Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 18 - December 31, 2022

The Academy PRO League

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Sep 18, 2022, 10:00 AM (local time)
Format League (15 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Спортен клуб “Академията” Дианабад приветства всички професионални състезатели по билярд на регулярните ни седмични турнири The Academy Pro League 💪
Описание на турнира:
🎱 DRESS CODE: дълъг панталон или изчистени дънки и клубна тениска/тениска с яка
***Забранен е анцуг и къси панталони***
🎱 Дисциплина:
9-та топка
🎱 Регламент:
9-ка на точката с правило за 3 топки;
До 9 спечелени игри;
В турнирният сезон всеки играе срещу всеки по 1 двубой;
Разменен брейк
🏆 Фиксиран награден фонд - в края на сезона
*Наградният фонд не зависи от броя регистрирани участници:
🏆 1-во място: 1000 лв. ваучер за Евротур
🏆 2-ро място: 600 лв. ваучер за Евротур
🏆 3-то място: 400 лв. ваучер за Евротур
🎱 Входни такси
200 лв. за сезон
🎱 Записване и жребий - преди началото на сезона всички желаещи да участват следва да се запишат.
***Всеки състезател има право на 2 отлагания на мачове за сезон.
🎱 В началото на сезона ще бъде изтеглен жребий за всички срещи до края, като един кръг ще бъде изигран в рамките на 1 седмица.
🎱 Мачовете ще се провеждат от неделя до вторник, като двамата играчи са длъжни да информират турнирнирният организатор Георги Георгиев за началният час на срещата си до 20:00 ч. в четвъртък преди кръга. Средното предвидено време за една среща час и половина. Срещите ще се игаят задължително на 1-ва и 2-ра ТВ маси. Заявките на часове стават на принципа „Първи заявил – първи записан“, като не може да има повече от две срещи в един и същи час в един ден. При отлагане на мач от даден кръг, двамата състезатели трябва да дадат нов начален час за отложената среща, който да бъде не по-късен от два кръга (или две седмици) напред.
🎱 В края на сезона първите трима в ранглистата отиват директно на ПЛЕЙОФИТЕ, а състезателите от 4-то до 7-мо място включително играят квалификация за последното място в плейофите.
🎱 ПЛЕЙОФИ:
¼ финал – 4-ти срещу 3-ти (рейс до 11)
½ финал – победител от ¼ финал срещу 2-ри (рейс до 13)
ФИНАЛ – победител от ½ финал срещу 1-ви (рейс до 15)
🎱 Екипът на спортен клуб “Академията” Дианабад работи в насоката за коментар на живо, ведъж в седмицата на най-интересното събитие от кръга.
🎱 Организационни и дисциплинарни изисквания към играчите
Всеки играч е длъжен да провери резултатите от жребия и да се запознае от колко часа са мачовете му – след 10 минути закъснение се губи една игра, а след 20 минути - целият мач. Всички мачове ще се играят според изтегления жребий и установен график, като изключения от това или размествания могат да бъдат правени само по преценка на турнирния директор (например, ако някои мачове са изиграни по-бързо и двамата участници, предвидени за следващия мач по график, са съгласни да започнат по-рано, то ще имат тази възможност, но само при положение, че и двамата могат и са съгласни).
Всеки играч има право на един таймаут от 5 минути на мач, за който е длъжен да уведоми турнирния директор, като при просрочване на това време или своеволно взимане на допълнителен таймаут, играчът ще загуби една игра след 5 минути просрочване, а при второ и повторни нарушения директно губи мача.
Играчите са длъжни да заплатят участието си в турнира, както е регламентирано, като имат предвид, че записвайки се, те си гарантират място в турнира и са включени в жребия, а при неспазване на това условие или неявяване - таксата ще им бъде потърсена преди да могат да се запишат на следващ турнир.
Играчите се задължават, по време на турнира и на територията на клуба, да се състезават и да наблюдават събитието с уважение към останалите участници, персонала и гостите на клуба, като контролират действията и думите си, така че да не пречат на своите опоненти преди и по време на игра, както и на състезаващите се на околните маси.
Всички възникнали спорове, проблеми и казуси могат да бъдат отнесени към турнирния директор, който има правото да се консултира с организаторите на турнира, но неговото решение е финално и окончателно. Със записването си за турнира всеки играч автоматично и по подразбиране се съгласява с всички правила и условия, описани по-горе.
За допълнителна информация и въпроси може да се свържете с нас на 0898420786.
Очакваме Ви! 🙂

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Georgi Georgiev 14 14 0 0 126 51 75 0 0 0 0.712 14
2 Дилиян Тиклев 12 9 0 3 102 58 44 0 0 0 0.638 9
3 Kristina Zlateva 12 9 0 3 99 66 33 0 0 0 0.6 9
4 Spasian Spasov 13 9 0 4 101 82 19 0 0 0 0.552 9
5 Kalin Varbanov 13 7 0 6 101 83 18 0 0 0 0.549 7
6 Mario Valchev 10 7 0 3 79 62 17 0 0 0 0.56 7
7 Daniel Todorov 11 6 0 5 82 74 8 0 0 0 0.526 6
8 Stanislav MILEV 14 6 0 8 78 102 -24 0 0 0 0.433 6
9 Martin Savov 9 5 0 4 69 66 3 0 0 0 0.511 5
10 Lyudmil Luchezarov Georgiev 9 3 0 6 56 64 -8 0 0 0 0.467 3
11 Eduard Evlogiev 10 3 0 7 53 77 -24 0 0 0 0.408 3
12 Teodor S Petkov 11 3 0 8 61 88 -27 0 0 0 0.409 3
13 Deyan Simeonov 10 2 0 8 55 81 -26 0 0 0 0.404 2
14 Georgi Petrov 13 2 0 11 51 113 -62 0 0 0 0.311 2
15 Georgi Chomovski 9 0 0 9 35 81 -46 0 0 0 0.302 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sep 20, 2022, 8:55 PM  Table 2
2   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Sep 18, 2022, 10:23 PM  Table 2
3   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Kristina Zlateva
Sep 28, 2022, 4:16 PM 
4   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Deyan Simeonov
Sep 20, 2022, 8:55 PM  Table 2
5   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sep 20, 2022, 8:56 PM  Table 2
6   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Stanislav MILEV
Sep 18, 2022, 10:23 PM  Table 2
7   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Teodor S Petkov
Sep 18, 2022, 3:13 PM  Table 2

Round 2

Race to 9
8   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Mario Valchev
Oct 4, 2022, 12:30 PM 
9   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sep 28, 2022, 4:17 PM 
10   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sep 26, 2022, 2:07 PM 
11   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Sep 27, 2022, 10:55 PM 
12   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sep 26, 2022, 2:07 PM 
13   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Kalin Varbanov
Oct 9, 2022, 12:47 PM 
14   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sep 26, 2022, 8:14 PM 

Round 3

Race to 9
15   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Oct 3, 2022, 11:19 AM 
16   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Oct 10, 2022, 3:00 PM 
17   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Deyan Simeonov
Oct 9, 2022, 12:48 PM 
18   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Spasian Spasov
Oct 11, 2022, 8:07 PM 
19   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Stanislav MILEV
Oct 10, 2022, 2:59 PM 
20   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Teodor S Petkov
Oct 3, 2022, 4:43 PM 
21   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Martin Savov
Oct 11, 2022, 6:04 PM 

Round 4

Race to 9
22   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Oct 11, 2022, 6:04 PM 
23   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Oct 28, 2022, 6:07 PM 
24   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Oct 13, 2022, 11:15 AM 
25   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Georgi Chomovski
Oct 11, 2022, 6:05 PM 
26   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Kalin Varbanov
Oct 13, 2022, 11:18 AM 
27   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Daniel Todorov
Oct 11, 2022, 6:35 PM 
28   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Georgi Petrov
Oct 28, 2022, 6:07 PM 

Round 5

Race to 9
29   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Kristina Zlateva
Oct 23, 2022, 6:42 PM 
30   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Deyan Simeonov
Oct 18, 2022, 12:53 PM 
31   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Spasian Spasov
Oct 23, 2022, 6:39 PM 
32   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Stanislav MILEV
Oct 18, 2022, 11:49 AM 
33   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Teodor S Petkov
Oct 18, 2022, 5:53 PM 
34   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Martin Savov
 
35   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Mario Valchev
 

Round 6

Race to 9
36   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Nov 5, 2022, 12:04 PM 
37   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Nov 16, 2022, 7:58 PM 
38   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Nov 11, 2022, 1:12 PM 
39   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Kalin Varbanov
Nov 11, 2022, 1:13 PM 
40   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Daniel Todorov
Oct 31, 2022, 8:48 PM 
41   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Georgi Petrov
Nov 8, 2022, 5:01 PM 
42   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Oct 26, 2022, 10:29 AM 

Round 7

Race to 9
43   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Deyan Simeonov
Nov 1, 2022, 3:17 PM 
44   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Oct 30, 2022, 9:13 PM 
45   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Stanislav MILEV
Oct 31, 2022, 8:45 PM 
46   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Teodor S Petkov
Nov 1, 2022, 3:29 PM 
47   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Martin Savov
Nov 11, 2022, 4:05 PM 
48   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Mario Valchev
 
49   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Georgi Georgiev
Jan 4, 2023, 8:40 PM 

Round 8

Race to 9
50   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Dec 11, 2022, 7:47 PM 
51   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Georgi Chomovski
Nov 28, 2022, 2:01 PM 
52   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Kalin Varbanov
Nov 16, 2022, 7:59 PM 
53   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Daniel Todorov
 
54   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Georgi Petrov
Nov 5, 2022, 10:46 PM 
55   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Nov 3, 2022, 9:47 PM 
56   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Nov 2, 2022, 10:01 PM 

Round 9

Race to 9
57   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Spasian Spasov
 
58   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Stanislav MILEV
Nov 9, 2022, 7:10 PM 
59   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Teodor S Petkov
 
60   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Martin Savov
Jan 27, 2023, 10:03 PM 
61   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Mario Valchev
Jan 15, 2023, 8:19 PM 
62   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Jan 11, 2023, 1:00 PM 
63   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 

Round 10

Race to 9
64   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Georgi Chomovski
Nov 23, 2022, 5:32 PM 
65   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Kalin Varbanov
Nov 14, 2022, 9:05 PM 
66   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Jan 9, 2023, 9:45 PM 
67   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Petrov
Feb 4, 2023, 4:34 PM 
68   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Eduard Evlogiev
 
69   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Nov 4, 2022, 1:34 PM 
70   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Deyan Simeonov
Nov 15, 2022, 10:00 PM 

Round 11

Race to 9
71   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Stanislav MILEV
Jan 6, 2023, 11:28 AM 
72   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Teodor S Petkov
 
73   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Martin Savov
Nov 25, 2022, 2:57 PM 
74   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Mario Valchev
 
75   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Nov 28, 2022, 2:01 PM 
76   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
77   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Дилиян Тиклев
 

Round 12

Race to 9
78   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Kalin Varbanov
Jan 11, 2023, 1:00 PM 
79   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Daniel Todorov
Jan 4, 2023, 8:39 PM 
80   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Georgi Petrov
Dec 16, 2022, 10:29 PM 
81   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Nov 25, 2022, 2:57 PM 
82   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Kristina Zlateva
 
83   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
84   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Spasian Spasov
Feb 4, 2023, 6:28 PM 

Round 13

Race to 9
85   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Teodor S Petkov
Jan 7, 2023, 2:23 AM 
86   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Martin Savov
Jan 27, 2023, 10:03 PM 
87   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Mario Valchev
Jan 15, 2023, 8:20 PM 
88   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Georgi Georgiev
Nov 30, 2022, 1:35 PM 
89   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Feb 4, 2023, 7:10 PM 
90   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Dec 11, 2022, 7:47 PM 
91   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Georgi Chomovski
 

Round 14

Race to 9
92   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Daniel Todorov
Jan 3, 2023, 9:03 PM 
93   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Georgi Petrov
 
94   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Dec 11, 2022, 7:47 PM 
95   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Kristina Zlateva
 
96   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Deyan Simeonov
Jan 9, 2023, 9:45 PM 
97   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Spasian Spasov
Nov 15, 2022, 7:24 PM 
98   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Stanislav MILEV
Nov 5, 2022, 7:33 PM 

Round 15

Race to 9
99   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Martin Savov
 
100   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Bulgaria
Mario Valchev
Nov 15, 2022, 8:37 PM 
101   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Nov 30, 2022, 1:35 PM 
102   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
103   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Дилиян Тиклев
Dec 16, 2022, 8:05 PM 
104   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
105   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Kalin Varbanov
Nov 8, 2022, 5:02 PM 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants