 (6/0) 60 (41/19)
68%
2 Diliyan Tiklev
5 (4/1) 48 (34/14)
71%
3 Georgi Georgiev
4 (3/1) 45 (24/21)
53%
3 Georgi Velichkov
5 (4/1) 53 (33/20)
62%
5 Daniel Todorov
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
5 Kristiyan Spasov
5 (3/2) 57 (32/25)
56%
5 Kalin Stefanov
6 (4/2) 59 (31/28)
53%
5 Николай Хубавенски
6 (4/2) 59 (34/25)
58%
9 Денис Маздрашки
5 (3/2) 47 (26/21)
55%
Show more
9 Georgi Ivanov
4 (2/2) 35 (15/20)
43%
9 Aleksandyr Georgiev
4 (2/2) 37 (15/22)
41%
9 Viktor Iliev
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
13 Nikolai Hristov
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
13 Radoslav Atanasov
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
13 Dani Chavanski
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
13 David Penkov
4 (2/2) 40 (22/18)
55%
17 Todor Zlatanov
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
17 Vasil Pezis
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
17 Ognyan Kolev
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
17 Teodor Chomovski
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
17 Angel Belokonski
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
17 Patar Gramchev
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
17 Ivailo Kolev
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
17 Nikolai Stoilov
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
25 Ivaylo Cherkezov
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
25 Ivan Velinov
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
25 Pavel Stoinov
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
25 Rumen Mutov
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Nov 7, 2020, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Лига по Билярд - брой участия
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Имаме удоволствието да ви поканим на петото издание от нашата билярдна лига, която ще се състои на 7 ноември в новия спортен бар „Академията“ – Дианабад. Вече разполагаме на място с девет билярдни маси BRUNSWICK METRO.
Правила:
- Дисциплина: 9-та топка; 1-ца на точката + правилото за 3 топки; Меджик рака е позволен
- Формат: до 7; 1/2 финали до 8; Финал до 9
- Смесена схема - двойна елиминация и след това директна елининация в зависимост от броя на участниците.
- Входна такса - 20лв за професионалисти (Топ 32 в ранглистата на БНБФ) и 10лв за всички останали

Ще имаме добавен награден фонд от 300 лв + 100% от всички входни такси на участниците.

Наградният фонд е осигурен от нашите партньори от El Sabor.

Турнирът ще се проведе на 7 ноември събота , като ще ви очакваме до 10:30 часа за регистрация и теглене на схема.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Ghost 3
 
2   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 10:34  Table 1
3   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Николай Хубавенски
Sat 10:34  Table 2
4   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 10:34  Table 3
5   
Portugal
Ghost
Bulgaria
Vasil Pezis
 
6   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 10:34  Table 4
7   
Bulgaria
Angel Belokonski
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
8   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Diliyan Tiklev
 
9   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 10:35  Table 9
10   
Bulgaria
Patar Gramchev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 10:35  Table 5
11   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 10:36  Table 8
12   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 10:35  Table 6
13   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 11:10  Table 6
14   
Bulgaria
Nikolai Stoilov
Bulgaria
Ghost 1
 
15   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 11:07  Table 3
16   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 11:18  Table 2

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
David Penkov
Sat 11:55  Table 1
18   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 11:24  Table 8
19   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 11:21  Table 4
20   
Bulgaria
Angel Belokonski
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 11:19  Table 9
21   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Patar Gramchev
Sat 11:52  Table 5
22   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 12:02  Table 9
23   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Nikolai Stoilov
Sat 11:48  Table 6
24   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 12:08  Table 2

Loser round 1

Race to 6
25   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Todor Zlatanov
 
26   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 12:00  Table 3
27   
Portugal
Ghost
Bulgaria
Ivailo Kolev
 
28   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Ghost 2
 
29   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 12:23  Table 4
30   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 12:32  Table 8
31   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Ghost 1
 
32   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Teodor Chomovski
Sat 12:42  Table 5

Loser round 2

Race to 6
33   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 12:53  Table 2
34   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Nikolai Stoilov
Sat 12:45  Table 6
35   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 13:34  Table 8
36   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Patar Gramchev
Sat 14:37  Table 4
37   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Angel Belokonski
Sat 13:34  Table 4
38   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 13:15  Table 3
39   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Николай Хубавенски
Sat 12:44  Table 3
40   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
David Penkov
Sat 13:18  Table 5

Winners qualification

Race to 7
41   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 13:19  Table 8
42   
Bulgaria
Georgi Ivanov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 13:16  Table 1
43   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 13:57  Table 1
44   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 14:02  Table 6

Loser round 3

Race to 6
45   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 14:05  Table 2
46   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 15:05  Table 2
47   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 14:37  Table 1
48   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
David Penkov
Sat 14:07  Table 5

Losers qualification

Race to 7
49   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 15:11  Table 4
50   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 16:30  Table 2
51   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 15:37  Table 1
52   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 15:06  Table 8

Quarter final

Race to 7
53   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 16:34  Table 2
54   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Николай Хубавенски
Sat 16:34  Table 4
55   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 16:35  Table 8
56   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 16:35  Table 1

Semi final

Race to 7
57   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 18:58  Table 8
58   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 18:58  Table 1

Final

Race to 7
59   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 20:47  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants