Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 17, 2020

Лига по Билярд "Академията" - 4-ти кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
6 (6/0) 52 (41/11)
79%
2 Kristiyan Spasov
7 (6/1) 66 (43/23)
65%
3 Spasian Spasov
6 (4/2) 59 (34/25)
58%
3 Rumen Mutov
6 (5/1) 61 (35/26)
57%
5 Денис Маздрашки
4 (3/1) 41 (22/19)
54%
5 Kristina Zlateva
6 (4/2) 56 (28/28)
50%
5 Vasil Pezis
5 (4/1) 48 (31/17)
65%
5 Martin Todorov
6 (4/2) 59 (31/28)
53%
9 Martin Savov
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
Show more
9 Diliyan Tiklev
3 (2/1) 26 (18/8)
69%
9 Georgi Velichkov
4 (3/1) 40 (25/15)
63%
9 David Penkov
6 (4/2) 54 (29/25)
54%
9 Nikola Kolev
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
9 Viktor Iliev
6 (4/2) 53 (31/22)
58%
9 Viktor Ignatov
5 (3/2) 42 (25/17)
60%
9 Николай Хубавенски
4 (3/1) 39 (25/14)
64%
17 Yoan Papazov
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
17 Tsvetan Tsvetanov
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
17 Mario Valchev
5 (3/2) 38 (24/14)
63%
17 Georgi Ivanov
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
17 Todor Zlatanov
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
17 Kiril Gladnev
4 (2/2) 36 (22/14)
61%
17 Niki Iliev
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
17 Teodor Chomovski
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
25 Nikolai Hristov
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
25 Andrei Izrantcev
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
25 Dimitar Koichev
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
25 Mario Kucarov
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
25 Gabriel Syarov
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
25 Aleksandyr Georgiev
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
25 Марио Георгиев
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
25 Васил Еленков
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
33 Fred van der Sluis
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
33 Daniel Todorov
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
33 Dani Chavanski
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
33 Ionut Grigorov
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
33 Ivaylo Cherkezov
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
33 Ognyan Kolev
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
33 Martina Draganova
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
33 Yordan Kirkov
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
33 Kalin Stefanov
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
33 Martin Cachev
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
33 Adrian Georgiev
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
33 Pavel Stoinov
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
33 Jeliazko Bahchevanov
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
33 Цветомир Митов
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
49 Ivan Gladnev
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
49 Ivan Velinov
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
49 Oleg Velinov
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
49 Angel Belokonski
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 4
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Oct 17, 2020, 10:40 AM (local time)
Format Double to Single elimination (54 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Лига по Билярд - брой участия
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Имаме удоволствието да ви поканим на четвъртото издание от нашата билярдна лига, която ще се състои на 17 октомври в новия спортен бар „Академията“ – Дианабад.

Както знаете Лигата по билярд ще се състои от 11 турнира в рамките на една година: ЮНИ 2020 – МАЙ 2021.

От всеки турнир ще се отделя парична сума за голям награден фонд за финалния турнир през месец юни 2021. На него ще могат да участват само играчи, които са взели участие на поне 8 турнира от Лигата по билярд.

Правила:
- Дисциплина: 9-та топка; 1-ца на точката + правилото за 3 топки; Меджик рака е позволен
- Формат: до 7; 1/2 финали до 8; Финал до 9
- Смесена схема - двойна елиминация и след това директна елининация в зависимост от броя на участниците.
- Входна такса - 20лв за професионалисти (Топ 32 в ранглистата на БНБФ) и 10лв за всички останали

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Цветомир Митов
 
3   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Yoan Papazov
Sat 10:39  Table 3
4   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Dimitar Koichev
 
5   
Bulgaria
Martin Cachev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 10:39  Table 1
7   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Viktor Ignatov
Sat 10:39  Table 4
8   
Walk Over
Bulgaria
Pavel Stoinov
 
9   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Kiril Gladnev
Sat 10:39  Table 5
11   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Oleg Velinov
Sat 10:40  Table 6
12   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 12:33  Table 4
13   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 10:39  Table 2
14   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 11:10  Table 4
15   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 10:41  Table 7
16   
Walk Over
Bulgaria
Diliyan Tiklev
 
17   
Bulgaria
Daniel Todorov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 12:00  Table 2
19   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Martina Draganova
 
20   
Bulgaria
Georgi Ivanov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 11:11  Table 5
21   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Angel Belokonski
Sat 11:19  Table 6
22   
Bulgaria
Martin Todorov
Bulgaria
Jeliazko Bahchevanov
Sat 11:26  Table 1
23   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 11:55  Table 7
24   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 4
 
25   
Bulgaria
Martin Savov
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Марио Георгиев
Bulgaria
David Penkov
Sat 11:39  Table 4
27   
Bulgaria
Niki Iliev
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 11:58  Table 3
28   
Walk Over
Bulgaria
Mario Kucarov
 
29   
Bulgaria
Ivan Gladnev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 12:02  Table 1
30   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Sat 12:11  Table 6
31   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Васил Еленков
Sat 12:23  Table 5
32   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 

Winner round 1

Race to 6
33   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Цветомир Митов
Sat 12:40  Table 1
34   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 13:05  Table 4
35   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Николай Хубавенски
Sat 12:45  Table 3
36   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Pavel Stoinov
Sat 12:45  Table 2
37   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Kiril Gladnev
Sat 13:11  Table 5
38   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 13:28  Table 1
39   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 12:53  Table 6
40   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 13:53  Table 5
41   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 13:29  Table 2
42   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 12:56  Table 7
43   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 13:25  Table 3
44   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Ghost 4
 
45   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
David Penkov
Sat 13:37  Table 6
46   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 13:40  Table 7
47   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Adrian Georgiev
Sat 13:57  Table 4
48   
Bulgaria
Васил Еленков
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 14:19  Table 1

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 2
 
50   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Ghost 1
 
51   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
52   
Netherlands
Fred van der Sluis
Walk Over
 
53   
Walk Over
Bulgaria
Gabriel Syarov
 
54   
Bulgaria
Oleg Velinov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sat 14:32  Table 2
55   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 14:20  Table 7
56   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
57   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
58   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Georgi Ivanov
 
59   
Bulgaria
Angel Belokonski
Bulgaria
Jeliazko Bahchevanov
Sat 14:27  Table 4
60   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
61   
Walk Over
Bulgaria
Марио Георгиев
 
62   
Bulgaria
Niki Iliev
Walk Over
 
63   
Bulgaria
Ivan Gladnev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Sat 14:15  Table 3
64   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Васил Еленков
 
66   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Adrian Georgiev
Sat 14:31  Table 5
67   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 15:04  Table 1
68   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
David Penkov
Sat 15:19  Table 5
69   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Ghost 4
 
70   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 15:36  Table 7
71   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 15:01  Table 6
72   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 14:54  Table 7
73   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Romania
Ionut Grigorov
Sat 15:07  Table 3
74   
Bulgaria
Georgi Ivanov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 15:08  Table 4
75   
Bulgaria
Jeliazko Bahchevanov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 15:16  Table 2
76   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 15:53  Table 2
77   
Bulgaria
Марио Георгиев
Bulgaria
Pavel Stoinov
Sat 15:44  Table 3
78   
Bulgaria
Niki Iliev
Bulgaria
Martin Cachev
Sat 15:37  Table 1
79   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 15:57  Table 5
80   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Цветомир Митов
Sat 15:24  Table 6

Winners qualification

Race to 7
81   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 16:28  Table 1
82   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Viktor Ignatov
Sat 16:25  Table 4
83   
Bulgaria
Kiril Gladnev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 15:59  Table 6
84   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 16:09  Table 7
85   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 16:44  Table 2
86   
Bulgaria
Martin Todorov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 16:57  Table 6
87   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 17:35  Table 4
88   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 17:32  Table 2

Loser round 3

Race to 5
89   
Bulgaria
Васил Еленков
Bulgaria
Yoan Papazov
Sat 16:32  Table 5
90   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
David Penkov
Sat 16:25  Table 3
91   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 17:15  Table 1
92   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 16:49  Table 7
93   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 17:10  Table 5
94   
Bulgaria
Mario Valchev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 17:31  Table 3
95   
Bulgaria
Марио Георгиев
Bulgaria
Niki Iliev
Sat 17:37  Table 7
96   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Bulgaria
Teodor Chomovski
Sat 17:48  Table 6

Losers qualification

Race to 6
97   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 17:55  Table 5
98   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Kiril Gladnev
Sat 18:20  Table 6
99   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Viktor Ignatov
Sat 17:55  Table 1
100   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 17:56  Table 3
101   
Bulgaria
Georgi Ivanov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 18:43  Table 2
102   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 18:43  Table 1
103   
Bulgaria
Niki Iliev
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 18:29  Table 5
104   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 19:10  Table 4

Last sixteen

Race to 7
105   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Viktor Ignatov
Sat 20:24  Table 1
106   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 20:24  Table 2
107   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 20:24  Table 3
108   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 20:24  Table 4
109   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 20:24  Table 5
110   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
David Penkov
Sat 20:24  Table 6
111   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 20:24  Table 7
112   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Martin Savov
Sat 21:20  Table 5

Quarter final

Race to 7
113   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 21:44  Table 1
114   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 21:44  Table 2
115   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 21:44  Table 3
116   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 22:31  Table 4

Semi final

Race to 7
117   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 23:24  Table 2
118   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 23:24  Table 1

Final

Race to 7
119   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sun 00:17  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants