Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 30, 2019

Zeeuws Kampioenschap Snooker 2019

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Christopher van Renswoude
5 (5/0) 12 (10/2)
83%
62, 40
2 Marcel Mouwen
5 (4/1) 11 (9/2)
82%
3 Frans Diepstraten
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
55
3 Marco van Tiel
4 (3/1) 9 (7/2)
78%
5 Atong Wu
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
5 Micha Beuriot
4 (2/2) 10 (4/6)
40%
5 Joop Rijpsma
6 (4/2) 12 (8/4)
67%
23
5 Rob Brant
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
9 Vincent Peemen
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
20
Show more
9 Sean Dennis
5 (3/2) 11 (6/5)
55%
9 John Hage
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
9 Samuël Sanderse
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
13 Wilko Korsuize
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
13 Soutar Brown
4 (2/2) 10 (6/4)
60%
13 Stefan Koch
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
13 Nigel Harrison
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
17 George Ströh
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
17 Loes van Honk
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
17 Patrick Looij
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
17 André Janse
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Frans Wijnen
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
17 Silke Dienel
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
Entry deadline May 29, 2019, 3:00 PM (local time)
Starts May 30, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Nette kleding gewenst
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31 0113-404043)
More info
Op 30 mei( Hemelvaartsdag ) is het weer zover.

Ben je woonachtig in Zeeland of in deze provincie geboren, doe dan mee aan het Zeeuws Kampioenschap Snooker 2019.

Opgeven kan nog tot woensdag 29 mei 2019 tot 15:00. Om 16:00 zullen wij de loting LIVE op Facebook streamen, zodat alles eerlijk verloopt. Deze loting wordt vervolgens op de site www.sportpub.nl gezet.

De winnaar van de Laatste 3 edities Christopher van Renswoude is één van de geplaatste spelers, naast runner-up Marcel Mouwen en de nummers 3/4 Frans Diepstraten en Danny Cheuk à Lam.

We starten donderdag om 10:00 met de 1e ronde, wees op tijd en het liefst een half uur van te voren, zodat we op tijd kunnen starten en zeker zijn van alle deelnemers. Deelnemers die niet in de 1e ronde zitten, worden geacht er te zijn vanaf 11:45.

Het Zeeuws kampioenschap Snooker wordt gespeeld met een dubbel KO format tot de laatste 8, best of 3 winnaarskant en verliezerskant best of 3.
Er wordt dit jaar niet gespeeld voor de 3e/4e plaats en uiteraard is er een extra prijs voor de hoogste break.

Deelname kost € 10,00 inclusief een consumptiemunt en is tevens prijzengeld.
Nette kleding gewenst.

Tot donderdag.

Amar en Vincent

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 3 sets 
1   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Walk Over
 
2   
Netherlands
Joop Rijpsma
Netherlands
Vincent Peemen
Thu 09:59  Table 9
3   
England
Nigel Harrison
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Micha Beuriot
 
5   
Netherlands
Rob Brant
Walk Over
 
6   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Samuël Sanderse
Thu 09:59  Table 4
7   
Netherlands
Frans Wijnen
Netherlands
Sean Dennis
Thu 09:59  Table 10
8   
Walk Over
Netherlands
Marco van Tiel
 
9   
Netherlands
Frans Diepstraten
Walk Over
 
10   
Netherlands
George Ströh
Germany
Stefan Koch
Thu 09:59  Table 11
11   
Netherlands
John Hage
Netherlands
Loes van Honk
Thu 11:05  Table 10
12   
Walk Over
Germany
Silke Dienel
 
13   
Netherlands
Wilko Korsuize
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Atong Wu
 
15   
Netherlands
Patrick Looij
Netherlands
André Janse
Thu 10:57  Table 9
16   
Walk Over
Netherlands
Marcel Mouwen
 

Winner round 1

Best of 3 sets 
17   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Joop Rijpsma
Thu 12:53  Table 9
18   
England
Nigel Harrison
Netherlands
Micha Beuriot
Thu 11:13  Table 11
19   
Netherlands
Rob Brant
Scotland
Soutar Brown
Thu 12:48  Table 11
20   
Netherlands
Sean Dennis
Netherlands
Marco van Tiel
Thu 12:29  Table 4
21   
Netherlands
Frans Diepstraten
Germany
Stefan Koch
Thu 13:23  Table 10
22   
Netherlands
John Hage
Germany
Silke Dienel
Thu 13:36  Table 9
23   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Atong Wu
Thu 11:29  Table 4
24   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Marcel Mouwen
Thu 13:47  Table 4

Loser round 1

Best of 3 sets 
25   
Walk Over
Netherlands
Vincent Peemen
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Samuël Sanderse
 
28   
Netherlands
Frans Wijnen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
George Ströh
 
30   
Netherlands
Loes van Honk
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Patrick Looij
Walk Over
 

Loser round 2

Best of 3 sets 
33   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
André Janse
Thu 15:53  Table 9
34   
Walk Over
Netherlands
Wilko Korsuize
 
35   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Silke Dienel
Thu 15:12  Table 10
36   
Netherlands
Frans Wijnen
Germany
Stefan Koch
Thu 15:17  Table 11
37   
Netherlands
George Ströh
Netherlands
Sean Dennis
Thu 14:25  Table 11
38   
Netherlands
Loes van Honk
Scotland
Soutar Brown
Thu 14:49  Table 4
39   
Walk Over
England
Nigel Harrison
 
40   
Netherlands
Patrick Looij
Netherlands
Joop Rijpsma
Thu 14:45  Table 9

Winners qualification

Best of 3 sets 
41   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Micha Beuriot
Thu 17:08  Table 10
42   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Marco van Tiel
Thu 16:05  Table 4
43   
Netherlands
Frans Diepstraten
Netherlands
John Hage
Thu 17:14  Table 11
44   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Marcel Mouwen
Thu 16:19  Table 11

Loser round 3

Best of 3 sets 
45   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Wilko Korsuize
Thu 18:02  Table 11
46   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Stefan Koch
Thu 17:46  Table 9
47   
Netherlands
Sean Dennis
Scotland
Soutar Brown
Thu 17:23  Table 4
48   
England
Nigel Harrison
Netherlands
Joop Rijpsma
Thu 17:35  Table 10

Losers qualification

Best of 3 sets 
49   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Rob Brant
Thu 18:50  Table 11
50   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Micha Beuriot
Thu 18:56  Table 9
51   
Netherlands
Sean Dennis
Netherlands
Atong Wu
Thu 19:45  Table 10
52   
Netherlands
Joop Rijpsma
Netherlands
John Hage
Thu 18:47  Table 10

Quarter final

Best of 3 sets 
53   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Atong Wu
Thu 20:21  Table 11
54   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Joop Rijpsma
Thu 20:21  Table 10
55   
Netherlands
Frans Diepstraten
Netherlands
Rob Brant
Thu 20:21  Table 4
56   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Micha Beuriot
Thu 21:05  Table 11

Semi final

Best of 3 sets 
57   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marco van Tiel
Thu 21:49  Table 10
58   
Netherlands
Frans Diepstraten
Netherlands
Marcel Mouwen
Thu 21:56  Table 9

Final

Best of 3 sets 
59   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marcel Mouwen
Thu 23:52  Table 11

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment