Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 19, 2020

"OldBrick pub" turnir u PAROVIMA 9-ball

9-Ball
Add teams

Add teams

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 " SUBOTICA" team
7 (6/1) 69 (44/25)
64%
550
2 "ELBRACO" team
OldBrick PUB
5 (4/1) 54 (30/24)
56%
480
3 " Kumovi" team
5 (3/2) 54 (25/29)
46%
420
3 " Becej" team
5 (4/1) 53 (28/25)
53%
420
5 "OldBrick" team
4 (2/2) 42 (23/19)
55%
370
5 The Braćas team
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
370
5 "Mlade snaznije snage" team
5 (3/2) 48 (25/23)
52%
370
5 " Pola tone" team
3 (2/1) 29 (18/11)
62%
370
9 "Joker expres" team
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
330
Show more
9 "Restoran Stari grad" team
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
330
9 "Kocijasi" team
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
330
9 " AIR" team
5 (3/2) 49 (24/25)
49%
330
13 " A je to" team
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
330
13 " Na prvi pogled..." team
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
330
13 " DB025" team
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
330
13 " Macijuris" team
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
330
17 Bilijar SALOON Apatin team
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
300
17 "BZZ" Team
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
300
17 " Kongo" team
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
300
17 " Strah i trepet" team
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
300
17 " U poslednji cas" team
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
300
17 " Limpadoresi" team
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
300
17 "Picoderci" team
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
300
Entry deadline Jul 19, 2020, 12:59 PM (local time)
Starts Jul 19, 2020, 9:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer OldBrick PUB
Contact Dragan Bračika "Elbraco" (bdelbraco@gmail.com, +381648251600)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Serbia
" Kongo" team
" AIR" team
Sun 10:21 
2   
Serbia
" DB025" team
Walk Over
 
3   
Serbia
" A je to" team
Serbia
" No comment" team
Sun 10:21 
4   
Serbia
" Becej" team
Serbia
" Limpadoresi" team
Sun 10:21 
5   
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
Serbia
" Subotica" team
Sun 10:21 
6   
Serbia
" Macijulis" team
Serbia
"Picoderci" team
Sun 10:21 
7   
" U poslednji cas" team
Serbia
"Joker expres" team
Sun 10:21 
8   
Serbia
"BZZ" Team
Serbia
"Kocijasi" team
Sun 10:22 

Winner round 1

Race to 6
9   
Serbia
The Braćas team
" AIR" team
Sun 11:43 
10   
Serbia
" DB025" team
Serbia
" Kumovi" team
Sun 11:43 
11   
Serbia
"OldBrick" team
Serbia
" No comment" team
Sun 11:46 
12   
Serbia
" Becej" team
Bilijar SALOON Apatin team
Sun 11:48 
13   
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
Sun 11:37 
14   
Serbia
"Picoderci" team
Serbia
"Zoro derani" team
Sun 11:48 
15   
Serbia
" Na prvi pogled..." team
Serbia
"Joker expres" team
Sun 11:30 
16   
Serbia
"Kocijasi" team
" Pola tone" team
Sun 12:22 

Loser round 1

Race to 6
17   
Serbia
" Kongo" team
Serbia
"Kocijasi" team
Sun 13:13 
18   
Walk Over
Serbia
" Na prvi pogled..." team
 
19   
Serbia
" A je to" team
Serbia
"Picoderci" team
Sun 12:49 
20   
Serbia
" Limpadoresi" team
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Sun 12:26 
21   
Serbia
" Subotica" team
Bilijar SALOON Apatin team
Sun 12:54 
22   
Serbia
" Macijulis" team
Serbia
" No comment" team
Sun 12:46 
23   
" U poslednji cas" team
Serbia
" DB025" team
Sun 13:24 
24   
Serbia
"BZZ" Team
" AIR" team
Sun 13:15 

Loser round 2

Race to 6
25   
Serbia
"Kocijasi" team
Serbia
" Na prvi pogled..." team
Sun 14:04 
26   
Serbia
" A je to" team
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Sun 13:52 
27   
Serbia
" Subotica" team
Serbia
" Macijulis" team
Sun 13:58 
28   
Serbia
" DB025" team
" AIR" team
Sun 15:07 

Winners qualification

Race to 7
29   
Serbia
The Braćas team
Serbia
" Kumovi" team
Sun 13:55 
30   
Serbia
"OldBrick" team
Serbia
" Becej" team
Sun 14:01 
31   
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
Serbia
"Zoro derani" team
Sun 14:19 
32   
Serbia
"Joker expres" team
" Pola tone" team
Sun 14:35 

Losers qualification

Race to 6
33   
Serbia
"Kocijasi" team
Serbia
"OldBrick" team
Sun 15:14 
34   
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Serbia
" Kumovi" team
Sun 15:26 
35   
Serbia
" Subotica" team
Serbia
"Joker expres" team
Sun 15:49 
36   
" AIR" team
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
Sun 16:41 

Quarter final

Race to 7
37   
Serbia
The Braćas team
Serbia
" Subotica" team
Sun 17:43 
38   
Serbia
" Becej" team
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
Sun 17:56 
39   
Serbia
"Zoro derani" team
Serbia
"OldBrick" team
Sun 17:43 
40   
" Pola tone" team
Serbia
" Kumovi" team
Sun 17:43 

Semi final

Race to 7
41   
Serbia
" Subotica" team
Serbia
" Becej" team
Sun 18:32 
42   
Serbia
"Zoro derani" team
Serbia
" Kumovi" team
Sun 18:24 

Final

Race to 7
43   
Serbia
" SUBOTICA" team
Serbia
"ELBRACO" team
Sun 19:28 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants