Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 18, 2020

Turnering for 5. Klasse Bøverbru

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Haakon Aasjordet
4 (4/0) 4 (4/0)
100%
2 Damian Lukas Golah
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
3 Jorunn Sæbø
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
3 Christoffer Undli Gran
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
5 Kristoffer Solheim Hjartnes
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
5 Axel Fremstad
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
5 Vilja Christiane Bakke
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
5 Veronica Cecilie Kokkim
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
9 Elisabet Storskogen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
Show more
9 Kavian Sheke
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
9 Trym Stenseth Togstad
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
9 Linus Gimle Enger
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Emil Løvås Larsen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
9 Tiril Stenseth Togstad
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
9 Ada Marie Lundblad Olstad
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
9 Daniel Andre Grønhaug Nordengen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Emma Johanne Fuglesang
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Storm Sten Bredesen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Johannes Stikbakke Fjelseth
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Anni Aurora Andersen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
Starts Dec 18, 2020, 10:03 AM (local time)
Format Single elimination (20 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Organizer Gjøvik&Raufoss BK

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Norway
Kavian Sheke
Walk Over
 
2   
Norway
Storm Sten Bredesen
Norway
Axel Fremstad
Fri 10:58  Table 1
3   
Norway
Damian Lukas Golah
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Trym Stenseth Togstad
 
5   
Norway
Elisabet Storskogen
Walk Over
 
6   
Walk Over
Norway
Vilja Christiane Bakke
 
7   
Norway
Anni Aurora Andersen
Norway
Linus Gimle Enger
Fri 10:58  Table 2
8   
Walk Over
Norway
Jorunn Sæbø
 
9   
Norway
Emil Løvås Larsen
Walk Over
 
10   
Norway
Christoffer Undli Gran
Norway
Emma Johanne Fuglesang
Fri 10:58  Table 3
11   
Norway
Kristoffer Solheim Hjartnes
Walk Over
 
12   
Walk Over
Norway
Daniel Andre Grønhaug Nordengen
 
13   
Norway
Haakon Aasjordet
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Ada Marie Lundblad Olstad
 
15   
Norway
Veronica Cecilie Kokkim
R3
Norway
Johannes Stikbakke Fjelseth
R2
Fri 10:58  Table 4
16   
Walk Over
Norway
Tiril Stenseth Togstad
 

Round 2

Race to 1
17   
Norway
Kavian Sheke
Norway
Axel Fremstad
Fri 11:28  Table 1
18   
Norway
Damian Lukas Golah
Norway
Trym Stenseth Togstad
Fri 10:58  Table 5
19   
Norway
Elisabet Storskogen
Norway
Vilja Christiane Bakke
Fri 10:58  Table 6
20   
Norway
Linus Gimle Enger
Norway
Jorunn Sæbø
Fri 11:25  Table 2
21   
Norway
Emil Løvås Larsen
Norway
Christoffer Undli Gran
Fri 11:25  Table 3
22   
Norway
Kristoffer Solheim Hjartnes
Norway
Daniel Andre Grønhaug Nordengen
Fri 10:58  Table 7
23   
Norway
Haakon Aasjordet
Norway
Ada Marie Lundblad Olstad
Fri 10:58  Table 8
24   
Norway
Veronica Cecilie Kokkim
Norway
Tiril Stenseth Togstad
Fri 11:29  Table 4

Quarter final

Race to 1
25   
Norway
Axel Fremstad
Norway
Damian Lukas Golah
Fri 11:38  Table 1
26   
Norway
Vilja Christiane Bakke
Norway
Jorunn Sæbø
Fri 11:43  Table 2
27   
Norway
Christoffer Undli Gran
Norway
Kristoffer Solheim Hjartnes
Fri 11:35  Table 8
28   
Norway
Haakon Aasjordet
Norway
Veronica Cecilie Kokkim
Fri 11:45  Table 4

Semi final

Race to 1
29   
Norway
Damian Lukas Golah
Norway
Jorunn Sæbø
Fri 11:56  Table 2
30   
Norway
Christoffer Undli Gran
Norway
Haakon Aasjordet
Fri 11:51  Table 8

Final

Race to 1
31   
Norway
Damian Lukas Golah
Norway
Haakon Aasjordet
Fri 12:07  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment