Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25, 2020

V TURNIEJ DARTA 501 DOUBLE OUT, V GP

Add players

Please wait...
Starts Jan 25, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Handicap No handicap
Organizer KLUB BILARDOWY TRÓJKĄT
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Artur Wilisowski
Walk Over
 
2   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Marek Lenart
Sat 17:10 
3   
Poland
Damian Bożek
Poland
Bogdan Bratkowicz
Sat 17:10 
4   
Poland
Michał Urman
Poland
Artur Ochalik
Sat 17:11 
5   
Poland
Agnieszka Furman
Poland
Łukasz Ziomek
Sat 17:19 
6   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 17:25 
7   
Poland
Emilia Kłak
Poland
Marek Hawrot
Sat 17:29 
8   
Poland
Robert Korab
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 17:35 
9   
Poland
Dariusz Furman
Walk Over
 
10   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 17:36 
11   
Poland
Zosia Kensy
Poland
Piotr Kocur
Sat 17:50 
12   
Poland
Kamil Marcinek
Poland
Sebastian Zięba
Sat 17:50 
13   
Poland
Marek Niedźwiecki
Poland
Mateusz Nosek
Sat 17:50 
14   
Poland
Bogusław Koszela
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 17:51 
15   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Piotr Moroń
Sat 18:08 
16   
Walk Over
Poland
Darek Jamrozek
 

Winner round 1

17   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Marek Lenart
Sat 18:13 
18   
Poland
Damian Bożek
Poland
Michał Urman
Sat 18:25 
19   
Poland
Agnieszka Furman
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 18:25 
20   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Robert Korab
Sat 18:26 
21   
Poland
Dariusz Furman
Poland
Jarek Szabat
Sat 18:35 
22   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Sebastian Zięba
Sat 18:42 
23   
Poland
Marek Niedźwiecki
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 18:43 
24   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Darek Jamrozek
Sat 18:54 

Loser round 1

25   
Walk Over
Poland
Krzysztof Furman
 
26   
Poland
Bogdan Bratkowicz
Poland
Artur Ochalik
Sat 19:00 
27   
Poland
Łukasz Ziomek
Poland
Krzesimir Żurawski
Sat 19:04 
28   
Poland
Emilia Kłak
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 19:09 
29   
Walk Over
Poland
Marcin Ćwiok
 
30   
Poland
Zosia Kensy
Poland
Kamil Marcinek
Sat 19:22 
31   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Bogusław Koszela
Sat 19:22 
32   
Poland
Piotr Moroń
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Darek Jamrozek
Sat 19:33 
34   
Poland
Artur Ochalik
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 19:34 
35   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Piotr Kocur
Sat 19:52 
36   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Dariusz Furman
Sat 19:47 
37   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Marek Hawrot
Sat 20:04 
38   
Poland
Zosia Kensy
Poland
Agnieszka Furman
Sat 20:16 
39   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Damian Bożek
Sat 20:04 
40   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Artur Wilisowski
Sat 20:18 

Winner round 2

41   
Poland
Marek Lenart
Poland
Michał Urman
Sat 20:41 
42   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Robert Korab
Sat 20:54 
43   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Sebastian Zięba
Sat 20:54 
44   
Poland
Marek Niedźwiecki
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 20:59 

Loser round 3

45   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 21:07 
46   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 21:10 
47   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Zosia Kensy
Sat 21:21 
48   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Piotr Moroń
Sat 21:35 

Loser round 4

49   
Poland
Krzysztof Furman
Poland
Robert Korab
Sat 21:43 
50   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Michał Urman
Sat 21:35 
51   
Poland
Zosia Kensy
Poland
Marek Niedźwiecki
Sat 21:43 
52   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Jarek Szabat
Sat 21:50 

Winner round 3

53   
Poland
Marek Lenart
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 21:55 
54   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 22:06 

Loser round 5

55   
Poland
Robert Korab
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 22:11 
56   
Poland
Marek Niedźwiecki
Poland
Jarek Szabat
Sat 22:11 

Loser round 6

57   
Poland
Robert Korab
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 22:33 
58   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Marek Lenart
Sat 22:33 

Winners qualification

59   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Sebastian Zięba
Sat 22:45 

Loser round 7

60   
Poland
Robert Korab
Poland
Marek Lenart
Sat 22:58 

Losers qualification

61   
Poland
Robert Korab
Poland
Sebastian Zięba
Sun 03:23 

Final

62   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Robert Korab
Sun 03:24 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment