Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 4, 2020

VIII TURNIEJ DARTA 501 DOUBLE OUT, GP TRÓJKĄTA

Add players

Please wait...
Starts Jul 4, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Handicap No handicap
Organizer KLUB BILARDOWY TRÓJKĄT
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 17:10 
2   
Poland
Mateusz Nosek
Walk Over
 
3   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Łukasz Malec
Sat 17:21 
4   
Poland
Damian Bożek
Poland
Mariusz Moroń
Sat 17:10 
5   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 17:10 
6   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 17:22 
7   
Walk Over
Poland
Jarek Szabat
 
8   
Poland
Grzegorz Janik
Poland
Artur Wilisowski
Sat 17:40 

Winner round 1

9   
Poland
Agnieszka Furman
Poland
Darek Jamrozek
Sat 17:53 
10   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Piotr Moroń
Sat 17:40 
11   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Łukasz Malec
Sat 17:44 
12   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Krzysztof Furman
Sat 17:56 
13   
Poland
Kamil Dziedzic
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 18:02 
14   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Marek Lenart
Sat 18:06 
15   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Jarek Szabat
Sat 18:11 
16   
Poland
Grzegorz Janik
Poland
Nikodem Hawaj
Sat 18:16 

Loser round 1

17   
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Poland
Nikodem Hawaj
Sat 18:46 
18   
Walk Over
Poland
Jarek Szabat
 
19   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 18:19 
20   
Poland
Damian Bożek
Poland
Kamil Dziedzic
Sat 18:20 
21   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Mariusz Moroń
Sat 18:28 
22   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Łukasz Malec
Sat 18:34 
23   
Walk Over
Poland
Mateusz Nosek
 
24   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Darek Jamrozek
Sat 18:46 

Loser round 2

25   
Poland
Nikodem Hawaj
Poland
Jarek Szabat
Sat 19:11 
26   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Damian Bożek
Sat 18:51 
27   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 19:10 
28   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Darek Jamrozek
Sat 19:19 

Winner round 2

29   
Poland
Agnieszka Furman
Poland
Piotr Moroń
Sat 19:33 
30   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Krzysztof Furman
Sat 19:33 
31   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Marek Lenart
Sat 19:46 
32   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Grzegorz Janik
Sat 19:47 

Loser round 3

33   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Krzesimir Żurawski
Sat 20:02 
34   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Agnieszka Furman
Sat 20:03 
35   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Grzegorz Janik
Sat 20:03 
36   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 20:07 

Loser round 4

37   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 20:16 
38   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 20:25 

Winner round 3

39   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Krzysztof Furman
Sat 20:17 
40   
Poland
Marek Lenart
Poland
Dariusz Furman
Sat 20:25 

Loser round 5

41   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Marek Lenart
Sat 20:48 
42   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Piotr Moroń
Sat 20:48 

Loser round 6

43   
Poland
Marek Lenart
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 21:04 

Winners qualification

44   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Dariusz Furman
Sat 21:07 

Losers qualification

45   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Dariusz Furman
Sat 21:07 

Final

46   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Dariusz Furman
Sat 21:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment