Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 27, 2019

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY BACATRANS ELIMINACJA 8/8

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Maciek Auguścik
6 (6/0) 34 (24/10)
71%
2 Bartosz Król
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
3 Jerzy Gonet
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
3 Marcin Gębala
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
5 Krystian Boruch
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
5 Kamil Węgrzyn
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
5 Wojciech Zych
5 (3/2) 28 (17/11)
61%
5 Sylwia Ząbek
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
9 Hubert Baran
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
Show more
9 Piotr Bujny
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
9 Robert Dziedzic
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
9 Radosław Kantor
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
13 Waldemar Susz
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
13 Jacek Bieszczad
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
13 Bartek Kędzior
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
13 Tomek Bielatowicz
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
17 Adam Cebulak
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Sławomir Bratek
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
17 Jakub Pociask
2 (0/2) -2 (-2/0)
0%
17 Michał Krysiak
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Ryszard Konieczny
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Monika Ząbek
2 (0/2) -2 (-2/0)
0%
Starts Nov 27, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PUCHAR BACATRANS ! RANKING 2019
Contact Kamil Węgrzyn (kamilwegrzyn026@gmail.com)
More info
Turniej Bilardowy o Puchar Prezesa Firmy BACATRANS !
Zapraszamy wszystkich do udziału w najbardziej prestiżowym amatorskim turnieju bilardowym o puchar prezesa firmy BACATRANS.
Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą petardę !!
Turniej z nagrodami o łącznej wartości ok. 3500 zł !! Ufundowanymi przez firmę BACATRANS.
W tym również Apartament na trzy doby (2 nocki) w APARTAMENTY PREMIUM PORONIN/ZAKOPANE https://www.facebook.com/ApartamentyPremiumZakopane/?ref=br_rs
Oraz wiele innych wartościowych nagród !!
Zagramy w odmianę „8”Bil prawa strona – „9”bil lewa strona.
Do 4 wygranych partii.
Tabela 2KO!!
Startujemy w Środy o godz 18:00 –( Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć punktualnie przewidujemy 20 min spóźnienie. Lecz przed startem turnieju osoba ma obowiązek zapisać się oraz poinformować o spóźnieniu organizatora.)
Odbędzie się 8 eliminacji + 9 turniej finałowy w którym:
Nagrody w każdym środowym turnieju
• I miejsce – butelka whisky o wartości 50 zł.
•II miejsce – bon na sprzęt bilardowy w klubowym sklepie 20 zł
*III miejsce – bon na kawa +ciacho w Kafeja 29 – 20zł
Wśród wszystkich uczestników , co tydzień rozlosowany zostanie karnet ( 5 godz. ) na grę w bilard

Nagrody w turnieju Finałowym
I miejsce – puchar + 50 % puli nadwyżki + Voucher na 3 doby (2 nocki) Apartamenty Premium Poronin / Zakopane
II miejsce - puchar + 30 % puli nadwyżki + Bon na 60l paliwa
III miejsce – puchar + 20 % puli nadwyżki + serwis obsługi klimatyzacji lub inna usługa warsztatowa (200zł)
IV miejsce – Voucher 50 zł na zakup kosmetyków samochodowych w sklepie BACATRANS !!
Daty rozgrywania turnieju:
18.09.2019 – 1 Turniej firmy BACATRANS
25.09.2019 – 2 Turniej firmy BACATRANS
9.10.2019 – 3 Turniej firmy BACATRANS
16.10.2019 – 4 Turniej firmy BACATRANS
30.10.2019 – 5 Turniej firmy BACATRANS
6.11.2019 – 6 Turniej firmy BACATRANS
13.11.2019 - 7 Turniej firmy BACATRANS
27.11.2019 – 8 Turniej firmy BACATRANS
1.12.2019 – Turniej Finałowy BACATRANS

W każdym turnieju zostanie rozlosowany karnet na 5h gry w bilard w klubie PINO DĘBICA + JACKPOT
Stoły do rozgrzewki dostępne są dla użytkowników turnieju od godz: 17:00
Wpisowe 25 zł + 5 zł Jackpot dla chętnych.
Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju oraz życzymy wysokich wygranych!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Bartek Kędzior
Walk Over
 
2   
Poland
Krystian Boruch
Poland
Jakub Pociask
Wed 18:37 
3   
Poland
Jerzy Gonet
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Sylwia Ząbek
 
5   
Poland
Jacek Bieszczad
Walk Over
 
6   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Sławomir Bratek
Wed 18:15  Table 5
7   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Waldemar Susz
Wed 18:16  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Robert Dziedzic
 
9   
Poland
Monika Ząbek
Walk Over
 
10   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Piotr Bujny
Wed 18:16  Table 6
11   
Poland
Hubert Baran
Poland
Ryszard Konieczny
Wed 18:17  Table 7
12   
Walk Over
Poland
Marcin Gębala
 
13   
Poland
Bartosz Król
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Kamil Węgrzyn
 
15   
Poland
Michał Krysiak
Poland
Wojciech Zych
Wed 18:19  Table 8
16   
Walk Over
Poland
Tomek Bielatowicz
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Krystian Boruch
Wed 18:48  Table 2
18   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Sylwia Ząbek
Wed 18:19  Table 1
19   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Maciek Auguścik
Wed 19:15  Table 5
20   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Robert Dziedzic
Wed 18:56  Table 4
21   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Piotr Bujny
Wed 19:14  Table 1
22   
Poland
Hubert Baran
Poland
Marcin Gębala
Wed 19:14  Table 1
23   
Poland
Bartosz Król
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 19:19  Table 7
24   
Poland
Wojciech Zych
Poland
Tomek Bielatowicz
Wed 19:19  Table 8

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Jakub Pociask
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Sławomir Bratek
 
28   
Poland
Waldemar Susz
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Adam Cebulak
 
30   
Poland
Ryszard Konieczny
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Michał Krysiak
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Jakub Pociask
Poland
Tomek Bielatowicz
Wed 20:28 
34   
Walk Over
Poland
Kamil Węgrzyn
 
35   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Hubert Baran
Wed 19:51  Table 1
36   
Poland
Waldemar Susz
Poland
Monika Ząbek
Wed 19:20 
37   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Robert Dziedzic
Wed 19:51  Table 3
38   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Jacek Bieszczad
Wed 20:00  Table 9
39   
Walk Over
Poland
Jerzy Gonet
 
40   
Poland
Michał Krysiak
Poland
Bartek Kędzior
Wed 19:51  Table 2

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Krystian Boruch
Poland
Sylwia Ząbek
Wed 19:52  Table 6
42   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Radosław Kantor
Wed 20:00  Table 4
43   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Marcin Gębala
Wed 19:59 
44   
Poland
Bartosz Król
Poland
Wojciech Zych
Wed 20:27  Table 3

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Tomek Bielatowicz
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 20:46  Table 4
46   
Poland
Hubert Baran
Poland
Waldemar Susz
Wed 20:46  Table 5
47   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Jacek Bieszczad
Wed 20:46  Table 1
48   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Bartek Kędzior
Wed 20:10  Table 2

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Radosław Kantor
Wed 21:13  Table 4
50   
Poland
Hubert Baran
Poland
Krystian Boruch
Wed 21:44  Table 5
51   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Wojciech Zych
Wed 21:44 
52   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Piotr Bujny
Wed 21:00  Table 2

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Jerzy Gonet
Wed 22:02  Table 1
54   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 22:02  Table 2
55   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Wojciech Zych
Wed 22:02  Table 3
56   
Poland
Bartosz Król
Poland
Krystian Boruch
Wed 22:02  Table 4

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Maciek Auguścik
Wed 22:40  Table 1
58   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Bartosz Król
Wed 22:57  Table 2

Final

Race to 4
59   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Bartosz Król
Wed 23:33 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment