Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 22, 2023

Walburg huistoernooi 9B

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sudan Hassan Osman
5 (5/0) 28 (20/8)
71%
50
2 Vietnam Hoa Nguyen
5 (4/1) 28 (18/10)
64%
35
3 South Korea Pascal de Smit
7 (5/2) 39 (23/16)
59%
25
3 Netherlands Sekandar Atmar
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
25
5 Finland Jori Hätinen
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
20
5 Netherlands Patrick Lie Kiauw
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
20
5 Netherlands Geordie Sahilatua
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
20
5 Suriname Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
20
9 Netherlands Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
15
Show more
9 Poland Adam Kiernicki
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
15
9 Netherlands Mario Martokarijo
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
15
9 Netherlands Yiu-Fai Cheung
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 China Oi Chung "OC" Chan
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
15
13 China Feng Chen
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Croatia Mario Pušić
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
15
13 Netherlands Maiwand Hafiz
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
17 Hong Kong Hugo Leung
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Vietnam Antonie Nguyen
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
10
Starts Nov 22, 2023, 8:00 PM (local time)
Entry deadline Nov 22, 2023, 7:55 PM (local time)
Organizer Poolcentrum Walburg
Contact Oi Chung "OC" Chan (occ85@hotmail.com, +31 0611200074)
Format Double to Single elimination (18 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Het huistoernooi van poolcentrum Walburg in Zwijndrecht!

Opzet toernooi:
Spelsoort 9-ball
Racken met magic racks (in overleg tussen spelers, self rackt of tegenstander rackt)
Inschrijfgeld: €10,-

Volledige inschrijfgeld wordt uitgereikt als prijsgeld!

Toernooischema wordt bepaald n.a.v. inschrijvingen door wedstrijdleiding!
Aanmelden kan via de toernooi pagina en bij barpersoneel!

Aanvang vanaf 19:00. Deelnemers dienen zich te melden bij wedstrijdleiding voor 20:00.
Start toernooi: 20:00

Parkeren is gratis bij het winkelcentrum Walburg!
Diverse bushaltes stoppen vlakbij het poolcentrum & winkelcentrum Walburg

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Walk Over
 
2   
South Korea
Pascal de Smit
Vietnam
Antonie Nguyen
Wed 20:08  Table 1
3   
Suriname
Shamier Balaydin
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Maiwand Hafiz
 
5   
China
Oi Chung "OC" Chan
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
7   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Walk Over
 
8   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
9   
Vietnam
Hoa Nguyen
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Sekandar Atmar
 
11   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
12   
Walk Over
China
Feng Chen
 
13   
Croatia
Mario Pušić
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 
15   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Hong Kong
Hugo Leung
Wed 20:08  Table 2
16   
Walk Over
Finland
Jori Hätinen
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
South Korea
Pascal de Smit
Wed 20:57  Table 7
18   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Maiwand Hafiz
Wed 20:08  Table 3
19   
China
Oi Chung "OC" Chan
Netherlands
Mario Martokarijo
Wed 20:08  Table 4
20   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sudan
Hassan Osman
Wed 20:20  Table 7
21   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Sekandar Atmar
Wed 20:08  Table 5
22   
Poland
Adam Kiernicki
China
Feng Chen
Wed 20:39  Table 5
23   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Wed 20:08  Table 6
24   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Finland
Jori Hätinen
Wed 20:56  Table 1

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Vietnam
Antonie Nguyen
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Hong Kong
Hugo Leung
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Vietnam
Antonie Nguyen
Finland
Jori Hätinen
Wed 21:33  Table 1
34   
Walk Over
Croatia
Mario Pušić
 
35   
Walk Over
China
Feng Chen
 
36   
Walk Over
Netherlands
Sekandar Atmar
 
37   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
38   
Walk Over
China
Oi Chung "OC" Chan
 
39   
Walk Over
Netherlands
Maiwand Hafiz
 
40   
Hong Kong
Hugo Leung
South Korea
Pascal de Smit
Wed 21:29  Table 7

Winners qualification

Race to 4
41   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Suriname
Shamier Balaydin
Wed 21:29  Table 6
42   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Wed 21:08  Table 3
43   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Wed 21:18  Table 5
44   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
R1
Netherlands
Geordie Sahilatua
R1
Wed 21:49  Table 2

Loser round 3

Race to 4
45   
Finland
Jori Hätinen
Croatia
Mario Pušić
Wed 22:07  Table 1
46   
China
Feng Chen
Netherlands
Sekandar Atmar
Wed 21:18  Table 4
47   
Netherlands
Patrick Berkenpas
China
Oi Chung "OC" Chan
Wed 21:08  Table 2
48   
Netherlands
Maiwand Hafiz
South Korea
Pascal de Smit
Wed 22:18  Table 7

Losers qualification

Race to 4
49   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Mario Martokarijo
Wed 22:30  Table 1
50   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Wed 22:12  Table 3
51   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Geordie Sahilatua
Wed 22:15  Table 5
52   
South Korea
Pascal de Smit
Poland
Adam Kiernicki
Wed 22:44  Table 7

Quarter final

Race to 4
53   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Sekandar Atmar
Wed 23:08  Table 3
54   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Geordie Sahilatua
Wed 23:08  Table 7
55   
Vietnam
Hoa Nguyen
Finland
Jori Hätinen
Wed 23:15  Table 1
56   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
South Korea
Pascal de Smit
Wed 23:08  Table 5

Semi final

Race to 4
57   
Netherlands
Sekandar Atmar
Sudan
Hassan Osman
Wed 23:55  Table 3
58   
Vietnam
Hoa Nguyen
South Korea
Pascal de Smit
Wed 23:48  Table 1

Final

Race to 4
59   
Sudan
Hassan Osman
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 00:30  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants