Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 14, 2019

XXVI Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków w Pool-Bilardzie (Gry indywidualne)

8-Ball

Add players

Please wait...
Entry deadline Dec 14, 2019, 9:00 AM (local time)
Starts Dec 14, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne ELEKTRO
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
Zasady uczestnictwa: Mistrzostwa skierowane są do pracowników/emerytów branży energetycznej, uczestników Amatorskiej Mikołowskiej Ligi Bilardowej oraz zaproszonych gości.

Opłata startowa: 35 zł / os.

System gier: 2KO + 8 puchar, w tym również mecz o 3 miejsce
Odmiana: Ósemka
Dystans gier: min. do 5 wygranych
Nagrody: za miejsca 1-3: trofeum sportowe + voucher o wartości 100zł do sklepu bilardowego w Mysłowicach www.bilardsklep.pl
Konsumpcja: godz. 12.00-14.00 obiad (wydawany na podstawie otrzymanego talonu), ok. godz. 16.00 - napoje chłodzące
Strój: dowolny

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Tomasz Kalinowski
Walk Over
 
2   
Poland
Dominik Łakota
Poland
Jan Kopański
Sat 09:35 
3   
Poland
Andrzej Starzycki
Poland
Marcin Redman
Sat 09:35 
4   
Poland
Piotr Barchański
Poland
Piotr Dzikolowski
Sat 09:35 
5   
Poland
Piotr Sikorski
Walk Over
 
6   
Poland
Michał Lorens
Poland
Krzysztof Kondziołka
Sat 09:35 
7   
Poland
Damian Skarżyński
Poland
Ryszard Tarnawski
Sat 09:35 
8   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
 
9   
Poland
Wiesław Brzozowski
Walk Over
 
10   
Poland
Jarosław Załoga
Roman Tajak
Sat 09:35 
11   
Poland
Michał Halski
Poland
Siębor Jarosław
Sat 09:35 
12   
Walk Over
Poland
Eugeniusz Kopiec
 
13   
Poland
Stanisław Wisełka
Walk Over
 
14   
Poland
Janusz Stryjak
Poland
Mateusz Jeziorski
Sat 09:35 
15   
Poland
Marcin Żentała
Poland
Ireneusz Głowala
Sat 09:35 
16   
Walk Over
Poland
Janusz Zimoch
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Jan Kopański
Sat 12:20 
18   
Poland
Marcin Redman
Poland
Piotr Barchański
Sat 10:45 
19   
Poland
Piotr Sikorski
Poland
Krzysztof Kondziołka
Sat 10:12 
20   
Poland
Damian Skarżyński
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Sat 10:50 
21   
Poland
Wiesław Brzozowski
Poland
Jarosław Załoga
Sat 10:11 
22   
Poland
Siębor Jarosław
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sat 10:58 
23   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Janusz Stryjak
Sat 10:53 
24   
Poland
Ireneusz Głowala
Poland
Janusz Zimoch
Sat 10:44 

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Dominik Łakota
 
26   
Poland
Andrzej Starzycki
Poland
Piotr Dzikolowski
Sat 10:43 
27   
Walk Over
Poland
Michał Lorens
 
28   
Poland
Ryszard Tarnawski
Walk Over
 
29   
Walk Over
Roman Tajak
 
30   
Poland
Michał Halski
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Mateusz Jeziorski
 
32   
Poland
Marcin Żentała
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Dominik Łakota
Poland
Ireneusz Głowala
Sat 12:04 
34   
Poland
Andrzej Starzycki
Poland
Stanisław Wisełka
Sat 12:21 
35   
Poland
Michał Lorens
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sat 12:08 
36   
Poland
Ryszard Tarnawski
Poland
Jarosław Załoga
Sat 11:13 
37   
Roman Tajak
Poland
Damian Skarżyński
Sat 12:08 
38   
Poland
Michał Halski
Poland
Krzysztof Kondziołka
Sat 11:13 
39   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Piotr Barchański
Sat 11:14 
40   
Poland
Marcin Żentała
Poland
Jan Kopański
Sat 13:13 

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Marcin Redman
Sat 13:22 
42   
Poland
Piotr Sikorski
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Sat 12:22 
43   
Poland
Wiesław Brzozowski
Poland
Siębor Jarosław
Sat 12:22 
44   
Poland
Janusz Stryjak
Poland
Janusz Zimoch
Sat 12:23 

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
Dominik Łakota
Poland
Andrzej Starzycki
Sat 13:56 
46   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Ryszard Tarnawski
Sat 12:16 
47   
Roman Tajak
Poland
Krzysztof Kondziołka
Sat 13:51 
48   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Jan Kopański
Sat 14:43 

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Dominik Łakota
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Sat 14:38 
50   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Marcin Redman
Sat 15:02 
51   
Poland
Krzysztof Kondziołka
Poland
Janusz Zimoch
Sat 16:06 
52   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Siębor Jarosław
Sat 16:15 

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Sat 18:33 
54   
Poland
Piotr Sikorski
Poland
Marcin Redman
Sat 18:33 
55   
Poland
Wiesław Brzozowski
Poland
Janusz Zimoch
Sat 18:33 
56   
Poland
Janusz Stryjak
Poland
Siębor Jarosław
Sat 18:33 

Semi final

Race to 5
57   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Marcin Redman
Sat 19:59 
58   
Poland
Janusz Zimoch
Poland
Janusz Stryjak
Sat 19:51 

Final

Race to 5
59   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Janusz Zimoch
Sat 22:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment