Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 13, 2019

XXVI Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków w Pool-Bilardzie (Gry deblowe)

9-Ball

Add players

Please wait...
Entry deadline Dec 13, 2019, 3:00 PM (local time)
Starts Dec 13, 2019, 4:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne ELEKTRO
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
Zasady uczestnictwa: Mistrzostwa skierowane są do pracowników /emerytów branży energetycznej, uczestników Amatorskiej Mikołowskiej Ligi Bilardowej oraz zaproszonych gości.

Opłata startowa: 35,00 zł / os.

System gier: 2KO + 4 puchar, w tym również mecz o 3 miejsce
Odmiana: Dziewiątka
Dystans gier: min. do 5 wygranych
Nagrody: za miejsca 1-3: trofeum sportowe + voucher o wartości 100zł do sklepu bilardowego w Mysłowicach www.bilardsklep.pl
Konsumpcja: od godz. 18.00 – zimna płyta, napoje chłodzące
Strój: dowolny

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Zimoch-Brzozowski
Walk Over
 
2   
Poland
Jeziorski-Halski
Poland
Stryjak-Siębor
Fri 17:54 
3   
Poland
Redman-Dzikołowski
Poland
Kopański-Tajak
Fri 17:40 
4   
Poland
Piech-Łakota
Poland
Kopiec-Kaczmarczyk
Fri 17:19 
5   
Poland
Starzycki-Stachoń
Walk Over
 
6   
Poland
Wisełka-Barchański
Poland
Tarnawski-Skarżyński
Fri 17:55 
7   
Poland
Sikorski-Głowala
Poland
Kondziołka-Załoga
Fri 18:10 
8   
Walk Over
Poland
Kalinowski-Lorens
 

Winner round 1

Race to 5
9   
Poland
Zimoch-Brzozowski
Poland
Jeziorski-Halski
Fri 18:20 
10   
Poland
Redman-Dzikołowski
Poland
Piech-Łakota
Fri 18:20 
11   
Poland
Starzycki-Stachoń
Poland
Wisełka-Barchański
Fri 18:20 
12   
Poland
Sikorski-Głowala
Poland
Kalinowski-Lorens
Fri 18:20 

Loser round 1

Race to 5
13   
Walk Over
Poland
Stryjak-Siębor
 
14   
Poland
Kopański-Tajak
Poland
Kopiec-Kaczmarczyk
Fri 18:20 
15   
Walk Over
Poland
Tarnawski-Skarżyński
 
16   
Poland
Kondziołka-Załoga
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 0
17   
Poland
Stryjak-Siębor
Poland
Kalinowski-Lorens
Fri 19:44 
18   
Poland
Kopiec-Kaczmarczyk
Poland
Wisełka-Barchański
Fri 19:44 
19   
Poland
Tarnawski-Skarżyński
Poland
Piech-Łakota
Fri 18:55 
20   
Poland
Kondziołka-Załoga
Poland
Jeziorski-Halski
Fri 19:32 

Winners qualification

Race to 0
21   
Poland
Zimoch-Brzozowski
Poland
Redman-Dzikołowski
Fri 19:44 
22   
Poland
Starzycki-Stachoń
Poland
Sikorski-Głowala
Fri 19:44 

Loser round 3

Race to 5
23   
Poland
Stryjak-Siębor
Poland
Wisełka-Barchański
Fri 20:57 
24   
Poland
Piech-Łakota
Poland
Jeziorski-Halski
Fri 20:50 

Losers qualification

Race to 5
25   
Poland
Stryjak-Siębor
Poland
Zimoch-Brzozowski
Fri 22:22 
26   
Poland
Jeziorski-Halski
Poland
Sikorski-Głowala
Fri 22:01 

Semi final

Race to 5
27   
Poland
Redman-Dzikołowski
Poland
Jeziorski-Halski
Fri 23:55 
28   
Poland
Starzycki-Stachoń
Poland
Zimoch-Brzozowski
Fri 23:55 

Final

Race to 5
29   
Poland
Redman-Dzikołowski
Poland
Zimoch-Brzozowski
Sat 00:56 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment