Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 6, 2019

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY BACATRANS ELIMINACJA 6/8 + 400 zł dla zwycięzcy !!

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Maciek Auguścik
6 (6/0) 32 (24/8)
75%
2 Adam Swadźba
8 (6/2) 44 (25/19)
57%
3 Mariusz Gołąb
4 (3/1) 21 (15/6)
71%
3 Monika Ząbek
5 (4/1) 28 (18/10)
64%
5 Adam Cebulak
4 (2/2) 21 (8/13)
38%
5 Piotr Bujny
5 (3/2) 25 (16/9)
64%
5 Kamil Węgrzyn
5 (3/2) 30 (14/16)
47%
5 Jakub Pociask
3 (2/1) 15 (10/5)
67%
9 Jerzy Gonet
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
Show more
9 Robert Dziedzic
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
9 Radosław Kantor
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
9 Marcin Gębala
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
13 Krystian Boruch
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
13 Sławomir Bratek
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
13 Jacek Bieszczad
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
13 Sylwia Ząbek
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
17 Bartosz Król
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
17 Radek Zielonka
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Marek Cieśla
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Ryszard Konieczny
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
17 Bartek Kędzior
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
17 Grzegorz Cieślikowski
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Jakub Mierzwa
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Tomek Bielatowicz
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Piotr Madura
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
Starts Nov 6, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PUCHAR BACATRANS ! RANKING 2019
Contact Kamil Węgrzyn (kamilwegrzyn026@gmail.com)
More info
Turniej Bilardowy o Puchar Prezesa Firmy BACATRANS !
Zapraszamy wszystkich do udziału w najbardziej prestiżowym amatorskim turnieju bilardowym o puchar prezesa firmy BACATRANS.
Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą petardę !!
Turniej z nagrodami o łącznej wartości ok. 3500 zł !! Ufundowanymi przez firmę BACATRANS.
W tym również Apartament na trzy doby (2 nocki) w APARTAMENTY PREMIUM PORONIN/ZAKOPANE https://www.facebook.com/ApartamentyPremiumZakopane/?ref=br_rs
Oraz wiele innych wartościowych nagród !!
Zagramy w odmianę „8”Bil prawa strona – „9”bil lewa strona.
Do 4 wygranych partii.
Tabela 2KO!!
Startujemy w Środy o godz 18:00 –( Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć punktualnie przewidujemy 20 min spóźnienie. Lecz przed startem turnieju osoba ma obowiązek zapisać się oraz poinformować o spóźnieniu organizatora.)
Odbędzie się 8 eliminacji + 9 turniej finałowy w którym:
Nagrody w każdym środowym turnieju
• I miejsce – butelka whisky o wartości 50 zł.
•II miejsce – bon na sprzęt bilardowy w klubowym sklepie 20 zł
*III miejsce – bon na kawa +ciacho w Kafeja 29 – 20zł
Wśród wszystkich uczestników , co tydzień rozlosowany zostanie karnet ( 5 godz. ) na grę w bilard

Nagrody w turnieju Finałowym
I miejsce – puchar + 50 % puli nadwyżki + Voucher na 3 doby (2 nocki) Apartamenty Premium Poronin / Zakopane
II miejsce - puchar + 30 % puli nadwyżki + Bon na 60l paliwa
III miejsce – puchar + 20 % puli nadwyżki + serwis obsługi klimatyzacji lub inna usługa warsztatowa (200zł)
IV miejsce – Voucher 50 zł na zakup kosmetyków samochodowych w sklepie BACATRANS !!
Daty rozgrywania turnieju:
18.09.2019 – 1 Turniej firmy BACATRANS
25.09.2019 – 2 Turniej firmy BACATRANS
9.10.2019 – 3 Turniej firmy BACATRANS
16.10.2019 – 4 Turniej firmy BACATRANS
30.10.2019 – 5 Turniej firmy BACATRANS
6.11.2019 – 6 Turniej firmy BACATRANS
13.11.2019 - 7 Turniej firmy BACATRANS
27.11.2019 – 8 Turniej firmy BACATRANS
1.12.2019 – Turniej Finałowy BACATRANS

W każdym turnieju zostanie rozlosowany karnet na 5h gry w bilard w klubie PINO DĘBICA + JACKPOT
Stoły do rozgrzewki dostępne są dla użytkowników turnieju od godz: 17:00
Wpisowe 25 zł + 5 zł Jackpot dla chętnych.
Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju oraz życzymy wysokich wygranych!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Jerzy Gonet
Walk Over
 
2   
Poland
Bartosz Król
Radek Zielonka
Wed 18:18  Table 5
3   
Poland
Piotr Madura
Poland
Bartek Kędzior
Wed 18:15  Table 1
4   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Radosław Kantor
Wed 18:18  Table 7
5   
Poland
Sławomir Bratek
Walk Over
 
6   
Poland
Marek Cieśla
Poland
Monika Ząbek
Wed 18:18  Table 6
7   
Poland
Krystian Boruch
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 18:15  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Marcin Gębala
 
9   
Poland
Adam Cebulak
Walk Over
 
10   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Grzegorz Cieślikowski
Wed 18:15  Table 4
11   
Poland
Jakub Mierzwa
Poland
Adam Swaźdźba
Wed 18:44  Table 8
12   
Walk Over
Poland
Jakub Pociask
 
13   
Poland
Tomek Bielatowicz
Walk Over
 
14   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Piotr Bujny
Wed 18:51  Table 7
15   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Jacek Bieszczad
Wed 18:59  Table 3
16   
Walk Over
Poland
Mariusz Gołąb
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Bartosz Król
Wed 18:55  Table 5
18   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Maciek Auguścik
Wed 19:05  Table 1
19   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Monika Ząbek
Wed 19:06  Table 2
20   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Marcin Gębala
Wed 19:06  Table 6
21   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Ryszard Konieczny
Wed 19:21  Table 4
22   
Poland
Adam Swaźdźba
Poland
Jakub Pociask
Wed 19:16  Table 8
23   
Poland
Tomek Bielatowicz
Poland
Piotr Bujny
Wed 19:20  Table 7
24   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Mariusz Gołąb
Wed 19:48  Table 3

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Radek Zielonka
 
26   
Poland
Piotr Madura
Poland
Radosław Kantor
Wed 19:39  Table 5
27   
Walk Over
Poland
Marek Cieśla
 
28   
Poland
Krystian Boruch
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Grzegorz Cieślikowski
 
30   
Poland
Jakub Mierzwa
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Robert Dziedzic
 
32   
Poland
Jacek Bieszczad
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Radek Zielonka
Poland
Sylwia Ząbek
Wed 20:21  Table 3
34   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Tomek Bielatowicz
Wed 20:21  Table 2
35   
Poland
Marek Cieśla
Poland
Adam Swaźdźba
Wed 19:49  Table 8
36   
Poland
Krystian Boruch
Poland
Ryszard Konieczny
Wed 20:48  Table 4
37   
Poland
Grzegorz Cieślikowski
Poland
Marcin Gębala
Wed 20:09  Table 6
38   
Poland
Jakub Mierzwa
Poland
Sławomir Bratek
Wed 19:44  Table 2
39   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Bartek Kędzior
Wed 19:43  Table 1
40   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Bartosz Król
Wed 20:07  Table 7

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Maciek Auguścik
Wed 20:18  Table 8
42   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 20:29  Table 1
43   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Jakub Pociask
Wed 20:51  Table 3
44   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Mariusz Gołąb
Wed 20:23  Table 5

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Radosław Kantor
Wed 21:10  Table 1
46   
Poland
Adam Swaźdźba
Poland
Krystian Boruch
Wed 21:30  Table 3
47   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Sławomir Bratek
Wed 20:44  Table 6
48   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Jacek Bieszczad
Wed 21:15  Table 2

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 21:39  Table 1
50   
Poland
Adam Swaźdźba
Poland
Jerzy Gonet
Wed 22:04  Table 3
51   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Piotr Bujny
Wed 21:16  Table 5
52   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Adam Cebulak
Wed 21:58  Table 2

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Kamil Węgrzyn
Wed 22:40  Table 1
54   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Piotr Bujny
Wed 22:40  Table 2
55   
Poland
Jakub Pociask
Poland
Adam Swaźdźba
Wed 22:41  Table 3
56   
Poland
Mariusz Gołąb
Poland
Adam Cebulak
Wed 22:41  Table 4

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Monika Ząbek
Wed 23:36  Table 1
58   
Poland
Adam Swaźdźba
Poland
Mariusz Gołąb
Wed 23:37  Table 2

Final

Race to 4
59   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Adam Swaźdźba
Thu 00:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment