Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 6, 2018

Vych.Bil Pohar MY 8 - BK PKO Prešov

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zoltán Lukács
8 (8/0) 60 (40/20)
67%
550
2 Peter Baran
9 (6/3) 63 (37/26)
59%
480
3 Johny Kovalčik
8 (6/2) 58 (35/23)
60%
420
3 Filip Malaník
Vestby BK
8 (6/2) 57 (38/19)
67%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 42 (24/18)
57%
370
5 Vladimír Tomečko
6 (3/3) 42 (21/21)
50%
370
5 Fero Malanik
7 (3/4) 50 (24/26)
48%
370
5 Milan Dombi
6 (2/4) 37 (13/24)
35%
370
9 Ladislav Vojs
5 (1/4) 36 (14/22)
39%
330
9 Štefan Hudák
6 (2/4) 43 (19/24)
44%
330
11 Ivan Vook
5 (0/5) 35 (10/25)
29%
330
11 Marek Jakubik
6 (1/5) 41 (16/25)
39%
330
13 Andrea Gencová
6 (1/5) 40 (11/29)
28%
330
Starts Oct 6, 2018, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar MY 2018
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464)
More info
Turnaj č.8 - hra č.10, 6.10.2018 začiatok 9:30 h, štartovné 7 €
Všeobecné :
Východoslovenský biliardový pohár (VBP) sa odohrá ako 9 samostatných turnajov počas roka 2018. Turnaje sa budú odohrávať v biliardových kluboch BK PKO Prešov, BK 14 LUCAS ART Kľušov a BiliArt Club Moldava n.Bodvou. V každom klube sa odohrá hra č.8 , 9 a 10. Záverečný turnaj sa odohrá v decembri v BK PKO Prešov, po ktorom prebehne vyhodnotenie. Turnaje VBP sú otvorené a riadia sa platnými pravidlami SBiZ.

Štartovné a registrácia :
Štartovné do každého turnaja bude 7 € za hráča (1 € z každého turnaja za hráča sa odloží na trofeje pre celkových víťazov). Hráč získa body v turnaji až odohraním najmenej 1.zápasu do konca.
Registrácia hráčov do turnaja bude možná minimálne 7 dní vopred prostredníctvom www.cuescore.com, alebo telefonicky. Registračný formulár a tel.kontakt bude zverejnený na FB www.facebook.com/VBPMY/ a biliardových klubov.

Herný systém turnaja :
Organizátor turnaja vyžrebuje poradie hráčov ( dvojité KO , alebo skupiny ). Organizátor určí, na koľko víťazných hier sa bude daný turnaj VBP hrať (najmenší počet víťazných hier v pavúku musí byť 4).
Organizátor si vyhradzuje právo zvoliť systém turnaja.
Nastúpenie hráča na zápas je 5 minút, ak hráč nenastúpi, zápas bude zapísaný ako keby ho prehral.
V prípade skupín postupuje do SINGLE KO 8 najlepších hráčov zo skupín,(1-8. 4-5, 3-6, 2-7 v prípade že sa hráči nestretli v skupine - vzostupne)
Zápis turnaja, poradie v turnaji a celkové poradie v pohári bude zaznamenané a zverejnené v športovom online systéme www.cuescore.com

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 6 5 0 1 27 18 9 0 0 0 0.6 5
2 Filip Malaník 6 5 0 1 29 14 15 0 0 0 0.674 5
3 Peter Baran 6 4 0 2 23 15 8 0 0 0 0.605 4
4 Fero Malanik 6 3 0 3 21 21 0 0 0 0 0.5 3
5 Štefan Hudák 6 2 0 4 19 24 -5 0 0 0 0.442 2
6 Marek Jakubik 6 1 0 5 16 25 -9 0 0 0 0.39 1
7 Andrea Gencová 6 1 0 5 11 29 -18 0 0 0 0.275 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 5 5 0 0 25 9 16 0 0 0 0.735 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 21 13 8 0 0 0 0.618 4
3 Vladimír Tomečko 5 3 0 2 21 16 5 0 0 0 0.568 3
4 Milan Dombi 5 2 0 3 13 19 -6 0 0 0 0.406 2
5 Ladislav Vojs 5 1 0 4 14 22 -8 0 0 0 0.389 1
6 Ivan Vook 5 0 0 5 10 25 -15 0 0 0 0.286 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 09:56  Table 1
2-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Fero Malanik
Sat 09:56  Table 2
3-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Peter Baran
Sat 09:56  Table 3
4-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Milan Dombi
Sat 10:50  Table 2
5-B   
Slovakia
Ivan Vook
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 10:51  Table 1
6-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 10:56  Table 3

Round 2

Race to 5
7-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Fero Malanik
Sat 11:28  Table 3
8-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Peter Baran
Sat 11:50  Table 2
9-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:08  Table 1
10-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:15  Table 2
11-B   
Slovakia
Milan Dombi
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 12:17  Table 3
12-B   
Slovakia
Ivan Vook
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 12:50  Table 1

Round 3

Race to 5
13-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Peter Baran
Sat 12:54  Table 3
14-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 13:02  Table 2
15-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 13:38  Table 3
16-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:46  Table 2
17-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 13:46  Table 1
18-B   
Slovakia
Milan Dombi
Slovakia
Ivan Vook
Sat 14:17  Table 3

Round 4

Race to 5
19-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 14:36  Table 1
20-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:59  Table 2
21-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 15:05  Table 1
22-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 15:53  Table 2
23-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ivan Vook
Sat 15:35  Table 3
24-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Milan Dombi
Sat 15:59  Table 1

Round 5

Race to 5
25-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 16:13  Table 3
26-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 16:33  Table 2
27-A   
Slovakia
Fero Malanik
Fiji
Filip Malaník
Sat 16:49  Table 1
28-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Ivan Vook
Sat 16:53  Table 3
29-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Milan Dombi
Sat 17:11  Table 2
30-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 17:16  Table 1

Round 6

Race to 5
31-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 17:35  Table 2
32-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Fiji
Filip Malaník
Sat 17:53  Table 3
33-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 18:09  Table 1

Round 7

Race to 5
34-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Fiji
Filip Malaník
Sat 18:24  Table 2
35-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 18:38  Table 1
36-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Fero Malanik
Sat 18:25  Table 3

Quarter final

Race to 5
37   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Milan Dombi
Sat 19:24 
38   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 19:24  Table 1
39   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 19:25  Table 2
40   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 19:25  Table 3

Semi final

Race to 5
41   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:24  Table 1
42   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 20:30  Table 2

Final

Race to 5
43   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 21:30  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants