Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 29, 2023

Walburg huistoernooi 9B

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Hsu-jong Sun
SPC Capelle
5 (5/0) 27 (20/7)
74%
50
2 Netherlands Mario Martokarijo
5 (4/1) 29 (18/11)
62%
35
3 South Korea Pascal de Smit
4 (2/2) 22 (13/9)
59%
25
3 Sudan Hassan Osman
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
25
5 Netherlands Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
20
5 Netherlands Patrick Lie Kiauw
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
20
5 Netherlands George Labigar
4 (2/2) 21 (8/13)
38%
20
5 Netherlands Phil Mirontoneng
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
20
9 Finland Jori Hätinen
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
15
9 Poland Adam Kiernicki
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
15
9 Netherlands Yiu-Fai Cheung
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Vietnam Antonie Nguyen
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
15
13 Netherlands Erik Jan Horst
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Netherlands Sven Disselkoen
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Hong Kong Ley Yeung Cheung
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
15
Starts Nov 29, 2023, 8:00 PM (local time)
Entry deadline Nov 29, 2023, 7:55 PM (local time)
Organizer Poolcentrum Walburg
Contact Oi Chung "OC" Chan (occ85@hotmail.com, +31 0611200074)
Format Double to Single elimination (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
Het huistoernooi van poolcentrum Walburg in Zwijndrecht!

Opzet toernooi:
Spelsoort 9-ball
Racken met magic racks (in overleg tussen spelers, self rackt of tegenstander rackt)
Inschrijfgeld: €10,-

Volledige inschrijfgeld wordt uitgereikt als prijsgeld!

Toernooischema wordt bepaald n.a.v. inschrijvingen door wedstrijdleiding!
Aanmelden kan via de toernooi pagina en bij barpersoneel!

Aanvang vanaf 19:00. Deelnemers dienen zich te melden bij wedstrijdleiding voor 20:00.
Start toernooi: 20:00

Parkeren is gratis bij het winkelcentrum Walburg!
Diverse bushaltes stoppen vlakbij het poolcentrum & winkelcentrum Walburg

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
2   
Finland
Jori Hätinen
South Korea
Pascal de Smit
Wed 20:05  Table 1
3   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Antonie Nguyen
Wed 20:16  Table 8
4   
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Wed 20:06  Table 2
5   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 20:06  Table 3
6   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
George Labigar
Wed 20:16  Table 9
7   
Netherlands
Sven Disselkoen
Poland
Adam Kiernicki
Wed 20:06  Table 4
8   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Patrick Berkenpas
Wed 20:06  Table 6

Winners qualification

Race to 4
9   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Finland
Jori Hätinen
Wed 20:44  Table 1
10   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Wed 20:49  Table 2
11   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sudan
Hassan Osman
Wed 21:03  Table 3
12   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Hsu-jong Sun
Wed 20:49  Table 4

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
South Korea
Pascal de Smit
 
14   
Vietnam
Antonie Nguyen
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Wed 20:52  Table 6
15   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
George Labigar
Wed 20:59  Table 9
16   
Netherlands
Sven Disselkoen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Wed 20:51  Table 8

Losers qualification

Race to 4
17   
South Korea
Pascal de Smit
Poland
Adam Kiernicki
Wed 21:37  Table 1
18   
Vietnam
Antonie Nguyen
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 21:42  Table 3
19   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Wed 21:45  Table 4
20   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Finland
Jori Hätinen
Wed 21:37  Table 2

Quarter final

Race to 4
21   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
South Korea
Pascal de Smit
Wed 22:18  Table 3
22   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 22:18  Table 2
23   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
George Labigar
Wed 22:20  Table 3
24   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Patrick Berkenpas
Wed 22:18  Table 1

Semi final

Race to 4
25   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Mario Martokarijo
Wed 23:04  Table 3
26   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Hsu-jong Sun
Wed 22:44  Table 1

Final

Race to 4
27   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Hsu-jong Sun
Wed 23:42  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants