Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 26, 2022

VI GRAND PRIX TRÓJKĄTA 9 BALL, II TURNIEJ

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bartek Bielec
6 (6/0) 30 (26/4)
87%
20
2 Krystian Niebieszczański
7 (5/2) 43 (25/18)
58%
18
3 Jakub Dobrowolski
6 (4/2) 31 (17/14)
55%
16
3 Szymon Sadlik
6 (4/2) 31 (18/13)
58%
16
5 Jacek Bieszczad
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
14
5 Monika Ząbek
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
14
5 Konrad Adasiewicz
4 (3/1) 20 (12/8)
60%
14
5 Wojciech Gosk
3 (2/1) 16 (11/5)
69%
14
9 Kacper Ślenzak
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
12
Show more
9 Jerzy Gonet
5 (3/2) 26 (12/14)
46%
12
9 Piotr Bujny
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
12
9 Marcin Tkaczyk
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
12
13 Paweł Chochura
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
10
13 Paweł Kopeć
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
10
13 Jakub Ostyński
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
10
13 Dominik Mikoś
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
10
17 Marek Kotwica
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
8
17 Filip Hennig
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
8
17 Karol Mazurek
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
8
17 Adam Cebulak
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
8
17 Krystian Tanasiewicz
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
8
17 Krzysztof Śliwiński
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
8
17 Łukasz Pasternak
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
8
17 Mateusz Sadlik
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
8
25 Tomasz Sadlik
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
8
25 Kamil Węgrzyn
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
8
25 Sebastian Zięba
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
8
25 Wojciech Urbanski
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
8
Starts Mar 26, 2022, 11:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (28 Participants)
Handicap No handicap
Rankings Ranking V i VI edycji GP Trójkąta w bilarda and Ranking VI edycji GP Trójkąta w bilarda
Organizer KLUB BILARDOWY TRÓJKĄT
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Monika Ząbek
Walk Over
 
2   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Krzysztof Śliwiński
Sat 11:11 
3   
Poland
Wojciech Urbanski
Poland
Jacek Bieszczad
Sat 11:11 
4   
Poland
Marek Kotwica
Poland
Dominik Mikoś
Sat 11:11 
5   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Bartek Bielec
Sat 11:39 
6   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Paweł Chochura
Sat 11:12 
7   
Poland
Filip Hennig
Poland
Szymon Sadlik
Sat 11:50 
8   
Walk Over
Poland
Kacper Ślenzak
 
9   
Poland
Wojciech Gosk
Walk Over
 
10   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Jakub Ostyński
Sat 11:50 
11   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Adam Cebulak
Sat 11:52 
12   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 12:19 
13   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Marcin Tkaczyk
Sat 12:22 
14   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Sebastian Zięba
Sat 12:25 
15   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Paweł Kopeć
Sat 12:30 
16   
Walk Over
Poland
Karol Mazurek
 

Winner round 1

17   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Krzysztof Śliwiński
Sat 12:41 
18   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Marek Kotwica
Sat 12:55 
19   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Paweł Chochura
Sat 12:56 
20   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 13:23 
21   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Jakub Ostyński
Sat 13:23 
22   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Jerzy Gonet
Sat 13:23 
23   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Krystian Niebieszczański
Sat 13:31 
24   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Karol Mazurek
Sat 13:45 

Loser round 1

25   
Walk Over
Poland
Piotr Bujny
 
26   
Poland
Wojciech Urbanski
Poland
Dominik Mikoś
Sat 13:41 
27   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Kamil Węgrzyn
Sat 13:44 
28   
Poland
Filip Hennig
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Łukasz Pasternak
 
30   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 13:48 
31   
Poland
Marcin Tkaczyk
Poland
Sebastian Zięba
Sat 14:04 
32   
Poland
Paweł Kopeć
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Karol Mazurek
Sat 14:13 
34   
Poland
Dominik Mikoś
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 14:36 
35   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Jerzy Gonet
Sat 14:14 
36   
Poland
Filip Hennig
Poland
Jakub Ostyński
Sat 14:36 
37   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 14:49 
38   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Paweł Chochura
Sat 15:06 
39   
Poland
Marcin Tkaczyk
Poland
Marek Kotwica
Sat 15:15 
40   
Poland
Paweł Kopeć
Poland
Krzysztof Śliwiński
Sat 15:27 

Winners qualification

41   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Jacek Bieszczad
Sat 15:38 
42   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Szymon Sadlik
Sat 15:43 
43   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Jakub Dobrowolski
Sat 15:53 
44   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Konrad Adasiewicz
Sat 16:00 

Loser round 3

45   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Dominik Mikoś
Sat 16:13 
46   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Jakub Ostyński
Sat 16:14 
47   
Poland
Kacper Ślenzak
Poland
Paweł Chochura
Sat 16:51 
48   
Poland
Marcin Tkaczyk
Poland
Paweł Kopeć
Sat 16:25 

Losers qualification

49   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Szymon Sadlik
Sat 17:32 
50   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Monika Ząbek
Sat 17:02 
51   
Poland
Kacper Ślenzak
Poland
Krystian Niebieszczański
Sat 17:33 
52   
Poland
Marcin Tkaczyk
Poland
Jakub Dobrowolski
Sat 17:26 

Quarter final

53   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Jakub Dobrowolski
Sat 17:37 
54   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Monika Ząbek
Sat 17:37 
55   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Krystian Niebieszczański
Sat 17:53 
56   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Szymon Sadlik
Sat 17:37 

Semi final

57   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Bartek Bielec
Sat 18:18 
58   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Szymon Sadlik
Sat 18:18 

Final

59   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Krystian Niebieszczański
Sat 19:04 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants