Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 19, 2020

Лига по Билярд "Академията" - 3-ти кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
6 (6/0) 59 (42/17)
71%
2 Spasian Spasov
6 (5/1) 67 (41/26)
61%
3 Daniel Todorov
8 (6/2) 70 (44/26)
63%
3 Diliyan Tiklev
5 (4/1) 54 (30/24)
56%
5 Martin Savov
5 (4/1) 45 (30/15)
67%
5 Rumen Mutov
4 (3/1) 38 (22/16)
58%
5 Kristiyan Spasov
5 (4/1) 41 (29/12)
71%
5 Martin Todorov
5 (3/2) 51 (27/24)
53%
9 Stanimir Ruslanov
3 (2/1) 25 (16/9)
64%
Show more
9 Nikolai Hristov
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
9 Денис Маздрашки
4 (3/1) 42 (25/17)
60%
9 Andrei Izrantcev
5 (3/2) 51 (24/27)
47%
9 Nikolai Iliev
4 (2/2) 35 (14/21)
40%
9 Georgi Ivanov
4 (2/2) 41 (17/24)
41%
9 Georgi Velichkov
5 (3/2) 47 (27/20)
57%
9 Yoan Salambashev
5 (3/2) 49 (25/24)
51%
17 Lyudmil Luchezarov Georgiev
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
17 Kristina Zlateva
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
17 Ionut Grigorov
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
17 Todor Zlatanov
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
17 Ivan Velinov
5 (3/2) 44 (26/18)
59%
17 Aleksandyr Georgiev
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
17 Ivailo Koev
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
17 Simeon Dimitrov
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
25 Antoniy Kosev
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
25 Radoslav Atanasov
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
25 Dinko Kotsev
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
25 Mario Kucarov
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
25 Vasil Pezis
3 (1/2) 28 (10/18)
36%
25 Yordan Kirkov
3 (1/2) 24 (8/16)
33%
25 Angel Belokonski
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
25 Ivailo Cherkezov
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
33 Yoan Papazov
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
33 Ralitsa Karaminkova
2 (0/2) 23 (10/13)
43%
33 Radostin Gerchev
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
33 Stanislav Milev
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
33 Ognyan Kolev
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
33 Petyr Gramchev
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
33 Kalin Stefanov
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
33 Martin Cachev
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
33 Alek Vulev
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
33 David Penkov
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
33 Mihalis Vasiliu
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
33 Plamen Apostolov
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
33 Pavel Stoinov
2 (0/2) 14 (1/13)
7%
33 Kristiyan Goranov
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Sep 19, 2020, 10:40 AM (local time)
Starts Sep 19, 2020, 10:40 AM (local time)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Лига по Билярд - брой участия
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Правила:
- Дисциплина: 9-та топка; 1-ца на точката + правилото за 3 топки; Меджик рака е позволен
- Формат: до 7; 1/2 финали до 8; Финал до 9
- Смесена схема - двойна елиминация и след това директна елининация в зависимост от броя на участниците.
- Входна такса - 20лв за професионалисти (Топ 32 в ранглистата на БНБФ) и 10лв за всички останали

Искаме да поканим всички билярд играчи от цяла България на верига турнири в следващата една година. Ще имаме добавен награден фонд от 300 лв + 100% от всички входни такси на участниците.

Наградният фонр е осигурен от нашите партньори от El Sabor.

Турнирът ще се проведе на 19 септември събота , като ще ви очакваме до 10:00 часа за регистрация и теглене на схема.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 11:18  Table 1
2   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 10:38  Table 2
3   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Sat 10:38  Table 1
4   
Bulgaria
Martin Cachev
Afghanistan
Radostin Gerchev
Sat 10:38  Table 3
5   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Plamen Apostolov
Sat 10:38  Table 4
6   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Martin Savov
Sat 10:38  Table 5
7   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 10:38  Table 6
8   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 10:39  Table 7
9   
Bulgaria
Alek Vulev
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 11:12  Table 7
10   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Kristiyan Goranov
Sat 11:17  Table 6
11   
Bulgaria
Petyr Gramchev
Bulgaria
David Penkov
Sat 11:27  Table 5
12   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Stanislav Milev
Sat 11:33  Table 4
13   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Sat 11:57  Table 3
14   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Mihalis Vasiliu
Sat 11:52  Table 2
15   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Ghost 1
 
16   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Ralica Karaminkova
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 12:43  Table 3
18   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 13:04  Table 2
19   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 12:13  Table 4
20   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 13:00  Table 4
21   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 13:32  Table 7
22   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Angel Belokonski
Sat 12:13  Table 7
23   
Bulgaria
Nikolai Iliev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 12:19  Table 1
24   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 12:31  Table 2
25   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 12:23  Table 6
26   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 12:29  Table 5
27   
Bulgaria
Ivailo Koev
Bulgaria
David Penkov
Sat 13:12  Table 1
28   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 13:25  Table 3
29   
Bulgaria
Martin Todorov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 13:35  Table 5
30   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 13:39  Table 6
31   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 13:54  Table 4
32   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 14:14  Table 6

Loser round 1

Race to 6
33   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 15:30  Table 1
34   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Pavel Stoinov
Sat 14:56  Table 1
35   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 14:15  Table 1
36   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 14:37  Table 7
37   
Bulgaria
Plamen Apostolov
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 14:44  Table 4
38   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
David Penkov
Sat 14:29  Table 3
39   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 14:21  Table 5
40   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 15:01  Table 2
41   
Bulgaria
Alek Vulev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 14:23  Table 2
42   
Bulgaria
Kristiyan Goranov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 15:17  Table 3
43   
Bulgaria
Petyr Gramchev
Bulgaria
Angel Belokonski
 
44   
Bulgaria
Stanislav Milev
Romania
Ionut Grigorov
Sat 15:23  Table 5
45   
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Sat 15:23  Table 7
46   
Bulgaria
Mihalis Vasiliu
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 15:27  Table 6
47   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
48   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Vasil Pezis
 

Winners qualification

Race to 7
49   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 15:54  Table 2
50   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 16:08  Table 3
51   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 15:59  Table 4
52   
Bulgaria
Nikolai Iliev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 16:55  Table 3
53   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 17:05  Table 1
54   
Bulgaria
Ivailo Koev
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 17:07  Table 4
55   
Bulgaria
Martin Todorov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 17:15  Table 3
56   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 17:28  Table 7

Loser round 2

Race to 6
57   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 16:53  Table 2
58   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 16:19  Table 1
59   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sat 16:12  Table 7
60   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 16:34  Table 6
61   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 17:04  Table 5
62   
Bulgaria
Angel Belokonski
Romania
Ionut Grigorov
Sat 17:30  Table 6
63   
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 17:54  Table 2
64   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 17:53  Table 4

Losers qualification

Race to 6
65   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 17:56  Table 5
66   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 17:53  Table 1
67   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 18:03  Table 3
68   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 18:30  Table 6
69   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 18:45  Table 2
70   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 18:37  Table 7
71   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Ivailo Koev
Sat 18:47  Table 1
72   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 18:49  Table 4

Last sixteen

Race to 7
73   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 19:41  Table 1
74   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 19:41  Table 3
75   
Bulgaria
Martin Savov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 19:41  Table 4
76   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 19:41  Table 2
77   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 19:42  Table 6
78   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 19:42  Table 7
79   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 20:22  Table 2
80   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 19:42  Table 5

Quarter final

Race to 7
81   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 20:59  Table 1
82   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 21:00  Table 4
83   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 20:58  Table 6
84   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 21:45  Table 2

Semi final

Race to 7
85   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 22:07  Table 1
86   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 22:05  Table 2

Final

Race to 7
87   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 23:13 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants