Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 15, 2022

VI GRAND PRIX TRÓJKĄTA W DARTA, II ELIMINACJA

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#Name Points
1 Hieronim Furgał
96
2 Dariusz Furman
72
3 Damian Framęga
60
3 Tomasz Dul
60
5 Wiesław Prugar
48
5 Krzysztof Furman
48
5 Dariusz Szeląg
48
5 Stanisław Bezak
48
9 Szymon Zieliński
36
Show more
9 Janusz Baum
36
9 Dariusz Siara
36
9 Piotr Moroń
36
9 Tomasz Kościółek
36
9 Marek Lenart
36
9 Marek Hawrot
36
9 Mirosław Wrona
36
17 Piotrek Pelc
24
17 Marek Trela
24
17 David Chovanec
24
17 Łukasz Hałdaś
24
17 Łukasz Kwiecień
24
17 Patrik Hudák
24
17 Jolanta Dulęba
24
17 Tomasz Kozubal
24
17 Mateusz Porczak
24
17 Michał Osowski
24
17 Tomasz Hałda
24
17 Rafał Horoszko
24
17 Sebastian Zięba
24
17 Krystian Tanasiewicz
24
17 Wojtek Galbarczyk
24
17 Jarek Szabat
24
33 Rafał Sędłak
12
33 Tomasz Ryba
12
33 Kinga Kocur
12
33 Michał Sanecki
12
33 Sebastian Pęcak
12
33 Tomasz Głowik
12
33 Michał Bereś
12
33 Kristián Haniš
12
33 Michał Szypuła
12
33 Radek Kopeć
12
33 Tomasz Sadlik
12
33 Łukasz Malec
12
33 Marcin Ćwiok
12
33 Stanisław Sowa
12
33 Jacek Kiełbasa
12
33 Mateusz Argasiński
12
49 Bogdan Tofilski
12
49 Adam Pazdan
12
49 Stanisław Dulęba
12
49 Damian Bożek
12
49 Hubert Sokół
12
49 Sergiusz Gołąb
12
49 Miłosz Patronik
12
49 Jozef Samek
12
49 Jakub Szal
12
49 Tomasz Rzepka
12
49 Zbigniew Kurzawa
12
49 Krzysztof Klimaszewski
12
49 Krzesimir Żurawski
12
49 Agnieszka Furman
12
49 Robert Iwanicki
12
49 Mariusz Moroń
12
65 Łukasz Miłek
6
65 Maciej Sekuła
6
65 Daniel Gacek
6
65 Jakub Bysiewicz
6
65 Łukasz Ziomek
6
65 Dariusz Szakiel
6
65 Marcel Mroziak
6
Starts Jan 15, 2022, 2:00 PM (local time)
Format Round robin (71 Participants)
Handicap No handicap
Rankings VI GRAND PRIX TRÓJKĄTA W DARTA
Organizer KLUB BILARDOWY TRÓJKĄT
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stanisław Bezak 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Jolanta Dulęba 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
3 Radek Kopeć 4 2 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
4 Bogdan Tofilski 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Jakub Bysiewicz 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mirosław Wrona 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Tomasz Kozubal 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
3 Tomasz Sadlik 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Stanisław Dulęba 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hieronim Furgał 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Sebastian Zięba 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Kinga Kocur 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Agnieszka Furman 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Moroń 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Patrik Hudák 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Mateusz Argasiński 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
4 Hubert Sokół 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damian Framęga 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Michał Osowski 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
3 Stanisław Sowa 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Robert Iwanicki 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Dariusz Szakiel 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dariusz Siara 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
2 Rafał Horoszko 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Michał Bereś 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
4 Mariusz Moroń 3 1 0 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jarek Szabat 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Łukasz Kwiecień 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Kristián Haniš 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
4 Damian Bożek 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Szymon Zieliński 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Wiesław Prugar 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Marcin Ćwiok 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
4 Adam Pazdan 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Marcel Mroziak 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Lenart 4 3 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Wojtek Galbarczyk 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Tomasz Głowik 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Jozef Samek 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
5 Łukasz Miłek 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dariusz Szeląg 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Krystian Tanasiewicz 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Tomasz Ryba 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Miłosz Patronik 3 0 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Hawrot 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Mateusz Porczak 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Łukasz Malec 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Krzesimir Żurawski 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Dul 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
2 Piotrek Pelc 4 3 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 3
3 Michał Sanecki 4 2 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 2
4 Jakub Szal 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
5 Łukasz Ziomek 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dariusz Furman 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Marek Trela 4 3 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 3
3 Rafał Sędłak 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Sergiusz Gołąb 4 1 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
5 Daniel Gacek 4 0 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kościółek 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Tomasz Hałda 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Jacek Kiełbasa 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
4 Tomasz Rzepka 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Janusz Baum 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 David Chovanec 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Sebastian Pęcak 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Zbigniew Kurzawa 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Furman 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Łukasz Hałdaś 4 2 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Michał Szypuła 4 2 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 2
4 Krzysztof Klimaszewski 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Maciej Sekuła 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Poland
Stanisław Bezak
Poland
Bogdan Tofilski
Sat 17:44 
2-A   
Poland
Jolanta Dulęba
Poland
Jakub Bysiewicz
Sat 17:44 
3-B   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Mirosław Wrona
Sat 17:45 
4-B   
Poland
Tomasz Kozubal
Poland
Stanisław Dulęba
Sat 17:46 
5-C   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Sebastian Zięba
Sat 17:58 
6-C   
Poland
Kinga Kocur
Poland
Agnieszka Furman
Sat 17:58 
7-D   
Poland
Mateusz Argasiński
Poland
Patrik Hudák
Sat 18:44 
8-D   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Hubert Sokół
Sat 18:44 
9-E   
Poland
Damian Framęga
Poland
Robert Iwanicki
Sat 19:23 
10-E   
Poland
Dariusz Szakiel
Poland
Michał Osowski
Sat 19:04 
11-F   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Dariusz Siara
Sat 18:45 
12-F   
Poland
Michał Bereś
Poland
Rafał Horoszko
Sat 18:45 
13-G   
Poland
Damian Bożek
Poland
Kristián Haniš
Sat 18:32 
14-G   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Łukasz Kwiecień
Sat 18:32 
15-H   
Poland
Szymon Zieliński
Poland
Marcel Mroziak
Sat 19:19 
16-H   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Adam Pazdan
Sat 19:19 
17-I   
Poland
Marek Lenart
Poland
Jozef Samek
Sat 18:03 
18-I   
Poland
Łukasz Miłek
Poland
Wojtek Galbarczyk
Sat 18:03 
19-J   
Poland
Tomasz Ryba
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 18:01 
20-J   
Poland
Miłosz Patronik
Poland
Dariusz Szeląg
Sat 18:01 
21-K   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Mateusz Porczak
Sat 19:29 
22-K   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Łukasz Malec
Sat 19:29 
23-L   
Poland
Michał Sanecki
Poland
Tomasz Dul
Sat 18:59 
24-L   
Poland
Piotrek Pelc
Poland
Jakub Szal
Sat 18:58 
25-M   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Daniel Gacek
Sat 19:09 
26-M   
Poland
Marek Trela
Poland
Rafał Sędłak
Sat 19:09 
27-N   
Poland
Tomasz Kościółek
Poland
Tomasz Hałda
Sat 19:28 
28-N   
Poland
Tomasz Rzepka
Poland
Jacek Kiełbasa
Sat 19:28 
29-O   
Poland
Janusz Baum
Poland
David Chovanec
Sat 18:47 
30-O   
Poland
Zbigniew Kurzawa
Poland
Sebastian Pęcak
Sat 18:47 
31-P   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 19:14 
32-P   
Poland
Łukasz Hałdaś
Poland
Michał Szypuła
Sat 19:15 

Round 2

33-A   
Poland
Bogdan Tofilski
Poland
Jakub Bysiewicz
Sat 18:37 
34-A   
Poland
Stanisław Bezak
Poland
Radek Kopeć
Sat 18:37 
35-B   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Stanisław Dulęba
Sat 17:56 
36-B   
Poland
Mirosław Wrona
Poland
Tomasz Kozubal
Sat 17:56 
37-C   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Agnieszka Furman
Sat 17:58 
38-C   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Kinga Kocur
Sat 17:58 
39-D   
Poland
Mateusz Argasiński
Poland
Hubert Sokół
Sat 18:37 
40-D   
Poland
Patrik Hudák
Poland
Piotr Moroń
Sat 18:37 
41-E   
Poland
Robert Iwanicki
Poland
Michał Osowski
Sat 19:04 
42-E   
Poland
Damian Framęga
Poland
Stanisław Sowa
Sat 19:23 
43-F   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Rafał Horoszko
Sat 18:54 
44-F   
Poland
Dariusz Siara
Poland
Michał Bereś
Sat 18:55 
45-G   
Poland
Damian Bożek
Poland
Łukasz Kwiecień
Sat 18:38 
46-G   
Poland
Kristián Haniš
Poland
Jarek Szabat
Sat 18:38 
47-H   
Poland
Marcel Mroziak
Poland
Adam Pazdan
Sat 19:19 
48-H   
Poland
Szymon Zieliński
Poland
Wiesław Prugar
Sat 19:20 
49-I   
Poland
Jozef Samek
Poland
Wojtek Galbarczyk
Sat 19:43 
50-I   
Poland
Marek Lenart
Poland
Tomasz Głowik
Sat 19:42 
51-J   
Poland
Tomasz Ryba
Poland
Dariusz Szeląg
Sat 18:05 
52-J   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Miłosz Patronik
Sat 18:04 
53-K   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Łukasz Malec
Sat 19:29 
54-K   
Poland
Mateusz Porczak
Poland
Krzesimir Żurawski
Sat 19:30 
55-L   
Poland
Tomasz Dul
Poland
Jakub Szal
Sat 19:00 
56-L   
Poland
Michał Sanecki
Poland
Łukasz Ziomek
Sat 19:00 
57-M   
Poland
Daniel Gacek
Poland
Rafał Sędłak
 
58-M   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Sergiusz Gołąb
Sat 19:10 
59-N   
Poland
Tomasz Kościółek
Poland
Jacek Kiełbasa
Sat 19:27 
60-N   
Poland
Tomasz Hałda
Poland
Tomasz Rzepka
Sat 19:28 
61-O   
Poland
Janusz Baum
Poland
Sebastian Pęcak
Tue 18:48 
62-O   
Poland
David Chovanec
Poland
Zbigniew Kurzawa
Sat 18:48 
63-P   
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Poland
Michał Szypuła
 
64-P   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Maciej Sekuła
Sat 19:15 

Round 3

65-A   
Poland
Jakub Bysiewicz
Poland
Radek Kopeć
Sat 19:02 
66-A   
Poland
Bogdan Tofilski
Poland
Jolanta Dulęba
Sat 18:53 
67-B   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Tomasz Kozubal
Sat 17:56 
68-B   
Poland
Stanisław Dulęba
Poland
Mirosław Wrona
Sat 18:39 
69-C   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Kinga Kocur
Sat 17:59 
70-C   
Poland
Agnieszka Furman
Poland
Sebastian Zięba
Sat 17:59 
71-D   
Poland
Mateusz Argasiński
Poland
Piotr Moroń
Sat 18:40 
72-D   
Poland
Hubert Sokół
Poland
Patrik Hudák
Sat 18:40 
73-E   
Poland
Michał Osowski
Poland
Stanisław Sowa
 
74-E   
Poland
Robert Iwanicki
Poland
Dariusz Szakiel
 
75-F   
Poland
Mariusz Moroń
Poland
Michał Bereś
Sat 18:55 
76-F   
Poland
Rafał Horoszko
Poland
Dariusz Siara
Sat 18:56 
77-G   
Poland
Damian Bożek
Poland
Jarek Szabat
Sat 18:43 
78-G   
Poland
Łukasz Kwiecień
Poland
Kristián Haniš
Sat 18:43 
79-H   
Poland
Adam Pazdan
Poland
Wiesław Prugar
Sat 19:47 
80-H   
Poland
Marcel Mroziak
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 19:20 
81-I   
Poland
Wojtek Galbarczyk
Poland
Tomasz Głowik
Sat 19:48 
82-I   
Poland
Jozef Samek
Poland
Łukasz Miłek
Sat 19:49 
83-J   
Poland
Tomasz Ryba
Poland
Miłosz Patronik
 
84-J   
Poland
Dariusz Szeląg
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 19:39 
85-K   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Krzesimir Żurawski
Sat 19:30 
86-K   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Mateusz Porczak
Sat 19:30 
87-L   
Poland
Jakub Szal
Poland
Łukasz Ziomek
Sat 19:40 
88-L   
Poland
Tomasz Dul
Poland
Piotrek Pelc
Sat 19:11 
89-M   
Poland
Rafał Sędłak
Poland
Sergiusz Gołąb
Sat 19:48 
90-M   
Poland
Daniel Gacek
Poland
Marek Trela
Sat 19:49 
91-N   
Poland
Tomasz Kościółek
Poland
Tomasz Rzepka
Sat 19:26 
92-N   
Poland
Jacek Kiełbasa
Poland
Tomasz Hałda
 
93-O   
Poland
Janusz Baum
Poland
Zbigniew Kurzawa
Sat 18:48 
94-O   
Poland
Sebastian Pęcak
Poland
David Chovanec
Sat 18:48 
95-P   
Poland
Michał Szypuła
Poland
Maciej Sekuła
Sat 19:16 
96-P   
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Poland
Łukasz Hałdaś
Sat 19:17 

Round 4

97-A   
Poland
Radek Kopeć
Poland
Jolanta Dulęba
Sat 17:50 
98-A   
Poland
Jakub Bysiewicz
Poland
Stanisław Bezak
Sat 17:50 
99-E   
Poland
Stanisław Sowa
Poland
Dariusz Szakiel
Sat 19:05 
100-E   
Poland
Michał Osowski
Poland
Damian Framęga
 
101-H   
Poland
Wiesław Prugar
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 19:22 
102-H   
Poland
Adam Pazdan
Poland
Szymon Zieliński
Sat 19:22 
103-I   
Poland
Tomasz Głowik
Poland
Łukasz Miłek
Sat 18:06 
104-I   
Poland
Wojtek Galbarczyk
Poland
Marek Lenart
Sat 18:06 
105-L   
Poland
Łukasz Ziomek
Poland
Piotrek Pelc
Sat 19:01 
106-L   
Poland
Jakub Szal
Poland
Michał Sanecki
Sat 19:01 
107-M   
Poland
Sergiusz Gołąb
Poland
Marek Trela
 
108-M   
Poland
Rafał Sędłak
Poland
Dariusz Furman
Sat 19:12 
109-P   
Poland
Maciej Sekuła
Poland
Łukasz Hałdaś
Sat 19:17 
110-P   
Poland
Michał Szypuła
Poland
Krzysztof Furman
Sat 19:17 

Round 5

111-A   
Poland
Jolanta Dulęba
Poland
Stanisław Bezak
Sat 18:56 
112-A   
Poland
Radek Kopeć
Poland
Bogdan Tofilski
Sat 17:47 
113-E   
Poland
Dariusz Szakiel
Poland
Damian Framęga
Sat 19:06 
114-E   
Poland
Stanisław Sowa
Poland
Robert Iwanicki
Sat 19:07 
115-H   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Szymon Zieliński
Sat 19:45 
116-H   
Poland
Wiesław Prugar
Poland
Marcel Mroziak
Sat 19:21 
117-I   
Poland
Łukasz Miłek
Poland
Marek Lenart
Sat 19:31 
118-I   
Poland
Tomasz Głowik
Poland
Jozef Samek
Sat 19:38 
119-L   
Poland
Piotrek Pelc
Poland
Michał Sanecki
Sat 19:34 
120-L   
Poland
Łukasz Ziomek
Poland
Tomasz Dul
Sat 19:32 
121-M   
Poland
Marek Trela
Poland
Dariusz Furman
Sat 19:48 
122-M   
Poland
Sergiusz Gołąb
Poland
Daniel Gacek
Sat 19:37 
123-P   
Poland
Łukasz Hałdaś
Poland
Krzysztof Furman
Sat 19:24 
124-P   
Poland
Maciej Sekuła
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 19:18 

Last thirtytwo

125   
Poland
Stanisław Bezak
Poland
Tomasz Kozubal
Sat 19:55 
126   
Poland
Jolanta Dulęba
Poland
Mirosław Wrona
Sat 20:07 
127   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Patrik Hudák
Sat 19:55 
128   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Piotr Moroń
Sat 19:55 
129   
Poland
Damian Framęga
Poland
Rafał Horoszko
Sat 20:03 
130   
Poland
Michał Osowski
Poland
Dariusz Siara
Sat 20:05 
131   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Wiesław Prugar
Sat 20:05 
132   
Poland
Łukasz Kwiecień
Poland
Szymon Zieliński
Sat 20:05 
133   
Poland
Marek Lenart
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 20:13 
134   
Poland
Wojtek Galbarczyk
Poland
Dariusz Szeląg
Sat 20:22 
135   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Piotrek Pelc
Sat 20:22 
136   
Poland
Mateusz Porczak
Poland
Tomasz Dul
Sat 20:22 
137   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Tomasz Hałda
Sat 20:23 
138   
Poland
Marek Trela
Poland
Tomasz Kościółek
Sat 20:23 
139   
Poland
Janusz Baum
Poland
Łukasz Hałdaś
Sat 20:30 
140   
Poland
David Chovanec
Poland
Krzysztof Furman
Sat 20:30 

Last sixteen

141   
Poland
Stanisław Bezak
Poland
Mirosław Wrona
Sat 20:34 
142   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Piotr Moroń
Sat 20:39 
143   
Poland
Damian Framęga
Poland
Dariusz Siara
Sat 20:45 
144   
Poland
Wiesław Prugar
Poland
Szymon Zieliński
Sat 20:49 
145   
Poland
Marek Lenart
Poland
Dariusz Szeląg
Sat 20:51 
146   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Tomasz Dul
Sat 20:50 
147   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Tomasz Kościółek
Sat 20:55 
148   
Poland
Janusz Baum
Poland
Krzysztof Furman
Sat 20:55 

Quarter final

149   
Poland
Stanisław Bezak
Poland
Hieronim Furgał
Sat 21:17 
150   
Poland
Damian Framęga
Poland
Wiesław Prugar
Sat 22:00 
151   
Poland
Dariusz Szeląg
Poland
Tomasz Dul
Sat 22:00 
152   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Krzysztof Furman
Sat 22:00 

Semi final

153   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Damian Framęga
Sat 22:13 
154   
Poland
Tomasz Dul
Poland
Dariusz Furman
Sat 22:13 

Final

155   
Poland
Hieronim Furgał
Poland
Dariusz Furman
Sun 00:10 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants