Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 26, 2018

TURNIR VO SREDA

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nikola Petkov
6 (5/1) 57 (34/23)
60%
550
2 Ilce Trajkovski
5 (3/2) 49 (27/22)
55%
480
3 VLADIMIR ILIEVSKI
SBK Longoni
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
420
3 Igor Radicoski
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
420
5 Dimitar SIMOVSKI
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
370
5 Teodor NAJDENOV
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
370
7 Blagoja Ginovski
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
370
7 Aleksandar TOSHEVSKI
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
370
9 Naum Gulevski
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
330
9 Andrej Angelovski
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
330
Starts Dec 26, 2018, 7:33 PM (local time)
Format Double to Single elimination (10 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
North Macedonia
Nikola Petkov
North Macedonia
Blagoja Ginovski
Wed 19:51 
2   
North Macedonia
Igor Radicoski
Walk Over
 
3   
Walk Over
North Macedonia
Ilce Trajkovski
 
4   
North Macedonia
Naum Gulevski
North Macedonia
Aleksandar TOSHEVSKI
Wed 20:42 

Winner round 1

Race to 6
5   
North Macedonia
Andrej Angelovski
North Macedonia
Nikola Petkov
Wed 21:07 
6   
North Macedonia
Igor Radicoski
North Macedonia
Dimitar SIMOVSKI
Wed 20:43 
7   
North Macedonia
Teodor NAJDENOV
North Macedonia
Ilce Trajkovski
Wed 19:51 
8   
North Macedonia
Naum Gulevski
North Macedonia
Vladimir Ilievski
Wed 22:44 

Loser round 1

Race to 5
9   
North Macedonia
Blagoja Ginovski
North Macedonia
Naum Gulevski
Wed 23:26 
10   
Walk Over
North Macedonia
Teodor NAJDENOV
 
11   
Walk Over
North Macedonia
Dimitar SIMOVSKI
 
12   
North Macedonia
Aleksandar TOSHEVSKI
North Macedonia
Andrej Angelovski
Wed 21:45 

Loser round 2

Race to 5
13   
North Macedonia
Blagoja Ginovski
North Macedonia
Teodor NAJDENOV
Thu 00:16 
14   
North Macedonia
Dimitar SIMOVSKI
North Macedonia
Aleksandar TOSHEVSKI
Wed 22:04 

Winners qualification

Race to 6
15   
North Macedonia
Nikola Petkov
North Macedonia
Igor Radicoski
Wed 22:08 
16   
North Macedonia
Ilce Trajkovski
North Macedonia
Vladimir Ilievski
Wed 23:26 

Losers qualification

Race to 5
17   
North Macedonia
Teodor NAJDENOV
North Macedonia
Nikola Petkov
Thu 00:55 
18   
North Macedonia
Dimitar SIMOVSKI
North Macedonia
Ilce Trajkovski
Thu 00:17 

Semi final

Race to 6
19   
North Macedonia
Igor Radicoski
North Macedonia
Ilce Trajkovski
Thu 22:27 
20   
North Macedonia
Vladimir Ilievski
North Macedonia
Nikola Petkov
Thu 22:27 

Final

Race to 6
21   
North Macedonia
Ilce Trajkovski
North Macedonia
Nikola Petkov
Thu 22:27 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants