Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 16, 2022

War of the Titans - 2022 round 12

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Daniel Todorov
3 (3/0) 29 (21/8)
72%
550
2 KalinATORA Stefanov
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
480
3 Georgi Petrov
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
420
3 Aleksandyr Georgiev
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
420
5 Deyan Simeonov
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
370
5 Nikola Kolev
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
370
5 Stanislav MILEV
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
370
5 Antonio Nikolov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
370
9 Kristiyan Petrov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Дилиян Тиклев
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
Starts May 16, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (12 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings War of the Titans - 2022
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Stanislav MILEV (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
1. Турнирни дати
2. Кой може да участва
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф

1️⃣ Турнирни дати

17.01 – 9 топка
31.01 - 10 топка
14.02 – 8 топка
21.02 – 9 топка

7.03 – 10 топка
14.03 – 8 топка
28.03 – 9 топка
4.04 – 10 топка
18.04 – 8 топка
25.04 –9топка
9.05 – 10 топка
16.05 – 8 топка
30.05 – 9 топка

6.06 квалификация
20.06 финал

В ранглистата се включват 10-те най-добри класирания на всеки състезател
За да се участва в квалификацията са необходими минимум 8 участия в турнирите.

2️⃣ Кой може да участва?

В турнира ще участват доказани български състезатели на най-високо ниво (ранг А).
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.

Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра. Ще има минимален хендикап за по- ниските рангове.

3️⃣ Награди

Награди получават само финалистите в плейофа
🏆 1-ва награда
Победителят във финалния плейоф печели ваучер за 1000 лв. за Евротур от спортен клуб "Академията".
🏆 2- ра награда
Вторият състезател получава входна такса за Евротур
🏆 3- та нагарада
Третият във финалният плейоф получава безплатно участие във веригата War of the Titans
в следващият сезон

*Отделните кръгове нямат награден фонд

4️⃣ Основни правила за всеки кръг

Начало: 19:00 часа, датите са обявени по-горе в текста.
Директна Елиминация
Рейс: до 6 спечелени игри
Дрескод: свободно облекло

5️⃣ Картотека

Картотеката се заплаща еднократно преди началото на сезона – 5 лв. Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.

6️⃣ Такси за участие

Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани - 12 лв.; некартотекирани – 15 лв.

7️⃣ Ранглиста, квалификации и плейоф

Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.

⚠️ В квалификациите могат да играят състезатели, които са участвали на минимум 8 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
2   
Walk Over
Walk Over
 
3   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
5   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Дилиян Тиклев
 
7   
Walk Over
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
9   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Walk Over
 
11   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
13   
Bulgaria
Kristiyan Petrov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kolev
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 19:02  Table 3
19   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Mon 19:02  Table 2
20   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
21   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
22   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Deyan Simeonov
Mon 19:01  Table 1
23   
Bulgaria
Kristiyan Petrov
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 19:02  Table 4
24   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 19:55  Table 3
26   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Antonio Nikolov
Mon 20:55 
27   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Deyan Simeonov
Mon 19:57  Table 1
28   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 20:57 

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 21:53 
30   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 21:53 

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Daniel Todorov
Tue 20:04 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants