Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 15, 2020

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY SEGER ELIMINACJA 6/8

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Piotr Bujny
5 (5/0) 25 (20/5)
80%
2 Sylwia Ząbek
5 (4/1) 24 (17/7)
71%
3 Sebastian Krupa
4 (3/1) 26 (15/11)
58%
3 Marcin Gębala
4 (3/1) 22 (12/10)
55%
5 Jacek Bieszczad
4 (2/2) 19 (11/8)
58%
5 Michał Pękala
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
5 Maciek Auguścik
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
5 Monika Ząbek
5 (3/2) 30 (14/16)
47%
9 Michał Krysiak
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
Show more
9 Radosław Kantor
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
9 Sławek Juchno
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
9 Marcin Ślenzak
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
13 Ryszard Konieczny
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
13 Ania Orzech
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
13 Michał Rodzoń
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
13 Kacper Ślenzak
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
17 Kamil Wolak
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Robert Dziedzic
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
17 Bartek Kędzior
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
17 Jakub Guziec
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
Starts Sep 15, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PUCHAR FIRMY SEGER ! RANKING 2020
Contact Kamil Węgrzyn (kamilwegrzyn026@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Marcin Gębala
Walk Over
 
2   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Kamil Wolak
Tue 18:19  Table 1
3   
Poland
Sławek Juchno
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Maciek Auguścik
 
5   
Poland
Michał Rodzoń
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Marcin Ślenzak
 
7   
Poland
Michał Krysiak
Poland
Radosław Kantor
Tue 18:19  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Sylwia Ząbek
 
9   
Poland
Jacek Bieszczad
Walk Over
 
10   
Poland
Jakub Guziec
Poland
Bartek Kędzior
Tue 18:23  Table 6
11   
Poland
Ania Orzech
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Sebastian Krupa
 
13   
Poland
Piotr Bujny
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Michał Pękala
 
15   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Monika Ząbek
Tue 18:19  Table 3
16   
Walk Over
Poland
Kacper Ślenzak
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Robert Dziedzic
Tue 18:47  Table 1
18   
Poland
Sławek Juchno
Poland
Maciek Auguścik
Tue 18:19  Table 4
19   
Poland
Michał Rodzoń
Poland
Marcin Ślenzak
Tue 18:24  Table 7
20   
Poland
Michał Krysiak
Poland
Sylwia Ząbek
Tue 18:58  Table 2
21   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Bartek Kędzior
Tue 18:58  Table 6
22   
Poland
Ania Orzech
Poland
Sebastian Krupa
Tue 18:24  Table 8
23   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Michał Pękala
Tue 18:19  Table 5
24   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Kacper Ślenzak
Tue 18:56  Table 5

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Kamil Wolak
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Poland
Radosław Kantor
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Jakub Guziec
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Ryszard Konieczny
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Kamil Wolak
Poland
Kacper Ślenzak
Tue 19:59  Table 2
34   
Walk Over
Poland
Michał Pękala
 
35   
Walk Over
Poland
Ania Orzech
 
36   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Bartek Kędzior
Tue 19:23  Table 5
37   
Poland
Jakub Guziec
Poland
Michał Krysiak
Tue 19:26  Table 7
38   
Walk Over
Poland
Michał Rodzoń
 
39   
Walk Over
Poland
Sławek Juchno
 
40   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Robert Dziedzic
Tue 19:20  Table 3

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Maciek Auguścik
Tue 19:20  Table 1
42   
Poland
Marcin Ślenzak
Poland
Sylwia Ząbek
Tue 19:25  Table 2
43   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Sebastian Krupa
Tue 19:24  Table 6
44   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Monika Ząbek
Tue 20:00  Table 4

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Kacper Ślenzak
Poland
Michał Pękala
Tue 20:49  Table 4
46   
Poland
Ania Orzech
Poland
Radosław Kantor
Tue 20:25  Table 5
47   
Poland
Michał Krysiak
Poland
Michał Rodzoń
Tue 19:57  Table 8
48   
Poland
Sławek Juchno
Poland
Ryszard Konieczny
Tue 19:58  Table 1

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Michał Pękala
Poland
Marcin Ślenzak
Tue 21:20 
50   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Maciek Auguścik
Tue 20:54  Table 5
51   
Poland
Michał Krysiak
Poland
Monika Ząbek
Tue 20:43  Table 2
52   
Poland
Sławek Juchno
Poland
Jacek Bieszczad
Tue 20:49  Table 1

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Jacek Bieszczad
Tue 22:22  Table 1
54   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Monika Ząbek
Tue 22:22  Table 2
55   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Maciek Auguścik
Tue 22:23  Table 3
56   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Michał Pękala
Tue 22:24  Table 4

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Sylwia Ząbek
Tue 23:19 
58   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Piotr Bujny
Tue 23:19 

Final

Race to 4
59   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Piotr Bujny
Tue 23:27  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment