Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 3, 2018

Vych.Bil Pohar MY 9 - BiliArt Moldava n/B

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zoltán Lukács
9 (9/0) 51 (39/12)
76%
550
2 Zdenko Zizi Zavadinka
9 (7/2) 52 (32/20)
62%
480
3 Filip Malaník
Vestby BK
8 (6/2) 42 (28/14)
67%
420
3 Péter Ujfalusi
8 (6/2) 43 (31/12)
72%
420
5 Balázs Sinka
7 (4/3) 34 (18/16)
53%
370
5 Andrea Gencová
7 (3/4) 39 (20/19)
51%
370
5 Štefan Hudák
7 (4/3) 42 (19/23)
45%
370
5 Attila Halasz
7 (3/4) 44 (21/23)
48%
370
9 Janči Palenčár
6 (2/4) 31 (12/19)
39%
330
9 Adorjan Roka Robert
6 (2/4) 31 (12/19)
39%
330
11 Ladislav Vojs
6 (1/5) 26 (6/20)
23%
330
11 Marek Jakubik
6 (2/4) 32 (13/19)
41%
330
13 Monika Palencarova
6 (0/6) 34 (10/24)
29%
330
13 Imre Kulcsár
6 (0/6) 27 (3/24)
11%
330
Starts Nov 3, 2018, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar MY 2018
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
Turnaj č.9 - hra č.10, 3.11.2018 začiatok 9:30 h, štartovné 7 €
Všeobecné :
Východoslovenský biliardový pohár (VBP) sa odohrá ako 9 samostatných turnajov počas roka 2018. Turnaje sa budú odohrávať v biliardových kluboch BK PKO Prešov, BK 14 LUCAS ART Kľušov a BiliArt Club Moldava n.Bodvou. V každom klube sa odohrá hra č.8 , 9 a 10. Vyhodnotenie prebehne v BK PKO Prešov. Turnaje VBP sú otvorené a riadia sa platnými pravidlami SBiZ.

Štartovné a registrácia :
Štartovné do každého turnaja bude 7 € za hráča (1 € z každého turnaja za hráča sa odloží na trofeje pre celkových víťazov). Hráč získa body v turnaji až odohraním najmenej 1.zápasu do konca.
Registrácia hráčov do turnaja bude možná minimálne 7 dní vopred prostredníctvom www.cuescore.com, alebo telefonicky. Registračný formulár a tel.kontakt bude zverejnený na FB www.facebook.com/VBPMY/ a biliardových klubov.

Herný systém turnaja :
Organizátor turnaja vyžrebuje poradie hráčov ( dvojité KO , alebo skupiny ). Organizátor určí, na koľko víťazných hier sa bude daný turnaj VBP hrať (najmenší počet víťazných hier v pavúku musí byť 4).
Organizátor si vyhradzuje právo zvoliť systém turnaja.
Nastúpenie hráča na zápas je 5 minút, ak hráč nenastúpi, zápas bude zapísaný ako keby ho prehral.
V prípade skupín postupuje do SINGLE KO 8 najlepších hráčov zo skupín,(1-8. 4-5, 3-6, 2-7 v prípade že sa hráči nestretli v skupine - vzostupne)
Zápis turnaja, poradie v turnaji a celkové poradie v pohári bude zaznamenané a zverejnené v športovom online systéme www.cuescore.com

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Péter Ujfalusi 6 5 0 1 22 7 15 0 0 0 0.759 5
2 Filip Malaník 6 5 0 1 20 7 13 0 0 0 0.741 5
3 Štefan Hudák 6 4 0 2 18 18 0 0 0 0 0.5 4
4 Attila Halasz 6 3 0 3 17 18 -1 0 0 0 0.486 3
5 Janči Palenčár 6 2 0 4 12 19 -7 0 0 0 0.387 2
6 Marek Jakubik 6 2 0 4 13 19 -6 0 0 0 0.406 2
7 Monika Palencarova 6 0 0 6 10 24 -14 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 6 6 0 0 24 4 20 0 0 0 0.857 6
2 Zdenko Zizi Zavadinka 6 5 0 1 21 10 11 0 0 0 0.677 5
3 Balázs Sinka 6 4 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 4
4 Andrea Gencová 6 3 0 3 20 14 6 0 0 0 0.588 3
5 Adorjan Roka Robert 6 2 0 4 12 19 -7 0 0 0 0.387 2
6 Ladislav Vojs 6 1 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 1
7 Imre Kulcsár 6 0 0 6 3 24 -21 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 09:57  Table 1
2-A   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 09:57  Table 2
3-A   
Slovakia
Jan Palencar
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 09:57  Table 3
4-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Adorjan Roka Robert
Sat 10:32  Table 1
5-B   
Hungary
Imre Kulcsár
Hungary
Balázs Sinka
Sat 11:01  Table 3
6-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 11:10  Table 1

Round 2

Race to 4
7-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 11:10  Table 2
8-A   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 11:49  Table 3
9-A   
Slovakia
Monika Palencarova
Fiji
Filip Malaník
Sat 11:57  Table 2
10-B   
Adorjan Roka Robert
Hungary
Balázs Sinka
Sat 11:59  Table 1
11-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:24  Table 3
12-B   
Hungary
Imre Kulcsár
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:35  Table 2

Round 3

Race to 4
13-A   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 12:35  Table 1
14-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Fiji
Filip Malaník
Sat 13:13  Table 3
15-A   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Jan Palencar
Sat 13:21  Table 2
16-B   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 13:37  Table 1
17-B   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:38  Table 3
18-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:45  Table 2

Round 4

Race to 4
19-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Fiji
Filip Malaník
Sat 14:21  Table 2
20-A   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Jan Palencar
Sat 14:32  Table 1
21-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 14:32  Table 3
22-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 14:52  Table 2
23-B   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:17  Table 1
24-B   
Adorjan Roka Robert
Hungary
Imre Kulcsár
Sat 15:09  Table 3

Round 5

Race to 4
25-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Jan Palencar
Sat 15:37  Table 2
26-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 15:43  Table 1
27-A   
Slovakia
Attila Halàsz
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 16:09  Table 3
28-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:15  Table 2
29-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Hungary
Imre Kulcsár
Sat 16:48  Table 3
30-B   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 16:52  Table 1

Round 6

Race to 4
31-A   
Slovakia
Jan Palencar
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 16:52  Table 2
32-A   
Fiji
Filip Malaník
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 17:17  Table 3
33-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 17:24  Table 1
34-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Hungary
Imre Kulcsár
Sat 17:44  Table 2
35-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 17:37  Table 3
36-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Adorjan Roka Robert
Sat 18:13  Table 2

Round 7

Race to 4
37-A   
Slovakia
Monika Palencarova
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 18:20  Table 1
38-A   
Slovakia
Jan Palencar
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 18:20  Table 3
39-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 18:43  Table 1
40-B   
Hungary
Imre Kulcsár
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 18:59  Table 2
41-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Adorjan Roka Robert
Sat 19:01  Table 3
42-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Hungary
Balázs Sinka
Sat 19:28  Table 2

Quarter final

Race to 5
43   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 20:20  Table 3
44   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 20:20  Table 2
45   
Fiji
Filip Malaník
Hungary
Balázs Sinka
Sat 20:20  Table 1
46   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 20:54  Table 3

Semi final

Race to 5
47   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 21:10  Table 2
48   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 22:03  Table 2

Final

Race to 5
49   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 23:04  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants