Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 26, 2018

Vych.Bil Pohar MY 5 - BK PKO Prešov

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka
8 (7/1) 45 (32/13)
71%
550
2 Juraj Hudo
8 (6/2) 54 (31/23)
57%
480
3 Štefan Hudák
7 (4/3) 41 (21/20)
51%
420
3 Robert Vanya
7 (6/1) 39 (28/11)
72%
420
5 Ladislav Vojs
6 (3/3) 36 (18/18)
50%
370
5 Johny Kovalčik
6 (4/2) 39 (22/17)
56%
370
5 Filip Malaník
Vestby BK
5 (3/2) 28 (13/15)
46%
370
5 Pavol Šoltis
5 (4/1) 26 (18/8)
69%
370
9 Ján Furjész
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
330
Show more
10 Zoltán Lukács
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
330
10 Peter Baran
5 (3/2) 29 (18/11)
62%
330
10 Vladimír Tomečko
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
330
13 Ivan Vook
5 (1/4) 29 (10/19)
34%
330
13 Miloš Benďo Bendík
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
330
13 František Sýkora
5 (1/4) 25 (7/18)
28%
330
16 Andrea Gencová
5 (0/5) 27 (7/20)
26%
330
16 Lenka Dluhošová
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
330
Starts May 26, 2018, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar MY 2018
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464)
More info
Turnaj č.5 - hra č.9, 26.5.2018 začiatok 9:30 h, štartovné 7 €
Všeobecné :
Východoslovenský biliardový pohár (VBP) sa odohrá ako 9 samostatných turnajov počas roka 2018. Turnaje sa budú odohrávať v biliardových kluboch BK PKO Prešov, BK 14 LUCAS ART Kľušov a BiliArt Club Moldava n.Bodvou. V každom klube sa odohrá hra č.8 , 9 a 10. Záverečný turnaj sa odohrá v decembri v BK PKO Prešov, po ktorom prebehne vyhodnotenie. Turnaje VBP sú otvorené a riadia sa platnými pravidlami SBiZ.

Štartovné a registrácia :
Štartovné do každého turnaja bude 7 € za hráča (1 € z každého turnaja za hráča sa odloží na trofeje pre celkových víťazov). Hráč získa body v turnaji až odohraním najmenej 1.zápasu do konca.
Registrácia hráčov do turnaja bude možná minimálne 7 dní vopred prostredníctvom www.cuescore.com, alebo telefonicky. Registračný formulár a tel.kontakt bude zverejnený na FB www.facebook.com/VBPMY/ a biliardových klubov.

Herný systém turnaja :
Organizátor turnaja vyžrebuje poradie hráčov ( dvojité KO , alebo skupiny ). Organizátor určí, na koľko víťazných hier sa bude daný turnaj VBP hrať (najmenší počet víťazných hier v pavúku musí byť 4).
Organizátor si vyhradzuje právo zvoliť systém turnaja.
V prípade skupín postupuje do SINGLE KO 8 najlepších hráčov zo skupín,(1-8. 4-5, 3-6, 2-7 v prípade že sa hráči nestretli v skupine - vzostupne)
Zápis turnaja, poradie v turnaji a celkové poradie v pohári bude zaznamenané a zverejnené v športovom online systéme www.cuescore.com

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pavol Šoltis 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Filip Malaník 4 3 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 3
3 Ján Furjész 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Vladimír Tomečko 4 1 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
5 Miloš Benďo Bendík 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Vanya 5 5 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 17 8 9 0 0 0 0.68 4
3 Štefan Hudák 5 3 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 3
4 Zoltán Lukács 5 2 0 3 13 14 -1 0 0 0 0.481 2
5 Ivan Vook 5 1 0 4 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
6 Andrea Gencová 5 0 0 5 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 5 4 0 1 18 12 6 0 0 0 0.6 4
2 Juraj Hudo 5 4 0 1 19 11 8 0 0 0 0.633 4
3 Ladislav Vojs 5 3 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 3
4 Peter Baran 5 3 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 3
5 František Sýkora 5 1 0 4 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
6 Lenka Dluhošová 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Pavol Šoltis
Fiji
Filip Malaník
  Table 2
2-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Miloš Bendík
Sat 10:04  Table 1
3-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:05  Table 2
4-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Robert Vanya
Sat 10:05  Table 3
5-B   
Slovakia
Ivan Vook
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:44  Table 3
6-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Peter Baran
Sat 10:49  Table 1
7-C   
Slovakia
František Sýkora
Lenka Dluhošová
Sat 10:58  Table 2
8-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Juraj Hudo
Sat 11:14  Table 3

Round 2

Race to 4
9-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Miloš Bendík
Sat 11:33  Table 1
10-A   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 12:26  Table 2
11-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Robert Vanya
Sat 11:44  Table 2
12-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 12:10  Table 3
13-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ivan Vook
Sat 12:15  Table 1
14-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Lenka Dluhošová
Sat 12:33  Table 3
15-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Juraj Hudo
Sat 13:03  Table 1
16-C   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 13:07  Table 3

Round 3

Race to 4
17-A   
Slovakia
Miloš Bendík
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 13:27  Table 2
18-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 13:41  Table 3
19-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 13:54  Table 1
20-B   
Slovakia
Robert Vanya
Slovakia
Ivan Vook
Sat 13:58  Table 2
21-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 14:13  Table 3
22-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Juraj Hudo
Sat 14:22  Table 1
23-C   
Lenka Dluhošová
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 14:48  Table 3
24-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
František Sýkora
Sat 14:52  Table 2

Round 4

Race to 4
25-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 15:17  Table 1
26-A   
Slovakia
Miloš Bendík
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 15:21  Table 2
27-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Ivan Vook
Sat 15:22  Table 3
28-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:45  Table 1
29-B   
Slovakia
Robert Vanya
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 15:54  Table 2
30-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 16:15  Table 3
31-C   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
František Sýkora
Sat 16:18  Table 1
32-C   
Lenka Dluhošová
Slovakia
Peter Baran
Sat 16:41  Table 2

Round 5

Race to 4
33-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 16:54  Table 1
34-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Fiji
Filip Malaník
Sat 16:56  Table 3
35-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:35 
36-B   
Slovakia
Ivan Vook
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 17:15  Table 2
37-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Robert Vanya
Sat 17:18  Table 3
38-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
František Sýkora
Sat 17:18  Table 1
39-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Baran
Sat 17:51  Table 3
40-C   
Slovakia
Juraj Hudo
Lenka Dluhošová
Sat 18:11  Table 1

Quarter final

Race to 5
41   
Slovakia
Robert Vanya
Fiji
Filip Malaník
Sat 18:27  Table 1
42   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Juraj Hudo
Sat 18:28  Table 2
43   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 18:27  Table 3
44   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 18:56  Table 3

Semi final

Race to 5
45   
Slovakia
Robert Vanya
Slovakia
Juraj Hudo
Sat 20:07  Table 2
46   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 19:37  Table 3

Final

Race to 5
47   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 21:11  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants