Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 15, 2020

VI TURNIEJ DARTA 501 DOUBLE OUT, V GP TRÓJKĄTA

Add players

Please wait...
Starts Feb 15, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Handicap No handicap
Organizer KLUB BILARDOWY TRÓJKĄT
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Sebastian Zięba
Sat 17:07 
2   
Poland
Marek Niedźwiecki
Walk Over
 
3   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Piotr Moroń
Sat 17:07 
4   
Poland
Damian Bożek
Poland
Zosia Kensy
Sat 17:08 
5   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Rafał Stopa
Sat 17:22 
6   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Artur Wilisowski
Sat 17:29 
7   
Walk Over
Poland
Darek Jamrozek
 
8   
Poland
Marcin Szteliga
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 17:33 

Winner round 1

9   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Sebastian Zięba
Sat 17:38 
10   
Poland
Marek Niedźwiecki
Poland
Łukasz Ziomek
Sat 17:53 
11   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Marek Hawrot
Sat 17:53 
12   
Poland
Zosia Kensy
Poland
Jarek Szabat
Sat 17:54 
13   
Poland
Nikodem Hawaj
Poland
Rafał Stopa
Sat 18:03 
14   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Kamil Marcinek
Sat 18:06 
15   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Darek Jamrozek
Sat 18:18 
16   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Marek Lenart
Sat 18:24 

Loser round 1

17   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Marek Lenart
Sat 18:36 
18   
Walk Over
Poland
Darek Jamrozek
 
19   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Kamil Marcinek
Sat 18:29 
20   
Poland
Damian Bożek
Poland
Rafał Stopa
Sat 18:32 
21   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Zosia Kensy
Sat 18:45 
22   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Krzesimir Żurawski
Sat 18:47 
23   
Walk Over
Poland
Łukasz Ziomek
 
24   
Poland
Marcin Szteliga
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 18:56 

Loser round 2

25   
Poland
Marek Lenart
Poland
Darek Jamrozek
Sat 19:15 
26   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Rafał Stopa
Sat 19:27 
27   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Krzesimir Żurawski
Sat 19:27 
28   
Poland
Łukasz Ziomek
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 19:27 

Winner round 2

29   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Marek Niedźwiecki
Sat 19:46 
30   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Jarek Szabat
Sat 19:46 
31   
Poland
Nikodem Hawaj
Poland
Artur Wilisowski
Sat 19:51 
32   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 19:54 

Loser round 3

33   
Poland
Marek Lenart
Poland
Jarek Szabat
Sat 20:08 
34   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Marek Niedźwiecki
Sat 20:08 
35   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Dariusz Furman
Sat 20:16 
36   
Poland
Łukasz Ziomek
Poland
Nikodem Hawaj
Sat 20:23 

Loser round 4

37   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Piotr Moroń
Sat 20:37 
38   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Nikodem Hawaj
Sat 20:41 

Winner round 3

39   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Marek Hawrot
Sat 20:24 
40   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 20:27 

Loser round 5

41   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Artur Wilisowski
Sat 21:12 
42   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Marek Hawrot
Sat 21:12 

Loser round 6

43   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Łukasz Malec
Sat 21:23 

Winners qualification

44   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 20:41 

Losers qualification

45   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Sebastian Zięba
Sat 21:38 

Final

46   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Sebastian Zięba
Sat 21:48 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment